Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arleta M

czy jest szansa na podwyzke alimentow?

Polecane posty

Znalazlam sie z dziackiem w trudnej sytuacji. Po rozwodzie z winy meza musze teraz mu splacic 50 000 za polowe mieszkania, sama tez mam splacic reszte pozostalego kredytu. Po odliczeniu tego wszystkiego i oplat zostaje nam 600 zl na zycie (wliczajac 450 zl alimentow). Czy w takiej sytuacji mam szanse na podwyzke? Dodam, ze ojciec nie interesuje sie dzieckiem, nie wzial go na wakacje, nic mu nie kupuje, a raz w tyg zabiera go na kilka godzin do swojej amy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Pewnie że tak ale sad bierze pod uwage czy matka dziecka pracuje ile zarabia, a takze ile zarabia mąz,Nie jest latwo dostac duże alimenty od razu tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje, ale teraz z powodu splaty bylego i przejecia calego kredytu zostaja nam marne grosze na przezycie. On tez pracuje, ale u kochanki i podaja falszywe zarobki- 900 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego jestem zmuszona zostawic synka dluzej w przedszkolu i placic mu za obiad, w sumie to jest 200 zl miesiecznie. Co ja mam zrobic jak on i tak sie wyprze tymi niskimi dochodami" ? Czy mozna jakos przekonac sąd zeby bral mozliwosci zarobkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
o podwyżkę możesz składać co pół roku... na wykazywanie takich zarobków jest sposób - porównujesz jego ZAROBKI i WYDATKI w tym czasie ni cholery sie nie zamkną, będzie dowód, że łże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za porade, ale on z pewnoscia powie ze mu mama pomaga z ktora mieszka niby. Ale zawsze to cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
znam przypadek, gdzie facet wykazywał 1500 zł. Zona(ex) udowodniła, że on wydaje min. 2 tys miesięcznie, na same tylko kredyty i pierdoły typu wakacje czy polisy ubezpieczeniowe i dostała 1200 alimentów. a więc walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nawet mysle, zeby kogos do tej firmy do pracy niby podstawic" i potem jako swiadek by sie wypowiedzial, ze on tam jest kierownikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
mamusia niech przedstawi skąd ma kasę :P - bo jesli to 600 zł emerytury to będzie krucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
billingi? wyciagi z konta? ( jak płacił kartą choć raz jest ugotowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd nie weźmie
pod uwagę tego, że spłacasz kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty aliment
Jeśli po rozwodzie z winy męża Tobie pogorszyła się znacznie sytuacja życiowa (a tak chyba jest), to możesz spróbować wystąpić o alimenty na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
ja juz nawet mysle, zeby kogos do tej firmy do pracy niby podstawic" i jak już chces się w to bawić to raczej podstaw kontrahenta ( z dużym zamówieniem, żeby się podjarali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy na kogo trafisz
w sądzie. Sędzia weźmie także pod uwagę Twoje możliwości zarobkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd nie weźmie
No tak, ale pytał byłego, a nie Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie chyba wszystko co moge, pracuje w 2 szkolach i zajmuje sie calodobowo dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ale teraz byly ma powiedzmy te 500 zl wiecej jak ja przejelam kredyt i do tego jeszcze kase za splate mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba było
się puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sad bierze tez pod uwage sytuacje materialna ojca,a nie tylko Twoja.Wiec jesli ma nieciekawa sytuacje materialna to nie masz zadnych szans.Ja dostawalam przez 20 lat alimenty w wysokosci 200zl przy zarobku jedynie matki 1700zl,ktora utrzymywala bezrobotnego ojczyma i dwujke mlodszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie tez sedzia pytal o kredyty orzy alimentach, ale wtedy mialam tylko polowe z mezem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia terenia
no wiem, ale teraz byly ma powiedzmy te 500 zl wiecej jak ja przejelam kredyt i do tego jeszcze kase za splate mieszkania dobrze kombinujesz... odczekaj pół roku od wyroku i składaj o podwyżkę. A co do Egiptu - może jacyś świadkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale slyszalam tez ze nawet bezrobotni placa na dzieci, wiec roznie to wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie to chamstwo, oszukiwanie, brak zainteresowania i zerowanie na nas. Sa ojcowie, ktorzy po rozwodzie jakos sie troszcza o dziecko, wtedy to by calkiem inaczej wygladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×