Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaaa mammaa malinki

Czy sad moze przyznac tak niskie alimenty?

Polecane posty

Gość samotnaaa mammaa malinki

Mam 6- miesieczna coreczke.Mialam 1 spawe w sadzie o alimenty.Ojca dziecka niebylo, rezprezentowala go matka.Facet ma 32 lata.On twierdzi ze niestac go i moze placic na dziecko tylko 200zł.Nie zgodzilam sie na tak niska kwote.On wogole dzieckiem si nie intereuje.Do tej pory dziecka nieidzial.Za miesiac mam druga sprawe.Zadam na dziecko 400zł.Jak zrobic zeby sad mi tyle przynal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie co masz zrobić
tylko dokładnie wylicz co ile kosztuje, ile wydajesz na dziecko, nie licz tylko wydatków na jej jedzenie i ubranie, ale też w innej kolumience wylicz ile wydajesz na mieszkanie i inne opłaty... w tym też występują potrzeby dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaaa mammaa malinki
A dlaczego mam nie podawac wydatjkow na jedzienie.Na samo jedzenie( mleko, obiadki, deserki ) wydaje ok.250 zł miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mamusia
z syndromem wyciągnietej reki :o żal, dziewczyno... trzeba było mysleć komu dupę nadstawiasz nie widział jeszcze dzidzi? ojej... ale napewno ja kocha i ona bardzo tęskni... ale co tam, to nie ważne, prawda? nie ma sensu budowanie więzi, kiedy można spokojnie łape wyciągnąć, licz szybciuteńko ile ci się nalezy - nie zapomnij o internecie, bo przeciez musisz jako wzorowa mamunia sie poradzic tu na forum, dla dobra dziecka wszystko!! w dupach się poprzewracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej madrej wyzej, sadzac po wypowiedzi nie masz dzieci i w zwiazku z tym zielonego pojecia jak jest ciezko wychowac dziecko samej matce.Twoja wypowiedz jest obrazliwa. Do autorki zrob tak jak Ci napisala nie co masz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.......
możesz zrobić liczbę wydatków związanych z wychowaniem dziecka i przedstawić s sądzie ale pamiętaj że sąd bierze też pod uwagę dochody ojca jeśli wyjdzie ze nie pracuje i nie ma dochodów wtedy będziesz dostawała z funduszu alimentacyjnego .....a jeśli pracuje to musi w sądzie przedstawić dokumenty stwierdzające o dochodach i wtedy sąd orzeka na ile mogą opiewać alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaaa mammaa malinki
tatus zrobi wszystko zeby jak najmniej placic.Teraz tatus jest zagranica i na 2 sprawie tez sie nie wstawi.Wraca pod koniec roku i wtedy przypomni sobie o dziecku.A mnie tatus jako facet nie interesuje zostawil mnie sama z dzieckiem.A ja i tak mam juz nowego partnerai to on jest tata malej( przybrany tata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa szybka jesteś
już zdążyłaś sobie drugiego przygruchać... nie dziwię się, że facet miał Cię w nosie, jesteś z tych co to bez faceta nie potrafią egzystować ... a potem Bum! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w łeb
Przybrany tata też może groszem na przybrane dziecko sypnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJRRAASSSS
MOZE...........takie mamy prawo,ale matka dziecka moze po roku wystapic o ponowne podwyzszenie kwoty alimentow.Wzne jest dobre przygotowanie sie do sprawy i napisanie ,,kosztorys kosztów ponoszonych na utrzymanie małoletniego dziecka ,,wlicza sie tam wszystko ,jedzenie ,proszek do prania,paste do zebów ,buciki ,skarpetki ,ksiazeczki na edukacje malucha ,zabaweczki,posciel raz na rok ,wszystko , nawet masz prawo wyremontowac dziecku pokuj ,,malowanie ,,i zmienic meble raz na 3 lata,to sa koszty utrzymania dziecka .Gotowy arkusz jest do pobrania na stronie inter kancelarii prawniczej grzybek i guzek,wpiszecie wszystko a przeliczy wam automatycznie ...powodzenia ps. jezeli szanowny tatus nie pracuje ,wiec z czego sie utrzymuje?w pozwie powinno sie znalesc takie zapytanie ..czy jest zarejstrowany w urzedzie pracy jako bezrobotny poszukujacy pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjeejuuu
o widze paru panów ....panowie jestescie bardo nisko poukładani ,szkoda wam wydawac pieniedzy na własne dzieci wiec najlepiej wyzwac suke ktora walczy o godne zycie dla swojego dziecka ,JAKIE TO KUZ..WA MESKIE ..zal mi was a na panie do towazystwa wydaje sie z konta typu ZASKURNIAK ,a własnemu dziecku zapewnia sie dobry start w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJJRRASS
sory za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro Twoj nowy partner jest
tata malej to niech on zarabia na jej utrzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkaaaaaaaaaaaa
skoro tw......a ty utrzymujesz dzieci z domu dziecka ?????????????????????zacznji dawac połowe swojej wypłaty na inne dzieci BO WSZYSTKIE DZIECI NASZ SA ,,a dopiero bedziesz mial prawo sie tu wypowiedziec BARANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w naszym kraju kobiety
tak traktuja kobiety... do momentu, kiedy same znajdą się w identycznej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro Twoj nowy partner jes
"A ja i tak mam juz nowego partnerai to on jest tata malej" autorka sama tak napisala. skoro znalazla frajera to niech placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKA
TATĄ W SENSIE FINANSOWYM ????????RACZEJ NIE PRAWDA AUTORCE CHODZILO O STREFE EMOCJONALNA ,BO TO JEST GŁÓWNA POTRZEBA DZIECKA !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisz wszystkie wydatki na dziecko - to podstawa. Sąd bierze pod uwagę dużo czynników, między innymi Twój status majątkowy, status ojca dziecka (zarobki i możliwość zarobkowania), wydatki i inne. To, że jego mamusia powie, że nie mają pieniędzy nie wystarczy. Muszą to poprzeć zaświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro Twoj nowy partner jes
jej chodzi tylko i wylacznie o kase. biologicznego ojca dziecka odsunela od malej, ma nowego gacha. wcale sie nie dziwie jej bylemu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ojciec dziecka pracuje za granicą, gdzie najniższa stawka jest duuużo wyższa od polskiej, to nie ma podstawy, żeby płacić tylko 200zł. Tłumaczenie, że go nie stać jest w tym przypadku bardzo naciągane. Skoro nie są już razem, to dlaczego rozliczacie ją z obecnego partnera? Naprawdę jemu wolno a jej nie? Nie wierzę w to, że biedaczek się załamał i poszedł do klasztoru :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma prawo do szczescia
ale dziecko ma 6-mcy, a matka juz ma gacha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacha ktorego nazywa
tatusiem dla malej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaaa mammaa malinki
On mnie zostawil w ciazy.A dlaczego moj nowy partner mialby utrzymywac moje dziecko?Jak kazdy inny mam prawo do szczescia.Ojciec dziecka za duzo złych rzeczy mi wyrzadzil i my juz nigdy nie bedziemy rezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia na juzia
Chcesz 400 zarządaj 500 bo sąd stówkę obetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Sprawa jest ocenna,za mało informacji by udzielić właściwej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcvhvxnjfgjd
a czy nikt nie zauwazyl ze za granica utrzymanie jest drozsze. Zarabia sie lepiej ale za male mieszkanie do wynajecia w NY musisz zaplacic naprzyklad $900. Pozaty cala reszta tez jest duzo drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7adwM3i5HGiaFSwFTPzAaFiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×