Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

wiedziałam, że to powiesz. :classic_cool: no więc nie masz co się przejmować! póki Twoja zayebistość trwa, tak długo zawiść innych trwać będzie z nią 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, jesteś gwiazdą kafe. przy okazji miałam spytać, czy to poważnie Twoja fota! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniejszej niż ja nie wyrwie. wątpisz w moją zayebistość, czy po prostu chcesz się pomasturbować przy moich boskich zdjęciach? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem to znowu wiesz co
ja to mysle ze ty apostola mozesz bez charakteryzacji grac:D palisz maryske,sluchasz Lennona,chcialbys zeby znow byly lata 60/70 te,Che to twoj duchowy bohater,nienawidzisz USA a jak wychodzisz do sklepu to zakladasz taka kolorowa peleryne i malujesz sobie paznokcie......zgadlem:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz bardzo wysokie wymagania, czy po prostu sądzisz, że jestem brzydka?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mysle ze ty apostola mozesz bez charakteryzacji grac palisz maryske,sluchasz Lennona,chcialbys zeby znow byly lata 60/70 te,Che to twoj duchowy bohater,nienawidzisz USA a jak wychodzisz do sklepu to zakladasz taka kolorowa peleryne i malujesz sobie paznokcie......zgadlem ? hahahah człowieku szansa żeby się tak poylić była zbliżona do 5 w totku. a więc, zioło 2 razy próbowałem, lennona znam może ze 3 kawałki, nie tęsknie za przeszłością, che to skurwiel, do usa jestem neutralny ale wiem że gdyby nie amerykanie nie mógłbyś dzisiaj pisać na otwartym forum w necie tak jak i ja i reszta tu obecnych, chyba że po rosyjsku🖐️, co do peleryny i paznokci to również pudło:D ale apostoła mógłbym zagrać..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na brak adoracji nie narzekam! swoją drogą ciekawa jestem jak mnie sobie wyobrażasz. :D otyła, niezadbana? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze masz poczucie
humoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak trzymaj!!!! a tak na marginesie ,jestem na 100% alko pewny ze do kasacji kurvy podaly te dwie kotleciary: psp i asterka.....bylo to widac po ich wpisach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol trywi nie pierdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze z ktos jednak
kontroluje i zdaje sie ze wiem kto dokladnie.... uderz w stol a nozyce ......ci wszystkiego dobrego (bajka o nozycach) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wiesz to powiedz kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mnie sie aby to mogły być ona bo pomijając wszelkie inne przyczyny to jest to nielogiczne gdyż nawet jeśli zakładać iż nie lubiły kurvy bo cośtam to by zgłaszały usunięcie wcześniej za czasów świtności a nie jak już był topik niemal trupem:D ale że jakiś pomarańcz z reni to już prędzej ale nie wazne to teraz jest.. anywho w sumie nijak, na pewno podkrążone oczy i poczochrane włosy od drapania się w głowę podczas rozkminiania "co by tu ciekawego napisać tym razem" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żartujesz? zauważ częstotliwość z jaką odwiedzam kafeterię, i fakt, iż moje konto narodziło się tego samego dnia co Twoja kurva. wory pod oczami?! no wiesz Ty co... NIE MAM. a na mojej głowie panuje co najwyżej seksowny nieład, choć i z tym bym się kłóciła! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zaznaczyć, iż nie jestem częstym bywalcem kafeterii, a miałam wrażenie, iż to tym się kierowałeś sugerując moje niewyspanie. nic nie pisałam pod tamtym tematem, właściwie to nie przykuł on mojej uwagi, choć nieźle się przy nim uśmiałam. :D i mam piękne włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgryzłeś mnie. :D budzę się około czternastej, a potem mam ciekawsze zajęcia niż kafeteria. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz 25 cm, to współczuję Twojej kobiecie. 🖐️ nie ma sposobu żebym Ci udowodniła, wierzyć nie musisz, jednak dowartościowywanie się na kafeterii zdecydowanie nie byłoby w moim stylu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×