Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieobeznana w temacie

Ile powinni zapłacić mi za kurs??

Polecane posty

byłam na kursie z PUP-u. Kurs był super, 240h. Na spotkaniu informacyjnym powiedzieli, że dostaniemy 100% zasiłku, czyli 575zł brutto. Po odliczeniu składek mieliśmuy dostać ok. 510zł za m-c. Dzis wpłyneła mi kasa na konto i to jest tylko 455,25zł!! Powiedzcie mi, jakie składki oni potracają i ile. Bo tutaj znalazłam info o składkach http://www.pup-lodz.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=51&Itemid=209 nie moj PUP ale we wszystkich przeciez jest to samo. I tam piszą, że razem coś ok 26%. Jeśli tyle mieliby mi potracić to dostałabym ok 425zł. Ktoś może mi napisać ile faktycznie powinnam dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjjj
powinnaś dostać kwitek w UP - masz jakiś termin zgłoszenia się? pewnie tak - wtedy ci dadzą ile było brutto a ile przelali ci - ja też jestem na stazu i niby jest 670 zł netto a ja dostałam coś 684zł pierwszego przelewu i na karteczce widnieje ile brutto i na co odliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanisss
W jakim terminie rozpoczales ten kurs ?? Moze np od 5go do 5go nastepnego meisiaca ? A UP liczy np miesiacami i wyplacili Ci bez 5 dni , ktore np przeleja pozniej ? Nie wiem, ale warto sie dowiedziec, bo jednak troche "grosza" Ci potracili. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa była za 01.08-31-08, czyli całe 31 dni. Więc nie wiem co mi tam odliczyli a czego nie :( a teraz nie mam za bardzo jak iść sprawdzić bo jestem na okresie próbnym w nowej pracy. Oczywiście pracę znalazłam sama bo ten durny urząd nie potrafi nic znaleźć 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×