Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza 31 gorz

zona ex meza dostala podwyzke,chce wniesc o podwyrzke alimentow.poradzcie

Polecane posty

Gość IDŹ KOBIETO JUŻ SPAĆ
BO WKURWIASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
wiem i o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
uprzykrze im rzycie jak sie tylko da a ta suka bedzie placila alimenty z wlasnej pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
to wyrzej to podszyw oczywiscie. wow mam juz podszywy super :) podszywaczu o usmieszku jakze niezwykle drazniacym zapomniales ---> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYŚLE GORZOWSKIEMU
SĄDOWI LINKA DO TEGO TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
wyślij prosze bardzo :) :D w googlach napewno bez problemu znajdziesz adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
a znajdz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentualnie wystosuje
oficjalne pismo do redakcji żeby podali twoje IP argumentując iż chcesz oszukać sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzka
a czemu Ty tyle błędów robisz?Używaj słownika bo niepoważnie się Ciebie czyta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
to wystosuj czekam :) tutaj podaje ci adres strony internetowej naszego sadu co bys to zapomniala podeslac im link do tego topiku :) www.sr-gorzow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzka
daj dziecku coś z seibie.Poćwicz ortografię bo mu ciężko w szkole będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
przez moja ortografie bedzie dziecku ciezej w szkole? a co ma jedno do drugiego? moja coreczka sama bedzie sie uczyc ortografii. tego sie nie dziedziczy jakbys nie wiedziala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzka
jak sama będzie się uczyła?Nie będziesz dziecku pomagała ?Wiesz,ja sama jestem mamą i nie mam magistra ale język ojczysty znam i umiem się nim posługiwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od poczatku
geny dziedziczy...jesli jej mama jest debilka na dodatek pazerną to coreczka tez bedzie debilką z kiepską ortografią... i pewnie tez pazerna....jak tylko podrosnie zrobi sobie dzieciaka z facetem ktory bedzie mial dobrze zarabiającą żone bo to łatwiejszy sposób na zarobienie niż harówka w pracy zeby te pieniadze uczciwie zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
skoro moja ortografia jest kiepska to jak mam jej pomagac, no zastanow sie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
Dziewczyny ide spac! Nudziło mi się dzis wieczorem sorki za waze nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzka
i na to jest rada.Zamiast pisać głupoty i wymyślać jak dorobić się na ex żonie byłego męża po prostu poczytaj książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMYKAM TOPIK
KONIEC. PROSZĘ WIĘCEJ NIE PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzka
I jak autorko ćwiczysz poprawne pisanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika.mi
mozna podwyzszyc alimenty jezeli nowa zona a nawet nie zona dostala podwyzke tak bylo u moich sasiadow, zyja w konkubinacie, nie sa malzenstwem cywilnym on po rozwodzie,ma 13letnia corke ona dostala pozwyzke i ex zona jej partnera chciala podwyzke, ale ona dostawala o wiele mniej niz autorka teraz z tego co pamietam to dochod bierze sie z ostatnich 12 miesiecy, wiec to nic nie da ze teraz dostala podwyzke wg mnie musialabys poczekac i dowiedziec sie u prawnika najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina0201
