Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszaca odpowiedziiiiiiiiiii

Ja 16 a on 30. Czy to ma jakies szanse? ZAZNACZAM IZ ON NIE NALEGANA SEX

Polecane posty

Gość Proszaca odpowiedziiiiiiiiiii

Powiedzial ze nie chc sie spieszyc bo wie jakie to dla mnie wazne. Mimo wszystko widze jak cierpi z tego powodu. Ale zy to ma jakis sens w dalszej przyszlosc? Dzieki z gory za dpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komediant.
przepraszam - tu jest suchy chleb dla konia przepraszam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to są kompletne dwa światy... Co innego jakbyście mieli ty 26 a on 40 lat bo tu już się różnice zacierają a tak ty jesteś (bez obrazy) jeszcze dziewczynką na utrzymaniu rodziców powoli wchodzącą w dorosły świat a on dorosłym mężczyzną z pewnym bagażem doświadczeń, pracującym i samo się utrzymującym. Nigdy nie rozumiałam i nie rozumiem czemu tacy panowie biorą się za nastolatki... To twoja sprawa ale ciekawa jestem co na to twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
Jakbyś go poznała za 10 lat, to to by mialo dużo większy sens niż teraz. Teraz to was dzielą lata świetlne, ja nie wiem, co 30-latek, poza ciałem, moze widziec w 16-latce. Albo chce zaliczyć (i tylko się kryguje, że nie chce), albo jest niedorozwiniety emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) to co do niego czujesz (o ile coś do niego czujesz) to zauroczenie nie miłość 2) kiedy ty będziesz że tak powiem w najlepszym wieku swojego życia (czyli ok 25 lat) on już będzie podchodził pod 40 i racze nie będzie za tobą już w niektórych sprawach nadążał (i nie chodzi mi tu tylko o seks) 3) normalny facet po 30 to racze zakochuje się w kobiecie co najwyżej o 5 lat młodszej lub starszej od siebie (przynajmniej ja mam takie danie) która jest dorosła emocjonalnie a nie jest jeszcze młodą nastolatką która prawdopodobnie jeszcze nie skończyła dorastać emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin magiel vel hakiel
taaaa, to ma szanse .... ale szybko upaść... dziewczyno otwórz oczy, czy twoje koleżanki chodzą z 30to latkami? nie, no właśnie, teraz zastanów się dlaczego. bo normalne 16-to latki chodzą z kolesiami mniej więcej w swoim wieku. powtórzę za poprzednikami : Ty i on to zupełnie 2 różne światy, te 15 lat to przepaść której nie pokona Twoje zauroczenie... a nim to się powinien prokurator zainteresować raczej... i jeszcze cwaniaczek udaje że nie nalega na sex... no ludzie trzymajcie mnie bo padnę jaka ona naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma szanse jedynie jako dobry sex, wiazanie sie uczuciowe nie ma szans, bo 16 letnia gowniara jest niedojrzala emocjonalnie. Zdarzaja sie wyjatki jak w kazdej regule, ale to rzadkosc. Sam bylem w podobnym zwiazku, ale ja mialem 22 lata, a ona 16... Po roku meczarni to sie skonczylo. Jednak doznania erotyczne przednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
daję 1 % szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaf3r
Hmm ja mam 24 lata i ostatnio poznałem 15letnią dziewczynę.Mogę powiedzieć tylko tyle że spotkałem się z nią parę razy i dość.To jest stanowcza różnica wieku , ona o pierdołach cały czas gada , o koleżankach z jakimi wojne toczy itp a ja o tym co robiłem dzisiaj w pracy.Olałem to i już nigdy nie zadam się z małolatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .havana.
Na miejscu Twojego starego obcieła bym mu jaja za to ze zawrócił ci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcuc zdl
a moze sie uda? różne to rzeczy sie na tym świecie dzieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×