Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Przepraszam, że tak się wcinam bez l i składu, ale jak już odwiedziłam swoją kafeterię, to i tu mogę coś popisać:D Przechodząc do meritum, ktoś się może na uj na stosunki wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veinarde ja ani na uj ani na stosunki :P ano dopiero wakacje, jak ostatnią maturę miałam 25 maja to wcześniej były oszukane wakacje, teraz są w pełni oficjalne :P ja obecnie delektuję się Mistrzem i Małgorzatą (w roku szkolnym przeczytałam szybciutko, teraz mogę się delektować...) :D łohoho, ja z matmą to się dopiero przywitam na studiach. :D ale za to nigdy nie będę miała wosu, historii, pp i polskiego i tego... wierszy nie będe musiała interpretować, haha :D a Ty co czytasz klonie mój kochany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea, to ja widzę, że masz tak samo jak ja :D. Ale co poradzę, że mnie się pieniądze nie trzymają i same ode mnie uciekają :( Nie przejmuj się, angliści mają gorzej :D. A tak serio, to kogo się nie spytasz, to powie Ci, że robotę znajdziesz tylko po AiR, albo informatyce, wiec wiesz... :P Veinarde 🖐️. Ja niestety też ani na UJ, ani na stosunki ;) Och, Mistrz i Małgorzata... Mam awersję do tej książki po tym, jak przerabialiśmy ją przez 2 miesiące na polskim :O (choć nigdy jej nei przeczytałam i myślę, że już nie przeczytam :P) A ja będę miała historię Hiszpanii 😭 Ja czytam... 3...2...1... Księżyc w nowiu, kolejny tom Zmierzchu (teraz jest czas, aby obrzucić mnie obelgami, że czytam wątpliwej jakości tandetną literaturę dla mas :D). Już się zaczytałam wkoorviać, że wydałam na nie moje ciężko zarobione (taa xD) 30 zł, bo nic się nie dzieje, kiedy nagle w połowie książki posypało się tysiąc rzeczy naraz :D. Znowu nie będę spać do drugiej w nocy, tylko czytać ;) Rozpisałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct czytaj sobie co tylko chcesz! :D ja w międzyczasie zdązyłam przeczytać "sekrey ich nocy" - taka babska trochę romansidłowa powieść. Swoją droga polecam jako lekką lekturę. :classic_cool: a Zmierzchu akurat nie lubię, bo odrzucają mnie te wampiry - nie lubie ksiązek ani filmów, gdzie dzieje się coś, co nie może wydarzyc się w rzeczywistości. :P Jutro zaczynam kurs na wychowawcę kolonijnego - przez trzy dni będe się kursować od 9 do 18, trzymcie za mnie kciuki, żebym to przezyła. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O :D. Ja własnie lubię takie hm... nietrudne książki, bo mój mózg musi odpoczać po lekturach :D. Jak już pójdę na tę filologię, to znowu będę musiała jakieś kretynizmy czytać, tyle, że po hiszpańsku 😭 Oj, no to Zmierzch na pewno by Ci się nie spodobał, tam jest duzo nierealnych rzeczy :) Przeżyjesz, bo będę trzymać kciuki :D. I będziesz bogatsza o nową wiedzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna, pójdziesz na filologię i będziesz musiała czytac takich hiszpańskich Panów Tadeuszów i Wesela i Dziada. Biedactwo! Jedyne nierealne rzeczy jakie jestem w stanie zaakaceptowac to te z MiM właśnie, ale może to wynika tez z mojej osobistej słobości do imienia tyułowej bohaterki. :D:D Dziękuję bardzo. ;) No baa, nauczą mnie jak zdyscyplinowac dzieci nie zabijając ich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziada, hahaha :D. Też mnie to boli 😭. Tylko tam pewnie nie będzie Pana Tadeusza, tylko Senor Alvaro :D A faktycznie, nawet nie skojarzyłam :D. A ja czytałam tylko jedną ( :( )książkę, gdzie była Maja - Szaleństwo Majki Skowron :D To może być trudne, ale może Ci się uda :D. A teksty "ktoś tu nosi różowe okulary, ale chyba na dupie" i "o czym myśli ten młody człowiek" Twojego niekrytego krytyka zabiły mnie :D. Dobry koleś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor Alvaro, hahaha, dobre. :D:D brzmi niezwykle zachęcająco! Taaak, Krytyk jest nieziemski, jego teksty równiez i jest dobry na poprawę humoru. :D a przy malowaniu to wiesz "te gadżety, wałki, farby, czapeczka z gazety!" :D Maję w tytule to ja znam w sumie tylko jedną... wiesz... tę zainseminowaną przez przypadek... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ratunku dziewczyny... mam własciwie wolne od ponad tygodnia, czyli powinnam mieć ogarnietą ponad połowę anatomii a ja... siedzę codziennie po kilkanascie godzin z kompem jem, myje sie i ide spac. taka beznadzieja mnie ogarneła... jak zwykle problemy z motywacją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apple ja niestety nie umiem motywować, bo sama jestem z natury leniwa i odkładam wszystko na ostatnia chwilę. Ale powiem Ci starą życiową mądrość: najlepiej motywują zbliżające się terminy! ;) Jak zobaczysz, że już nie masz czasu to wtedy się nauczysz. Dasz radę, wierzę w Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, już się nie mogę doczekac, kiedy go przeczytam 😍 Naprawdę, świetny jest :D Haha, ja też ją znam, niestety nie darzę jej sympatią :D.Odrzuca mnie zarówna fabuła tego serialu, jak i hm... obsada aktorska (czytaj: tytułowa bohaterka) :P Z motywacją też zawsze miałam problemy. Ile o razy niemal siłą walczyłam ze sobą, żeby wyłączyć komputer i zabrać się do nauki ;). Apple, też spróbuj po prosu wyłączyć