Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

w ogóle czepiacie się :) będę zwracał uwagę teraz na czerwone kreski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji zwróć czasem uwagę na to co piszesz, junaamin? żeby jakiś sens miało, bo wiesz, dla niektórych to dość ważny aspekt wypowiedzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi, że kurna nie tylko mnie Twoja "ortografia", a raczej kompletny brak przestrzegania jej zasad przeszkadza. nie liczyłabym, że wszyscy na hura zaczną ciskać we mnie obelgami z tego tytułu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może przenieś się na jedno z forów na nk, hm Adaś? tam Cię wszyscy zrozumieją, a jeśli nie, to i tak niczym się nie wyróżnisz spośród tłumu bełkoczących nastolatków, tym samym uzyskasz upragnioną akceptację forumowiczów. powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ty go kaleczysz takimi przekleństwami zresztą co ty mi pierdolisz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz linka do pobrania, czy jak? bo nie rozumiem tego "wytłumaczenia". bajtełej moja poprzednia wypowiedź odnosi się też do Ciebie poważny. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że szukam ? weź daj sobie spokój :) i tak wiem kim jesteś i nawet pasztet ten w stopce ci nie pomoże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle cofnijcie się kilka stron i poczytajcie swoje wypowiedzi na pomarańczy ! moralniaki :) się znalazły zresztą temat .... a co ja bedę mazał.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz bladego pojęcia kim jestem. nawet gdybyś wiedział, to jakoś specjalnie by mnie to nie ruszyło, aczkolwiek, wiem, że nie wiesz. czego nie szukasz, bo nie załapałam? jak mowa o akceptacji, to raczej sprawiasz wrażenie szukającego owej, ciepłe kluchy i te sprawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa słowa pierdu pierdu gadaj dalej :) kluchy to mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×