Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusinka21

Orkiestra i dj na wesele Śląsk- TYchy

Polecane posty

Gość zaraz zaraz.
no to pochwal się kogo zamówiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiadomo co zamówiła..to o co pytała.Pytanie może brzmieć;..ile zapłaciła..pewnie te 2800PLN za jeden dzień :):) No i po sprawie..jusinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Zamówiłam orkiestre Kameleoni :) cena 2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
czyli postawiłaś na kabaret i efekty wizualne ;) miłej zabawy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juinka21
Czemu nazwałaś to kabaretem i efektem wizualnym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
na podstawie demo na ich stronie, osobiście ich nie znam. Niektóre zespoły stawiają na tzw. show, ale puszczając muzykę można sobie na to pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Nio tak oprócz muzyki która graja daja od siebie jezcze szoł i swietna zabawe z goścmi. Według mnie to dobra okiestra ktora dodatkowo zabawi gości :) dla tych buraków ktorzy będa siedzieć przy stole hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguleenkaa
zawsze podobały mi się zespoły na weselach , ale w ciągu kilku ostatnich lat byłam na chyba sześciu weselach z dj , i powiem szczerze że ogólnie te wesela są ciekawsze . wiadomo że dj innemu dj Nie równy , ale trzeba wybrać tego najlepszego . jeśli mogę komuś pomóc kto szuka sprawdzonego dj wodzireja na wesele to podam adres stronki pewnego gościa z Katowic . www.imprezka.org.pl Byłam u nich na ostatnim weselu nie dawno u mojej kuzynki i bardzo mi się podobało , ale wiadomo rzecz gustu . Z tego co zauwazyłam to jest wielu dj , ale tych naprawde dobrych którzy znają ten temat - jest nie wielu . Osobiście zespołu bym już nie wybrała na wesele , ponieważ naprawde dobry zespól - to koszt powyżej -5.000zł te zespoły poniżej tej kwoty są DAREMNE ! żle grają , piją alkohol , fałszują i po paru godzinach zabawy robi się Wiocha typu remiza z lat 70tych . Ale jak tam kto uważa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paintx
Witam Mamy podpisaną umowę z zespołem muzycznym GRUPA RYTM z Rybnika http://www.gruparytm.pl/index.php w dniach 25-26 wrzesień 2010, niestety musimy zrezygnować , więc z chęcią odstąpię ten termin, zainteresowanych proszę o kontakt email: m.strag@shownet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina2410@op.pl
TOMASZ BIELUSIAK- po prostu rewelacja!!! Grał u mnie na weselu w sierpniu 2010 i sprawdził się w 100%. Miałam 40osób na weselu, a mimo to udało mu się poderwać do tańca absolutnie wszystkich, nie podpisywaliśmy umowy, wszystko na słowo i bezproblemowo kontaktowaliśmy się z nim do ostatniego dnia przed weselem, zagrał, zabawił wszystkich, pełen PROFESJONALIZM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamikolow
popieram ja miałam impreze weselna w styczniu 2010 i było full profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btrnju,m io
a ja polecam zespół alibi z goczałkowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancyinlondon
Dziewczyny, w ostatni weekend stało się :):):):) Zostałam żoną ;) Przed ślubem i weselem dylemat za dylematem, co , jak, gdzie,za ile, a co najważniejsze muzyka!? Mieszkamy z mężem pod Londynem, ale wesele było głównie dla Polaków, więc nie mogłam sobie pozwolić na dj'a "stąd" Szukałam , kombinowałam i znalazłam na którymś z forum polecany adres pansmok.pl Powiem Wam tak , to dało się odczuć, że Chłopak nie traktował tego jako pracy tylko jak pasję! Dlaczego tu piszę, bo każdej z Was życzę takiego wspaniałego wydarzenia jakim jest ślub i wesele. Sukcesem zabawy są Wasi Goście, ale zaraz po tym muzyka:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebujecie dobrego zespołu bądź DJ-a, odwiedźcie serwis http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ znajdziecie tam wiele atrakcyjnych ofert, spośród których na pewno wybierzecie idealną dla Was. Obejrzycie zdjęcia i nagrania wideo, prezentujący poziom zespołu, przeczytacie opinie, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z zespołem aby omówić szczegóły, czy zapytać o wolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam zespołu alibi z goczałkowic, grupka nadętych bufonów, z którymi nawet nie da się porozmawiać. Ty o graniu chcesz porozmawiać a oni d***e maryny..... porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a czy zna ktoś dj Pedrosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ na weselu to jakieś nie porozumienie .....dajcie spokój wesele to zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge poleci dj ktory grał na moim weselu.Swietnie sie sprawdzil. Podam Ci jego stronke www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja wiem czy nieporozumienie. Sam miałem okazje widzieć wielu dobrych dj-ów na weselach. Na przykład tego: http://weselegram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem okazje słuchac go na weselu przyjaciółki. Naprawdę dobry DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś miał może na weselu DJ Raff? na oficjalnej stronie same pozytywy. Ktoś może bawił się z nim na weselu. Jak prowadzi? Będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na naszym weselu bawił nas zespół MEDIUM z którego jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy ich polecić wszystkim poszukującym podam dla zainteresowanych ich stronę zesp.medium@wp.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukratywna
ty podaj ich strone a nie podawaj maila do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oficjalnej stronie same pozytywy nie rozśmieszaj mnie a co ma być krytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godahnjik
wreszcie laska z zespołu przyzwoicie ubrana,wiele zespołów niszczy wygląd wolaistki,a ta prezentuje się fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×