Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Q123456

kuroniówka po szkole?

Polecane posty

Gość Q123456

Witajcie, mam 18 lat , w tym roku skonczyłam szkołe zawodową odbyłam 2 letnie praktyki , i nie moge znalesc sobie pracy w swoim zawodzie;( teraz chodze zaocznie do szkoly zeby miec jakies wyzsze wykrztałcenie bo po zecie nikogo nie chca czy przysługuje mi kuroniówka, jeżeli ucze się zaocznie i skonczyłam szkołeę?? odpowiedzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q12345
a dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przysługuje
jednak powinnaś zarejestrować się w urrzędzie pracy aby miec ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili3333
musialabys przepracowac minimum pol roku w normalnej pracy zeby dostac kuroniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ci dokładnie, ale to ejst jakos tak, ze oni biorą pod uwage Twoje zarobki z ostatnich 18 chyba miesiecy, z czego chyba 12 miesiecy musiałbyś zarazbiac chyba coś ok. 1000. Wiec nie nalezy ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przysługuje
ponieważ aby dostać zasiłek dla bezrobotnych trzeba mieć rok lub 1,5 roku stażu pracy. Co do wysokości stażu pracy nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pół roku a rok tzreba
przepracować zeby dostać kuroniówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili3333
zarejestruj sie w urzedzie pracy - zeby miec chociaz ubezpieczenie -moze tez ci znajdą jakąs prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili3333
no mozliwe ze rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili3333
praktyki to nie praca -- tylko przyuczenie do zawodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q123456
no w sumie;/ a moge sie zarejestrować zeby szukali mi pracy czy cos slyszalam ze jakies kursy tez organizuja wiecie cos o ty,m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili3333
tak zarejestruj sie -zeby miec to ubezpieczenie nawet --podajze ze trzy razy mozesz odmowic oferte z urzedu pracy -pozniej tracisz ubezpieczenie -ale zadko sie oferty pracy zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktyki wliczją ci sie do emerytury jako lata pracy, ale sa liczone chyba troszke inaczej. A raczej wypłaty nie miałaś/miałeś ten 1000... Idż do PUP , albo znajdz w necie stronę PUP w Twoim mieście. tam powinno wszystko pisac. Jeśli sie zarejestrujesz u nich, będą Ci szukac pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili3333
musisz jechac do urzedu ze swiadectwem szkolnym z numerem nipu i dowodem osobistym z samego rana -wszystko ci wytlumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko zdajrzaja sie oferty pracy, jesli masz niecodzienny zawód. Ale jesli jest zapotrzebowanie an osobyw Twoim zawodzie, bedziesz dostawac oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q12345
ok dzieki Wam:) juz szukam PUP w internecie. A slyszlaam tez ze moge isc do pracy do jakiegos zakladu ale wlascicel mi nie płaci tylko własnie uzad pracy, ale to i tak marne zarobki pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q123456
tak zrobie :) tylko najpierw odbiore dowód ;} ;p dziękuje jescze raz :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
witajcie uczylam sie 3 lata w szkole zawodowej,odbywalam praktyki w salonie fryzjerskim gdzie mialam podpisana umowe o prace na 36 miesiecy. Skladki do ZUS byly odprowadzane i na koniec otrzymalam swiadectwo pracy.Czy przysluguje mi zasilek dla bezrobotnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×