Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

dla kogo klasyka dla tego klasyka. jak słyszę Kaliber to mi się podnosi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć nie dawno zajebiście sie bawiłem w klubie gdzie leciały rockowe/metalowe wrsje kawałków majkela:classic_cool: i jeszcze innym razem z dziewczyną w parku klub w wawie przy danse.pop (głownie MJ bo to ten okres był) to zmęczyłem sie bardziej niż po 2h biegania za piłką:O ale było zajebiście nie licząc zaśnięcia w nocnym busie i pojechanie w chuj za daleko...:O anywho dobrze fetyszysta prawi..są wykonawcy których poprostu TRZEBA znać bo wychodzą poza konwencję i poza gatunek i wyprzedzają muża wszystkich z okolicy o 10 lat! np w polsce z hh/rap kaliber, nagły atak spawacza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... choc podstepuje na czolo jak morena, zzera mnie trema, mysle o tym o czym nie powinienem w tym momencie, chyba sie przekrece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pamięta roxette?:) w dzieciństwie w przedszkolu miałem kapele(graliśmy z playbacku oczywiście) ja byłem pierrem i śpiewałem udn grałem na rakietce od badbingtona🖐️ koleżanka na wokalu i też rakietka i kumpel na bębnach:D normalnie przed całą sala koncert...to był odjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znać a lubić to dwie różne rzeczy. :) ja tam lubię muzykę, która mówi o czymś, w piosenkach Kalibru widziałam głównie bełkot. może nie umiem się dokopać głębszego sensu. :D heavy to nie moje klimaty. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymn razem: ja nie będę oryginalny. Zaczęło się od kriss kross, potem był Majlel i to było to, co mnie zatrzymało. Równolegle było owszem Roxette, Colins, 2unlimited i inne culture beat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anywho, ale to heavy to takie uproszczenie :) jeden słucha ajronów, drugi anathemy i tego co robi duncan, trzeci tula, a czwarty ewanescence. Chodzi o rodzaj. A jeżeli chodzi o kalibra... to słowotok, który chłonę jak gąbka, podobnie jak np kazika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapele z dzieciństwa to fasolki, roxette,metallica,kaliber + polski hh głwonie udergraund,babylon zoo - to spiewałem na mini playback show w szkola: http://www.youtube.com/watch?v=JBV-FH2_SXc póżniej limp bizkit, linkin park..i duży skok...system of a down, hunter..i w sumie metal już dalej..i teraz technometal a dla rozprężenia coś ala placebo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to już wymiękam! i zgadzam się z biedroną... podobni jesteście, czy z wyglądu to nie wiem. :D dobrego dnia życzę wszystkim, a Michałowi snów erotycznych ze mną. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona, hahahahha. Kiedyś w warszawie spotkałem się z taką kumpelą, która też dorabia pisaniem i robiliśmy do tego zwrotki... do dziś pamiętam "marchewka marchewka marchewka wsadziła ją w pochwę ewka i czapkę i sandały zielony zielony jest cały" ostatnie dwa wersy nigdy się nie zmieniały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurfa ten dalej ze swoją Ejmi Li :classic_cool: fetysz to ja się pytam czy coś sugerujesz :P anywho 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka, jeżeli sugeruję coś dobrego, to jasne, że sugeruję. Jeżeli coś złego, to się doszukujesz, bo nic takiego nie ma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fetysz, no to zajebiste masz kumpele, tymbardziej że na mnie mówią ewka marchewka 😭:P michalina, nie podlizuj sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×