Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusinka21

Orkiestra i dj na wesele Śląsk- TYchy

Polecane posty

Gość jusinka21

Potrzebuje dobra orkiestre na wesele i dj okolice Tychów. Pilnie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Halooo nikt nie słyszał o dobrej orkiestrze albo dj ze Śląska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
nie no dziewczyny nie wierze !!!!! Nikt nie zna fajnej orkiestry albo Dj ze Śląska ?? Pobudka !!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
www.papalua.pl i kwiaty od tej pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
gitarra a ty mialas usługi z tej kwiaciarni ??? Bo widze ze dekoracje sal tez ma, nieorientujesz sie czy drogo takie cos wychodzi ??? A ten Dj skad jest ?? Nie ma strony internetowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
DJ sprawdził sie, na szybciora zmontowaliśmy playliste w innym typie niż to co zwykle gra i sobie poradził doskonale! jest z Katowic, strony nie ma. Nazywa się Michał Brożyna. Kwiaciarnia- bukiet ślubny 250zł, ale jaki! warto, polecam. co do sali- miałam dekoracje tylko na stołach, przepiekną! wyszukana kompozycja uwzględniająca moje sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Gitarra a za takie ustrojenie stołow ile bierze ??? Obejrzałam teraz strone kwiaciarni i ma ładne kompozyje trzeba przynac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci moge polecić dj Jacka z Zabrza, byłam na weselu które on prowadził dzięki czemu sami go będziemy mieli na naszym, moim zdaniem jest rewelacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Dziekuje za info. Tak sobie myśle dziewczyny że chciałabym mieć na weseleu taka orkiestre która bedzie miec w zespole wodzireja który bedzie prowadził całe wesele, zabawy, mial bliski kontak z gośćmi, chodził miedzy stołami, jakieś karaoke, poprowadził coś z humorem... Zeby potrafił wcielić sie w role Dj choć na chwile.... Bo mieć samego Dj na weselu tez jest moze bardzo fajne ale to nie zastapi tez całego uroku prawdziwej orkiestry, takie jest moje zdanie... A wy co myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie się bardzo podobał
taki zespół z Tychów,który grał u kuzynki na weselu,nazywają się Music Time.Wszyscy wyszli zadowoleni,młodzi i starsi goście,więc mogę polecić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orkiestra z wodzirejem Kameleoni katowice zespól rewelka miałam go u siebie na weselu sa niespodzianki zabawy ogolnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Dziekuje wam dziewczyny napewno sprawdze każde wasze namiary : ) A powiedzcie mi jeszcze jak cenowo wyglądaja te zespoły... Ja bede miec jednodniowe wesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie się bardzo podobał
Szczerze mówią to nie wiem ile ten zespół wziął,ale wydaje mi się,że cena nie była wygórowana,bo wesele nie należało do najbogatszych. Najlepiej zadzwonić i się zapytać,co ja też mam zamiar wkrótce uczynić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bredgade
Witam! Polecam kapelę o nazwie Kasjopeja. Wiem że ekipa jest z Łodzi ale dojeżdżają w różne miejsca w Polsce. Mail kasjopeja2000@.o2.pl jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Dziewczyny czy cena 2800 za orkiestre na jeden dzien to dużo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze bądź sobą
jusinka21 jeżeli chodzi o zespół 3-4 osobowy, nałogowo korzystający z mini discu to nawet sporo aczkolwiek to normalna cena, za zespół grający na żywo musisz dać sporo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Tak to jest zespół ktory ma swojego wodzireja który ma bliski kontakt z gośćmi jest głównym prowadzącym przyjecie weselne. Do tego maja niespodzianki dla gości i państwa młodych w formie różnych przedtawień, maja różne stroje żeby jakaś rozbawić publicznośc, nie musimu sie martwić o dodatkowe światła czy efekty dymne... Wszystko jest w cenie. Dodam że wodzirej też wyróżnia sie charakerystycznym strojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
A była któraś z was na weselu z Dj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...właśnie w niedzielę o 4.00 z minutami słyszałam dj-a,było to wesele,płakać mi się chciało i tyle..Dobrze,że wcześniej słychać było co innego.Duże wesele i dj to nie to.To moje skromne zdanie.Nie wiem jak jest na Śląsku,pewnie,też bieda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Na Ślasku jest również przekonanie że każdy ma swoje zdanie na ten temat i wybiera co mu sie podoba, nie ma żadnych warunków czy zwyczajów. Ale samego Dj na wesele tez bym nie chciała bo to nie to samo co orkiestra na zywo, straci swój cały urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Dzieki wielki za namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Po wielu miesiacach nieobecności pozwoliłem sobie zajrzeć na forum. Z racji zapytania dotyczącego mojego terenu odpowiadam: Nr 1 na Ślasku i górna półka w Polsce to dj. Tomasz Bielusiak z Tychów. Jeżeli chodzi o dobór zespołów to zapraszam do analizy nw. linka: http://videobeta.com/polecamy.php#zespoly Pozdrawiam Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Taaaak słyszałam o Tomaszu Bielusiaku :) Ale samego dj jednak na wesele bym ne chciała.... Co do orkiestry to sprawdze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHASIA
taaaaa... na 4 dni przed weselem DJ Bielusiak przestał odbierać telefon- Kamfora! oczywiscie zero umowy- klasyczna wtopa :O Jeśli chcecie mieć pewnosc , że zagra na waszym weselu trzeba go schwycić, skrępować, wrzucić do piwnicy, do wesela przetrzymać i na sale doprowadzić :D teraz się śmieję z tego, ale wierzcie mi, że nie było mi do śmiechu.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
No to rzeczywiście ładna wtopa ;/ już widze te nerwy... Masakra !!! Ale jeśli chodzi o talent tego Dj to słyszałam od nie jednej osoby że jest dobry, no ale szkoda ze zepsuł sobie renome taką wpadką ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
A zepsół Kameleoni zna ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to Ty pisałaś że szukasz zabytkowego samochodu do ślub na śląsku??? Mam kontakt do znajomego od Mercedesa Benz 190D. Napisz czy chcesz ten kontakt bo nie mogę znaleść Twojego postu na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Hej tak ja pisałam że szukam takiego samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Orkiestra załatwiona :) Wszystkim dziękuje za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×