kompa i siąść nad książką (wiem, że to jest trudne, ale da się :) );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziewczyny skończyłam kurs na wychowacę kolonijnego! :classic_cool: to były trzy najdłuższe dni w moim życiu... Codziennie od 9 do 18 siedzenie na wykładach, dobrze, że graliśmy z takim kolegą w szubienicę i inne gry, bo myślałam, że umrę tam z nudów. :P Napisałam dzisiaj test, trzeba im jeszcze tylko dosłac plan wychowawczy i dostaje papier i moge teraz już pełnoprawnie (a nie tak, jak w zeszłym roku) jechać z dzieciakami na kolonię. :):):) jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wielkie gratulacje :D. A teraz czeka Cię najlepsze: wakacje z rozkosznymi dzieciaczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz załapać się na jakąś superkolonię pod palmami :D Pada! Zimno! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załapałam się już na dwie, nad morzę jadę na dwa turnusy :P u mnie tez pada... apple prześpij się w końcu, bo sama wiesz, że w końcu będziesz musiała to odespać. :D tak chciałabym, żeby już był upał, słońce, żeby było gorącooooo! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, trzeba korzystać :D. Bo jeszcze znowu zniknie :(. A jak nie korzystam ze słońca, to przesiaduję z nosem w książce, więc rzadko bywam teraz na kompie :). O, nad morze, fajnie :D. A w miarę duże chociaż te dzieci? :) Ile kosztuje taki kurs opiekuna kolonii? Może się kiedyś załapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko, Dziewczyny, muszę Wam się pochwalić - BĘDĘ BABCIĄ!!! Gołębica złożyła jajo w mojej doniczce na balkonie!!! Będę miała małego gołąbka:D Podrzuccie propozycje imienia:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, jak przeczytałam słowa "będę babcią", to się przez chwilę zastanawiałam, czy na pewno wszsytko w porządku :D:D. Ale gratuluję! A imię, hm... No nie wiem, może Pazur? albo Zygmunt? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, niech oczy odpoczywają od kompa, trzeba się opalać. ;) A co ciekawego teraz czytasz? Nie mam jeszcze pojęcia jakie będe miała dzieci, doiem się dopiero za jakiś czas. A za kurs zapłąciłam 140 złotych. :) apple moje gratulacje! :D to naprawdę zaszczyt zostać gołębią babcią. ;) A co do imienia to od razu przypomniał mi się mój patyczak Marian. Biedaczysko nie pożył za długo, ale był naprawdę uroczym stworzeniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś się nie mogę wybrać do biblioteki i dlatego czytam całą sagę Zmierzchu od początku :D. Ale muszę w końcu iść coś wypożyczyć, tylko nie wiem co ;) To w takim razie trzymam kciuki za jakieś w miarę duże i rozumne, żebyś nie miała z nimi masy roboty :D. 140 zł to nie tak duzo, myslałam, że więcej :). Kiedyś się załapię :D Patyczak Marian! :D:D:D Ja miałam 3 rybki: Barnabę, Serwacego i Rufina, ostał się już tylko ten ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apple- gratulejszyn dziewczęta WYBACZCIE !! dopiero otrząsnęłam się z pomaturalnego snu :classic_cool: w sumie nie wiadomo czy to jest goląb czy gołębica ^^ więc imie jakieś neutralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szkole w sali nr 7 (zawsze mielismy tam polski) za oknem tez golebie mialy gniazdo, coz tam sie dzialo....rodzinne wzloty, upadki, klotnie jak w serialu brazylijskim! nie moglam z tych golebi :D od czwartku jestem w Niemczech, u siostry :classic_cool: i wracam teraz w sobote. pewnie wiecej juz tu nie przyjade w te wakacje, ale dobrze ze chociaz na ten tydzien se przyjechalam. gadalam z sasiadem mojej siostry, taki facet okolo 30-stki, tez potrafi troche po polsku bo ma rodzine w Polsce i goraco zachecal mnie do studiowania w Niemczech, podobno Niemcy chetnie przyjmuja obcokrajowcow na studia. czytalam sobie troche w necie co trzeba zrobic by studiowac w Niemczech i przeraza mnie to...tutaj mozna zaczac studia albo w pazdzierniku albo w styczniu na tzw. semestrze zimowym. na ten letni juz nie zdaze, teraz nie wiem- chyba zaczne studiowac w Polsce, a potem sprobuje tutaj? ale pewnie przejdzie mi mobilizacja, choc teraz jestem strasznie napalona. i rownie przestraszona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo, wybaczam :classic_cool: Bea, jeżeli Twój niemiecki Ci na to pozwala i nie masz jakichś oporów, to śmiało :D. To może być ciekawe doświadczenie. Ja bym się osobiście chyba nie odwazyła studiować np. w Anglii, ale na to nie pozwoliłby tez mój angielski :D Dziewczyny, spiekłam się wczoraj strasznie, całą noc się budziłam, bo mnie bolało, a teraz swędzi! 😭 Podzielę się z Wami piosenką. Nie wiem, czy się Wam spodoba, ale ja osobiście się w niej zakochałam :) http://michu0719.wrzuta.pl/audio/8xa8k2AqXFh/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co Cie tak exticnt rozbawiło w moim patyczaku Marianie! :P :D rocznikowo, a przyszedł jakiś książę, że Cię z tego snu obudził? :D :classic_cool: Bieeedna, uważaj na to słońce! Zapytaj w aptece o jakąś maść na oparzenia słoneczne, trochę to zawsze pomaga. :) A Linkin Park ma mnóstwo fajnych piosenek, ta też jest fajna, ale ja jednak wole ich "szybszy" repertuar. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×