Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka555

Czy z wiekiem u Was też coraz mniej znajomych, przyjaciół?

Polecane posty

Gość Gosieńka33
Piszcie dziewczyny skąd jesteście, bo może mieszkamy blisko siebie. Pozdrawiam Was serdecznie. Gosieńka krakowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 29
No więc u mnie jest inaczej :) Mamy z mężem sporo znajomych jednak życie daje w kość bo nie ma czsu na czeste spotkania. Jednak mamy raz na miesiac spotkania z parkami. Mąż raz w tygodniu ma spotkanie z kolegami a ja w tym czasie spotykam sie z kolezanka. Raz na miesiac organizujemy babski wieczor, mimo ze 2 z nas sa w ciazy a inne dwie mają dzieci (zostawiaja je z mężami) bo babski wieczor jest raz na miesiac i moga sie poswiecic. Takze troche tych znajomych jest i na brak kontaktu nie narzekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka33
Mężatka, szczęsciara z Ciebie że masz wokół siebie sprawdzone towarzystwo. To dodaje sił i energii. Nie wiem dlaczego tak jest, ale ja się prędzej umówię z koleżanką, która ma męża i dziecko niż 30-letnią panienką....(zgorzkniałą malkontentką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze trafilam na ten topi
mam 35 lat i wszyscy posadzaja mnie o aspolecznosc, kazdy radzi..wyjdz do ludzi..ja sie przeprowadzalam 16 razy i 16 razy wychodzilam do ludzi, skonczylo sie, w wieku 25 lat piszecie ze nie ma gdzie nowych znajomych zdobywac a mnie sie ciagle udziela rad "wyjdz do ludzi" ciekawe jak, mam 35 lat, zmienialam tak wiele razy miejsce zamieszkania ze ani zaden facet ani przyjaciolka nie nadazaja za mna nie mam nikogo, zadnego meza ani faceta bo zawsze przeprowadzalam sie bo taka wola byla innych ale fajnie, nie czuje sie nienormalna przez to, bo juz zaczelam sie traktowac jak dziwolaga ale widac to nie jest sporadyczne, tylko ja mam gorzej bo ani meza ani przyjaciol na szczescie mam swoje pasje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo wszystkim kafe... cóż... ja też przekroczyłam 30 latek (ojoj) i niestety jak u mnie narazie sprawdziło się, że czym człowiek jest starszy to tym gorzej z nawiązaniem znajomości... Może spowodowane jest to iż każdy ma tam swoje sprawy i odwieczny brak czasu i pogoń za czymś co i tak jest ulotne - kończy się na tym że łapiemy się za głowę i wzdychamy.... Prawdą jest również to , że teraz jest era komputerowa, internet i zazwyczaj siedzi się i klepie w tę klawiaturę , zamiast wyjść gdzieś... jak byłam młodsza , to marzyło mi się takie wychodzenie na kawkę i malutkie spotkania z koleżankami jak to moja mama opowiadała... chciałabym sobie tak pogadać o wszystkim i o niczym... może chociaż tutaj dałoby radę pogadać przy wirtualnej kawce.... pozdrawiam serdecznie i cieplutko wszystkich =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie z wiekiem coraz wiecej
wręcz nieparwdopodobne ilosci, szkolnych, studenckich, z pracy, stowarzyszen, kursów, sasiadów, wyjazdów,, wlascicieli psów, rodziców dzieci kolegów dzici, znajomych meza,rodziny , znajomych zanajoomych - itd itd ,to pąćzkuje wiec r0scnie w postepie geometrucznym. Jestem juz babcią- a z kazdym rokiem znajomych przybywa. Kiedys bylam niesmiala, teraz bez problemu nawiazuje znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na grzyba tych znajomych i przyjaciół . Spotkają się i biadolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka 34gość
zgadzam sie , ze wlasnie coraz mniej mamy znajomych ,ale duzo odchodzi ze swiata i kurczy sie krag.Przykre zapewne bo sa dni,ze czlowiek nie wie co z soba robic.Rwniez chor0by nawiedzaja i ludzie nie chca sie spotykac.Ogolnie to sie robi beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaKLK
A mieszka ktoś w Lublinie? Ktoś kto lubi czytać książki opatulony w koc kiedy za oknem szaruga ale też od czasu do czasu wbrew pogodzie wyjdzie na spacer poszurać butami wśród pożółkłych liści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w okolicach Lublina, lubię czytać książki i lubię spacerować gdy pada lekki deszczyk:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalub
Hej wszystkim. Andziu - lubię poczytać .. ale nie dziś - nie skupię się nad książką, tu się poszwendam chwilę. Nie wychodziłam dziś, choć słońce świeciło zachęcająco - za to jutro poszuram :) - bez względu na aurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś jest samotny w związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaRTYU
Lilo w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalub
Ojej, tak od razu mam podawać datę urodzenia ? ;) Nie i już ). Padam po dzisiejszym dniu, a jutro wstaję wcześniej niż zwykle .. dobrenocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, widzę ludzi z moich stron (okolice Lublina) - zaglądacie tu jeszcze ? U mnie też mniej okazji do spotkań towarzyskich, wszyscy zalatani, zmartwieni wiązaniem końca z końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat, nie mam męża, chłopaka, dzieci. Mieszkam na wsi i w mojej sytuacji to dopiero jest ciężko. Chyba wszystkie koleżanki mają dzieci albo mężów/partnerów i nie ma z kim wychodzić. Nawet jak uda się coś zorganizować z 2-3 dziewczynami z pracy to one mają rodziny i maks. po godzinie uciekają do domów a w czasie samego spotkania rozmawiają głównie o swoich dzieciach, które co zrobiło, jakie podają mleko, ile urosło itp. Przestałam pasować do tego towarzystwa a nie wiem gdzie szukać nowych znajomych chętnych np. na wycieczki/kluby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłam znajomych na portalu dla singli np strefa singla,strefa aktywnych, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lb
Ja nie jestem singlem, ale koleżanek mi brak, wykruszają się niestety.. choroby,zmartwienia, a ja chciałabym z kimś na babską kawę w realu. Piszcie lublinianki, może tu się poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź długopis i kartkę ;p 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski,zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiącurodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone â zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony â twoje życie jest pełne miłości. Czarny â jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony â twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski â jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K â masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R â Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z â lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń â Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień â czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik â grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporo znajomych, przyjaciół naprawdę niewielu, żeby należeć do grona, trzeba sobie zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już ponad 80 lat i rzeczywiście znajomych jakby mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku nie zauważyłem różnicy. Nadal zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja około 30tki zaczełam chodzic po górach, wyjeżdzałam na rozne wypady zorganizowane i tak poznałam znajomych, mam teraz wiecej znajomych jak 10 lat temu, kiedy studiowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecniemam jeszcze więcej znajomych wypadów na kawę i rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola i bruksela
największy problem po przeprowadzce w inne miejsce, z daleka od rodzinnych stron. aby poznać ludzi potrzeba mase czasu, a poza pracą, dojazdami, obowiązkami domowymi/rodzinnymi po prostu tego czasu nie ma. dodatkowo trafić naprawde normalnych ludzi graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×