Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

domyśliłam się, ćwierć metra to byłaby już swego rodzaju anomalia :O nie wystawiaj opinii póki mnie nie widziałeś! mój wygląd jest wielką niewiadomą! zresztą to bardzo dobrze dla wszystkich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie mogę wystawiać opini? czemu nie mogę sobie ciebie sobie w głowie ukształtować tak jak chce?:P fetyszysta wrócił z gejowskiego klubu i mu się tu nie podoba bo zbyt wielu hetero siedzi, i kobiety hetero a fuj! co nie fetyszysta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem on się po prostu nudził i chciał na siebie zwrócić uwagę. 🖐️ oczywiście, że możesz, ale miło by było gdyby te wyobrażenie było zbliżone do prawdy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anywho, jeżeli to do mnie z tym zwracaniem na siebie uwagi, to jedź do poznania, wejdź do kina kurwa pokusa, nie do grzechu warte, tylko do samego kina i potem tego nie przeżywaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic a gdzie byłęś by ratować kurevke?? no gdzie? ktoś dał do skasowania i mody skasowały. pytaj ich czemu. ja próbowałem. widocznie moje posty na redakcji wyswietlają się białą czcionką🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broń boże, co sodomia to nie ja ;) ale po dziś mam wtyki, jakby to niesmacznie nie zabrzmiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh, teraz czuję się doceniona, wspaniale! :D w Poznaniu bywam często, wpadnę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anywho, chciałbym napisać, że polecam, ale doszedłem w 15 minut ze świętego marcina prawie nad rusałkę. Takie turbo. I jeszcze po drodze się wysikałem. W środku nie łaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poznaniu polecam al mirage i u bazyla🖐️ w obu jest dosłownie DO OSTATNIEGO klienta..w obu siedziałęm do rana w pierwszym dzień przed sylvestrem dostałem dwie wejsściówki po 100zł każda za free(tzn składałem stoliki) + faje mango za free i alkohol...a w drugim też ok 8 składałem stoliki.. polecam te dwa lokale na cała noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem, w bazylu poznałem jedyną laskę, gdzie się skończyło "seks z nieznajomą" :) to było... fajne :] Ale polecenia godny jest dragon :) ew. Kakaowa republika, tylko trzeba sprawdzić oryginalną pisownię :) No i u przyjaciół, ale tam szlugów się nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem, mam nadzieję, że nie, ale zwieracze spięte miałem. a peja to z mojej dzielnicy. Wolałem mieszkać w Katowicach... garbaty anioł zszedł na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w al mirażu dużo obcokrajowców - turcy, arabowie itp...ale oni są bezczelni,. widzi że laska jest ze mną a i tak, nr telefonu, jakieś podteksty..wydzwaniał później kilka dni:D ale zajebiste faje tam są..polecam mango. pyszna choć za 26 zeta ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Poznaniem wiążą się bardzo nieprzyjemne wspomnienia z mojej strony................ i tak wyczekujcie mnie tam 20 września znajdziecie mnie na Śniadeckich! jeśli pójdziecie ze mną, chętnie odwiedzę te wszystkie kluby. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć wierzeń to macie zatrzęsienie wlazł na płot i mruga, będzie to bajeczka niedługa, więc spoglądasz w repertuar, sprawdzasz co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziękuję Ci bardzo Michale! ahhhh o nicyzm innym nie marzę jak zostanie miss kafeterii! :D Jeżyce... najbardziej pokurfiona dzielnica Poznania. mój chłop tam mieszka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym co starował do mojej to głównie po francusku gadali więc rozumiałem 20% i dobrze bo bym mu pewnie zajebał...ale barman turek super miły gość🖐️ a drugi barman to już w pełni pozytyw..wyszedł za kamery i dał nam wejściówki za 200zł.. a oczywiście kobietka stwierdziła 2 tyg wcześniej że oa nigdzie na sylvka nie chce iśc...dzień przed oznajmia że jednak chce iśc i czemu nic nie załatwiłem..poszliśmy do al mirażu i następnego dnia sylvek udany:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×