Odpowiadając na twoje pytanie: Nie ma podstawy prawnej, dla której jako argument podwyższenia alimentów na DZIECKO możesz wykorzystać informację o podwyżce pensji obecnej żony swojego ex. Przy pierwszej rozprawie alimentacyjnej informacja o zarobkach tej kobiety była jedynie podstawą do ustalenia poziomu życia ex partnera i nie miała ŻADNEGO wpływu na wysokość alimentów na wasze dziecko. Przy okazji ex może zażądać w sądzie ujawnienia twojego uprzejmego źródła tej wiedzy, zadaj sobie i uprzejmemu pytanie czy pod przysięgą ujawni takie informacje które notabene stanowią tajemnice służbową i oprócz zwolnienia dyscyplinarnego twoja wtyka będzie wówczas odpowiadać z artykułu np. 272 kk, co oznacza do 3 lat za kratami. Co do Ciebie to konsekwencje mogą być jeszcze bardziej poważne, możesz zebrać kumulację w postaci odpowiedzialności karnej z artykułów 272, 273, 271 pkt 3, 287 kodeksu karnego. A to są przestępstwa ścigane z urzędu przez prokuraturę (od 5 miesięcy do 8 lat) :). W takim przypadku możesz stracić alimenty które już zostały zasądzone, a to raczej będzie ze szkodą dla dziecka. W wyniku swoich działań możesz również na wniosek ex męża stracić prawo do opieki nad dzieckiem, jeśli wykaże przed sądem że jedynym motywem twojego działania są pieniądze. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia twojej wiarygodności przed sądem. Myślę że zamiast łaszczyć się na nie swoje i nienależne tobie pieniądze powinnaś się zastanowić nad własnym rozwojem zawodowym. Następnym razem zanim wykorzystasz informacje od miłego donosiciela pomyśl o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie się to czyta
jak Cię Izo te wszystkie ideały (czytaj miłe i kulturalne damy :D ) i mądrale wyzywają, musisz mieć niezły ubaw... pisz dalej bo wsadziłaś kij w mrowisko, a ja z przyjemnością popatrzę i poczytam jak uczciwe i pracowite mróweczki będą Ci udawadniały swoją wyższość :D a o alimenty zawsze możesz wystąpić, wystarczy, że podasz w piśmie, że sytuacja materialna tatusia dziecka wyraźnie się poprawiła, a Twoje dziecko ma większe potrzeby nie interesują mnie Twoje podudki, moralność czy złośliwość :D masz prawo i korzystaj czy otrzymasz??? nie wiem, ale próbuj w końcu w Polsce obowiązjue jedna zasada... by żyło się lepiej :D powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo i fakt faktem
że tylko idiotki mogą straszyć tym, że niby tajemnicą są cudze zarobki a tu wystarczy powiedzieć, że eks coraz lepiej się ubiera, że dzwiga całe torby zakupów ze sklepu, albo jakąkolwiek inną bzdurę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
ciekawa jestem czy byłabys nadal taka wyrozumiała gdyby to chodziło o twoją kasę.Gdyby to Ciebie ex twojego meza targała po sądach,bo jej sie nalezy.Najlepiej cieszyc sie ,gdy sprawy nie dotykaja ciebie,prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Przecież to jest prowokacja, a wy sie dajecie nabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie się to czyta
do tej poniżej ano dotyczy... bo mój drugi mąż ma 2 synów i ani zeta od byłej, a na "państwowe" też nie liczył nigdy, bo podobno zarabia zbyt dużo ja z eks mężem też nie mam pięknego kontaktu, ale sprawy syna załatwiamy spokojnie bo po prostu jesteśmy ludźmi :D , rodzicami ciekawe co doradziłbyście mi gdybym napiałs że nastolatkowie pochłaniają góry jedzenia :D i mają tysiące potrzeb - pewnie potruwanie a dzieciaki dorabiają, co nie znaczy, że nie dostają kieszonkowego pomagać im będziemy zawsze, całej trójce, bo kochamy nasze dzieci i wcale nie są aniołkami, ale wychowanie i dorastanie to ciężka praca potrafią nas wkurzyć, ale też potrafią rozbroić nasze serca... jest jedno ale - do dzieci trzeba po prostu to serce mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
wiesz co mylisz fakty.Ja tez jestem i ex i next,zeby nie było wątpliwosci. Co innego płacic na dzieci,to raczej fakt zrozumiały(sama dostaje alimenty) ale nie wyobrazam sobie tego by wyciagac kase od next mojego ex.To jest chamstwo i tyle.Jesli widze ze mojemu dzeicku czegoś brakuje to próbi\uje sama temu zaradzić,ewentualnie pogadac z exem.Nigdy nie wyciagłabym kasy od next ,w imie czego?To ona mi zrobiła to dziecko czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×