Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Lepper to oczywiście romantyk. Świadczą o tym słowa "Jak można zgwałcić prostytutkę? Hehe heh hee heehe heh", które są wyrazem poglądów bohatera na relacje damsko - męskie. Warto przytoczyć również słynne "Zabierz mnie do swej obory, będą knury i maciory", będące syntezą romantycznej idei miłości i pozytywistycznych haseł pracy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nerwow siedze i wyje....normalnie placze. moj zoladek jest rozmiaru suszonej sliwki. jeszcze powtarzam lektury, a przed chwila kolezanka napisala do mnie smsa (ona tez zdaje rozszezrony polski) ze "jej sie myla te toposy i motywy literackie, i poetyki". kurwa, ja tego nie kompletnie nie powtorzylam!!! ja pierdole, nie pojde nie jutro....jestem beznadziejna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że uczynię to tematem mojej pracy licencjackiej :D. Beattraax, spokojnie, dziewczyno :D. I tak w temacie będzie pewnie jakiś portret matki, albo domu, a nie topos wieży babel w odniesieniu do wszystkich epok :D. Płacz nic nie pomoże, skup się na streszczeniach. Tekst będziesz miała przed noskiem, dasz radę :). Ja się bardziej stresuję tym, że mi nogi odpadną od szpilek, serio :D. Mam nadzieję, że jutro też będę tak wyluzowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hina loffka ronusia
to ja jakby co :classic_cool:🖐️ beatraxx, spoczko :) bedzie dobrze! ja tez nie powtarzalam, olewka totalna. damy rade! ja przykladowo teraz maluje paznokcie :classic_cool::O exi, ja moje trampy zaloze :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniurkaa
Też zdaję rozszerzony polski i trochę się boję, bo przez trzy lata realizowałam podstawę. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgfh
czy na maturze tak jak na gimnazjalnym dostajemy miejsca na których siadamy czy kto pierwszy przyjdzie ten zajmuje "lepsze" miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam realizowany podstawowy polski, ale mialm taka swietna inteligentna babke, ze postanowilam "rzucic sie" na rozszerzony. choc nie jest mi raczej do niczego potrzebny :) jeszcze powtarzam, ale zaraz chyba pojde gdzies na drinka. jutro potrzebny tylko dowod i czarny dlugopis?? no, to zycze wszystkim powodzenia i niech moc humanistyczna bedzie z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia dziewczyny ! wdech wydech i będzie git ;) miejsca zajmujemy określone ,stety lub nie :D idę pić ze znajomymi :P:P nie ma co się stresować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, potrzebny jest czarny długopis i dowód. Fuck, zestresowałam się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewojki moje kochan damy radę! Kto jak nie my, przyszłe studentki filozofii! :D :classic_cool: buźka i powodzenia :) i beattraax wyluzuj, bo się jeszcze wrzodów żołądka nabawisz! i extinct uważaj na te szpilki, bo sobie nogę skręcisz i z kim się spotkam przy składaniu papierów na studia? :D no i wiesz, filozofia czeka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooouuu a co tu taka cisza?? pisalam o swietoszku. wydaje mi sie, ze nawet w miare mi poszlo i nie byla najtrudniejsza- zadnej analiy porownawczej, zadnego odwolania do calosci utworu....ale zobaczymy klucz to humory nam sie pozmieniaja :o w czytaniu juz wiem ze mam pare bledow. o 14 pisalam rozszerzona i tez jestem srednio zadowolona....niby latwe tematy, jeden byl cos tam o naturze i byl "zywot czlowieka poczciwego" reja i jeszcze jeden jakis tam tekst o naturze. a drugi to konwencje literackie we fragmencie "lalki" i w opowiadaniu Schulza. pisalam o tej lali i schulzu, zapisalam 5 stron ale moje wnioski mozna zamknac w 1 zdaniu: "u prusa doinuje realizm, a u schulza groteska" :) chyba srednio ta rozszerzona, ale i tak nie jest mi potrzebna. to taki tylko moj kaprys :p musze zaczac dzis powtarzac matme :D stres mi juz dosc opadl. wlasciwie to luuuuzik :) bylebym jutro matme zdala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam o Edelmanie. Ze Świętoszka był banalny temat, ale nie czytałam tego i nie było mnie na lekcjach, jak był przerabiany, więc nawet nie wiedziałam, kto jest kto :D. Niby nie najgorzej mi poszło, ale czuję, że nie zagłębiłam się tak mocno, jak powinnam :O. Rozszerzenia były głupie, chociaż dobrze, że nie było żadnych wierszy :). Ja pisałam o czym człowieku w kontekście natury, bo w tym drugim temacie nie rozumiałam słowa "konwencja" :D:D:D. A poza tym przestrzenie brzmiały tak nudno, jak fabryki w Przedwiośniu z poprzedniego roku z próbnej ;). Tu też czuję pewien niedosyt, ale pieprzyć to :P W ogóle to pomyślałam sobie o Was! xD Jak siedziałam przed 9 na sali, to pomyślałam "ciekawe, czy beattraax poszła na maturę", a gdy ok 15 spojrzałam na zegarek, stwierdziłam "ATP już pewnie w domu, a ja tu siedzę i piszę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nogi sobie nie skręciłam, bo szpilek nie ubrałam :D. Zamarzłabym w nich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi poszlo