Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

witam was;-) Melduje sie na posternuku;-) Dlatego ja sie ciesze ze nie pamietam swoich snow:-) Moze i lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie uzależniłam od tego miejsca bo pierwsze co robie jak wstaje to włączam kompa i ten topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi dzien dzisiaj;p były powinien się odezwać a tego nie zrobił (reguładwa dni bez kontaktu i sygnał;d). ja oczywiście bym nie odpisała, ale miło wiedzieć, że o mnie nie zapomniał;d ale chyba jednak zapomniał .__.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniotka.... Daj sobie spokoj z nim:P i dobrze ze sie nie odzywa szybciej zapomnisz;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawe z tego ...bo jednak nie da sie nie myslec o osobie ktora sie kochało....powiem ci ze ja jak szlam spac a wlczylo mi sie myslenie na nasz temat...to zagluszalam jakos mysli np spiewalam sobie bez sensu nanana coraz szybciej zeby zagluszyc mysli:P czasami pomagalo;-) Tylko nie mow ze jestem nienormalna:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierz w to zgniotka
to durne senniki podają taką interpretację. Wklejam ci wytłumaczenie tego symbolu zre strony poświęconej inrepretacji snów, opartej na wieloletnich badaniach i obserwacjach snów i ich mozliwego znaczenia. Sam symbol nie ma żadnego znaczenia. Dla różnych osób będzie miał różne znaczenie, w zależności od ich sytuacji życiowej. Istnieje trochę tzw. uniwersalnych symboli, tak, jak te wklejone tu zęby, ale nawet one różnie będą mogły się tłumaczyć w zalezności od tego, co się dzieje w woim życiu, o czym wczoraj myślałaś, co się wydarzyło itd. Zęby - Księga Symboli czyli Sennik Chore - wszelkiego rodzaju zadawnione problemy, cierpienia, choroby itp. Masowe wypadanie - uwolnienie się od zatruwających życie problemów. Może także oznaczać brak środków do zdobywania pokładów energii, zaopatrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masowe wypadanie - uwolnienie się od zatruwających życie problemów chciałabym 8>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam ci instrukcje obslugi : Kladziesz sie spac rapownie nachodza cie mysli o eks... a ty poduszka na glowe i jak najszybiej nananananan...zagluszysz mysli i to skutecznie:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja jestem chora w nocy nie mogłam jakoś spać i wstałam niedawno w dodatku to słońce na dworze jakoś mnie dobija i co? i do kompletu właśnie leci nasza piosenka... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mnie się dzisiaj śniło,że poszłam na imprezę organizowaną przez koleżankę w jakimś mieszkaniu. Pytałam się czy mojego ex nie będzie, ona,że nie...Okazało się, ze jednak ktoś się pomylił i on tam przyszedł ze swoją blond...Myślałam czy zostać czy nie, ale stwierdziłam,że nie będę się męczyć i zaczęłam się pakować, ale coś mi nie szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Du***ty mam humor jak nic :/ Ja dziś nie pamiętam nawet co mi się śniło w sumie pierwszy raz od bardzo dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się łezka...Czasem sny nie są dobre! Wczoraj byłam na imprezie...ktoś powiedział jego imię,że go gdzieś widział z dziewczyną... Ech życie płata figla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczyny? ja czekam na kumpli własnie moze mnie gdzies wyciagną bo cholery dostaje, dzis mi przyszedł mega dół i sama nie wiem czemu dobijajace są te zmiany nastrojów...;/ a najbardziej dobija mnie ta zmiana zdania raz chce zeby wrócił raz nie chce bo mam pełno zalu w sobie, raz chce sie poprostu zakochac i zaczac z kims na nowo od początku a raz juz sama nie wiem czego chce dobija mnie to wszystko... coraz czesciej mysle o tym zeby przejsc sie do wrózki, znalazłam juz w moim miescie jedną wiec moze sie wybiore jak pieniadze dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam rozchwianie nie wiem czy go mi brakuje czy kogokolwiek ja juz głupieje sama siebie nie rozumiem to jest jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezko a nie wiesz jak tam on po tych urodzinach? nic ci nikt ze znajomych nic nie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha szkoda kurcze sory ze ja taka ciekawska ale ja to zyje zyciem wszystkich tutaj:) dawaj znac jakby cos było wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty fajnie że pytasz, ja sama jestem ciekawa. Jak cokolwiek się dowiem to na pewno napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jestesmy w podobnej sytuacji, jestem ciekawa jak nam sie wszytkim ułozy jesli nie pouciekaja to bedziemy widziec co i jak sie potoczyło moze to całe cierpienie nam wszytkim na dobre wyjdzie ja ta nadzieja tylko zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ciekawa jak nam się ułoży. Ty przynajmniej żyjesz bo masz nadzieję że to cierpienie wyjdzie na dobre jakkolwiek miało by być z nimi czy bez nich a moja jedyna nadzieja jaką żyję to ta że jeszcze z nim będę. Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie próbuje tlumaczyc na tysiace róznych powodów, nie wiem czego chce pewnie dlatego tez ze go nie widze i wbijam sobie fazy , mówie mam dziure w mózgu a ty lezko bo nie pamietam byłas u wrózki bo wiem ze tu dziewczyny chodzily jak narazie to pamietam dziubus była i blac vanilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj łezko nigdy nie wiadomo... tyle ze oni wracaja jak sobie w miare wszytko poukładamy i przestajemy o nich myslec...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba poczekam bo teraz chyba chucky miała isc jakos w tym tygodniu co bedzie zobacze jak jej wrazenia i zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×