Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukiwacz lixusowego auta

Chce kupić luksusowe auto,ale tanio, co proponujecie?

Polecane posty

Gość Poszukiwacz lixusowego auta

kasa maksymalna 20.000 zł na raZie sie zastanaiwam nas Lancią lybra - skora i full wypas moza kupic w rocznikach 2000-2003 no i mysle o aucie Rover 75 ceny podobne macie jakies inne marki aut nidrogich, a super wygodnych? Tylko nie piszcie :"ja mam np. fiata albo reanult i jestesm zadowolny" bo takie szmaciaste auta mnie nie obchodza. Ja szukam lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle hehehe
lancia drogie czesci i to w kocu przeciez fiat, nie polecam, choć komfort jest ale awaryjne rover 75 drogi,ale kosmiczne auto, takich luksusowych już nie produkują, warto kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphi9
chcesz poderwać laskę na nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jasne lancia
i rover to luksusowe auta haha ty chyba luksusowych aut nie widziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seat toledo II
ja mam wersje full wypas ze wszystkim, nawet z telefonem, jak limuzyna, za ta cene polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwacz lixusowego auta
do tego frajera no jasne lancia: ale z ciebie debil, wiem przeciez ze np. lexux czy bugati jest milion razy lepsze,ale mam na to tylo 20 tys. ty debilu. zawsze tak marudzisz? nawet jak ci ojciec wkłada pena?Typowy polski malkontent, a sam pewnie autobusem jeździ. Wiesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seat toledo II
poszukaj toledo, tylko lux wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passat z 1970
luksusowe auto za 20 tysiecy buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ta stronka ci pomoże
http://www.autocentrum.pl/oceny/ masz tutaj opinie kierowców :) osobiście nie kupiłbym rovera ani lanci ale to moje zdanie. Ty zanim sie zdecydujesz to poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autotrader
Spokojnie kupisz luksusowe autko jak BMW7 2008 za 20tys a nawet za 5. To się nazywa "pozostałości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poszukiwacza
posłuchaj - za 20 kawałków nie kupisz "luksusowego" auta - myślę, ze miałeś na myśli dobrą markę. Luksusowe to raczej nowe lub prawie nowe... w każdym starym samochodzie luksus został wykorzystany przez poprzedniego właściciela -li, teraz czekają Cię usterki, naprawy etc, a to z luksusem nic wspólnego nie ma... Za luksus trzeba zapłacić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choholudek
trochę mało jak na "luksusowe" auto... lancie i rovery sobie daruj... to ma być benzyna czy diesel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinesd
Luksusowe auta nie kupuje się za tyle, co piszesz. Taki samochód kosztuje kilkaset tysięcy. Zobacz przykłady - http://www.prestig-e.pl/pl/oferta To akurat pochodzi z salonu Prestige w Sopocie. Polecam wycieczkę - nawet po to, by przekonać się o potencjale tych aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxodp
Nie da sie kupić luksusowego samochodu za 20 tys. Ja mam BMW X5 a taki samochód kosztuje 320tys. mój mąż ma Panamere turbo s, a to jeszcze droższa zabawa. Za 20tys. to ty możesz mieć Fiata pande 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne fury
zerknij na jaguary xj6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Tylko nie piszcie :"ja mam np. fiata albo reanult i jestesm zadowolny" bo takie szmaciaste auta mnie nie obchodza. Ja szukam lux. Za 20 tysięcy to luksusowego to ty co najwyżej poloneza możesz mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycmassdefect
pytanie zadane troche źle, luksusowe ma być w znaczeniu wygoda/radość z jazdy/niebanalny wygląd. Moim zdaniem za tą cenę to tylko klasyki i to w okolicach 10000 drugą połowę odłóż na remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwacz lixusowego auta
Temat już nie aktualny wybór padł na poloneza 1.4 16v w pakiecie oricari dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mitsubishi galant full opcja volvo v40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwonik
Proszę - http://www.premiumselect.pl/audi.html Kwestia budżetu, ale i zamówienia. Jeśli auto ma kilka lat to nadal jest luksusowe, jest w bardzo dobrym stanie i w zasadzie idealnie wygląda. A auto nowe może kosztować nawet i 100 tysięcy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksusowe ale tanio się wyklucza praktycznie, ale kilkuletnie Infiniti takie będzie, wystarczy przejrzeć ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkarolkowski
Luksusowe i w miarę przystępnej cenie - Avensis najnowszy. W silnikach można, ale w kwestii wyglądowej sporo w nim poprawili, szczególnie wnętrze na bardziej eleganckie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mały budżet jak na luksusowe auto. Takie samochody to np. http://www.vcentrum.pl Tego nie kupujesz za takie kwoty. Nawet kilkunastoletniego auta tej marki nie kupisz za podobne pieniądze - piszę całkowicie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw na Twoim miejscu znalazlbym odpowiendi emiejsce do kupna takiego auta, znam bardzo dobra firme www.autotrans.com.pl posiadaja oni w swojej ofercie auta pokontraktowe, ktore sa w naprawde dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×