nawet ok ,ale tez bez szalu ;D do domu wrocilam usmiechnieta , ale jak zobaczylam klucz to mina mi troche zrzedla .;D najbardziej rozwalilo mnie to ze mnie sie kolezanka spytala o zadanie 2 co byly smieci i sezam kultury co mam tam . to mowie chłam i tresci wartosciowe . to ona mowi czy na bank to 2 ? to tak zwatpilam i skreslilam xD i napisalam źródla ;/ miodzio ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka, dlatego ja nawet nie patrzę na klucze, wolę żyć w nieświadomości w razie czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie masz racje ;D a na temat wybralam swietoszka , bardzo mi podpasowal;D jedna z niewielu ksiazek ktora jeszcze znosze z kanonu lektur ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze Świętoszka był taki prosty temat, ale ja tego nie czytałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pisałam o Świętozku i ogólnie chyba poszło mi nieźle, ale co prawda to prawda, jak nie trafiłam wklucz to lipton. I nie sprawdzam odpowiedzi, bo po co się denerwować, w czerwcu odbiorę papier z wynikami to wtedy się wszystkiego dowiem. ;) Jutro matma, w ogóle się nie boję, będzie ok. :) A ja też pomyślałam dzisiaj o Was! :D i mówię do mojej koleżanki "hmm, ciekawe jak tam extinct" a ona tak się na mnie popatrzyła i z dziwną miną "że kto?" :D forum łączy ludzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałam, że dużo osób charakteryzowało nie tego bohatera, co trzeba było :P. Zamiast Tarfuffa (?) to Orgona. Czy na odwrót... :D Nie rozróżniam ich :D Ja już dzisiaj całkiem na ludzie poszłam i chyba nie jest źle, nie zrobiłam tylko jednego zadania, tego, gdzie trzeba było udowodnić, że jakiś tam odcinek jest równy innemu ;) Hahaha, rozwaliłaś mnie :D:D. Czy to znak, że spędzamy za dużo czasu przy kompie? :D Jutro angielski. Everything, tylko nie podanie o pracę lub przyjęcie do szkoły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja tez słyszałam, że dużo osób charakteryzowało nie tego bohatera co trzeba. :D Ja nie wiem jak oni to zrobili! Przeciez tam jak wół było napisane kogo trzeba scharakterycować... :D:D:D Ja też szłam dzisiaj na totalnym luzie i żeby się tylko nie okazało, że byłam zbyt pewna siebie. :P :D o 14 będą przykładowe rozwiązania na necie to sobi policze punkty. Tak, chyba za dużo czasu spędzamy przy komputerze, a dzisiaj jak tylko zobaczyłam to zadanie z rachunkiem prawdopodobienstwa to ja się załamałam i pomyślałam sobie, że rocznikowo się cieszy,bo ona trzaska te zadania jak głupia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą tam była było, żeby opisać opinie o nim tych poszczególnych typów i tam też chyba był wymieniony Orgon, nie? :D Masakra :P Ja nie chciałam patrzeć do rozwiązań, ale coraz bardziej mnie to kusi :P. Jak się okaże, że matma poszła mi lepiej, niż polski, to się potnę xD Haha, no nie :D. Mnie za to przeleciało przez głowę, jak tam Beattraax, bo się tak strasznie bała. Jutro na angielskim sobie pomyslę, ze siedzisz w domu i śpisz w ciepłym łóżku, a ja się męczę 😭 :D Nie dziękuję :). A ja myślałam, że wszsytkie języki na podstawowym są w jednym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, tam trzeba napisać jaki stosunek do głównego bohatera mieli Orgon, Kleant i Elmira. :D to jak można było pomyśleć, że Orgon jest głownym bohaterem? :D Sprawdziałam rozwiązania z matmy i 82%. :) Tylko jeszcze nie wiem co z jednym zadaniem "wykaż że", bo go jeszcze nigdzie nie ma. Matko, jak się cieszę! :D Ale polskiego nie sprawdzam, zobaczę jak będą wyniki ile wypociłam. :D Nie martw się, ja będę jutro spać, a jak ja w poniedziałek będe się pocić na niemieckim to wtedy Ty będziesz sobie smacznie spać w łózeczku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tu dzis o 13 i napisalam dłuugasnego posta, ale wyskoczyl mi jakis błąd i post wsiąkł. myslalam ze mnie krew zaleje! teraz ochłonęlam i moge jeszcze raz napisac :) no wiec coz- jak na to, ze szlam z mysla, ze nie zdam, to matma calkiem spoko. bylam tu na kafe na innym topiku, gdzie ludzie pisza, ze maja 5-10 pkt z tej matmy....ja pieprze, przeciez te 30 % to naprwde banalnie, tylko wzory. jutro mam angola, w sobote ustny, w pn polak ustny, we wtorek niemic rozsz pisemny a w srode ustny. i spadam z tej szkoly :) boje sie tego angola i niemca, bo jesli chce isc na germanistyke czy lingwistyke, to zalezy to od tych przedmiotow. a zadanie z wykazaniem tych dwoch bokow w trojkatach zrobilam,ale nie wiem czy mi zalicza, bo ja tam napisalam poemat na cala ta strone :D ze tam ten bok jest taki jak ten, a sa one podstawa blabla wiec wynika z tego ze....:) milo mi, ze o mnie myslicie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozwiązania wszystkich zadań bo mój nauczyciel od matmy wysłał mi :-) wyliczyłam 70 % nie jest źle ale spodziewałam się lepszego wyniku :-O no trudno :) ale tak to ze mną jest , nie zawsze doczytam każde zadanie do końca i zaznaczę pierwsze lepsze co mi wyjdzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×