Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza 31 gorz

zona ex meza dostala podwyzke,chce wniesc o podwyrzke alimentow.poradzcie

Polecane posty

Gość iza 31 gorz
juz to sprawdzilami rozdzielnosc dziala tylko wtedy gdy on np nie placilby alimentow to dlugu nie mogliby sciagac z jej majatku. dochody miesieczne to co innego.. poczytaj .. :D wiec i rozdzilczosc ich nie uchroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczyć ci sie nie chciało
to teraz wyłudzasz kase od innych. idź babo do szkoły lub na jakiś kurs; dokształcaj się . ZARÓB!!! a nie wyciągaj od innych , bo ci mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skoro masz 600 zł
alimentów to (biorąc pod uwagę że utrzymanie dziecka spada na was dwoje) to ty też powinnaś dawać na dziecko miesięcznie 600 zł. razem to daje 1200 zł. wątpię żebyś tyle na dzieciaka wydawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz ze ona taka glupia
dostala podwyzke i nagle o podwyzszenie alimentow eks zoneczka wnosi, cud czy czary mary? wiedzac jaki z ciebie pazerny nierob domysla sie ze ktos musial ci doniesc i dojda kto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
nie dojda, niby z jakiej okazji?:) jej awans a potrzeby naszej corki z kazdym miesiacem wyzsze to ina sprawa a ze wpadnie na tej sprawie ze swoim awannsem i tymi 700zlotymi coz... :D mogla poprosic do reki te pieniazki bo w firmie tej tak sie da ugadac z szefem :D jak wolala tak to nich sie wyspowiada sedzi ze swoich dochodow, zarzadam roznierz jej wyciagu z konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
ja wydaje ze swojej strony wiecej niz 600zł na corke. Córka uczy sie w przedszkolu w 75 procentach po angielsku, uczy suejezdzi konno 2 razy w tyg po 45 min. dodatkowo teraz na taniec ja zapisalam. sumujac wszystko wychodzi duzo wiecej niz 1200zl. przedszkole samo ta suma jedynie pokrywa i to tez nie wliczajac dodatkowych wycieczek czy wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to córeczka nieźle
rozpieszczona przez mamusie. takiej beznadziejnej osoby jak ty to dawno na kafe nie było. i zastanawiam się czy te potrzeby są córki czy twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ps. aczy córka ma
czas odpocząć ??? nawaliłaś jej tyle zajęć dodatkowych. chcesz sie pokazać przed innymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjesz ponad stan kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z łąkowej krainy
ja piernicze. na miejscu tej kobiety na złość tobie bym się rozwiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kran12
Wnies koniniecznie sprawe o podwyzszenie. Sad malo tego ze nie da ci wiecej to moze obecna zona wyda ta podwyzke na adwokata i dadza ci 320 jak na kazde dziecko powinny byc alimenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodnicy.wdowcy
Masz rację. Wyciągnij od tej kobiety kolejne 400 zł..potem 600..zniszcz ją całkowicie. Ale to w niczym nie pomoże - Twoj były z małżonką będą wyzywali na Ciebie nocami (w przerwach na seks oczywiście) , znajdą wspólnego wroga, ich związek sie umocni..on utwierdzi sie w przekonaniu ze dobrze zrobił wybierając inną. Tylko gdzie w tym wszystkim Twoja mała córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykla prowokacja a autorka
nawet nie wie, ze rozdzielnosc majatkowa mozna podpisac w kazdej chwili trwania malzenstwa i bedzie ona chronic obecna zone bylego meza przed kazdymi roszczeniami ze strony bylej zony. to dziecko jest bylego meza a nie jego obecnej partnerki i nie ma powodu dla ktorego mialaby ona na nie lozyc. 600zl obecnie to spore alimenty gdzie wiekszosc dzieci nie dostaje wiecej niz 300. moze trzeba sie troche nauczyc gospodarowac pieniedzmi, a nie szukac sponsoringu u obcych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
to nie jest ponad stan, chce rozwijac w niej rozne pasje, jak podrosnie wybierze moze cos z tego w czym jest dobra i bedzie kontynuowac. angielski najlepiej "wchodzi" w wieku przedszkolym wlasnie. ma 4 lata a potrafi sie dogadac po angielsku. Nat to wsyztsko sa potrzebne pieniadze! jak pisalam samo przedszkole ponad 1200zl wiec tu dajemy po polowie a gdzie reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japjap
Mam nadzieję,że to prowo.Pieprzona pijawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
rozwodnicy.wdowcy tak sie sklada ze to ja go zostawilam, to ja wnioslam o rozwod wiec co to za stwierdzenie, ze "utwirzi sie w tym ze dobrze zrobil wybierajac inna" (czy jakos tak. on nie wybral innej, ja go zostawilam :) a nasza coreczka jest dla mnie najwaznijsza i jej dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana alimenty nie starczaja na basen i angielski:O A gdzie reszta?Dziecko w okresie intensywnego wzrostu,przewlekle chore Dla mnie zenujace jest upokarzanie sie w sadzie.Wole zasuwac po 12 godzin zeby synek nie czul sie gorszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkka
rozdzielnosć majątkowa chroni żonę Twojego byłego meza,ponieważ nie powstaje wspólnota majątkowo,a sąd w sprawie alimentów może wziasć tylko od Twojego byłego męza. ps straszne byki ortograficzne:) w tytule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiazek piękny
1200 zł na przedszkole?? toś ty bogata. mało kogo sta. ludzie których na to nie stać posyłają dzieci do normalnego przedszkola. i do tego jeszcze konie, taniec.... żyjsz głupia babo ponad stan. za co tak tego ex męża nienawidzisz?? czemu go zostawiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorganizowany kurs
angielskiego dla małych dzieci kosztuje nie więcej 2000 zł na 10 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjuj
jasne, pozapisuj ja jeszcze na inne zajecia, zajmij jej caly wolny czas, szkoda ze doba ma tylko 24 godziny, ze musi odpoczac bo moglbys nawet pozapisywac ja na wszystko co zdolasz znalezc w miescie byle tylko powyciagac wiecej od bylego oczywiscie sama dupy nie ruszysz zeby jej podniesc poziom zycia, potraisz tylko pasozytowac, ciekawe czy ma na to wpyw twoj ogranicozny jezyk i razace bledy ortograficzne, ja widac mamusia idiotka zorbila sobie dziecko jako polise na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od poczatku
jak już ktos napisał wczesniej... na 1 sprawie o alimenty sąd kazał przedstawić obecnej żonie twojego byłego dochody poniewaz ustalał JEGO SYTUACJE FINANSOWĄ... chodzi o to ze sąd musiał sprawdzić kogo Twój mąż na utrzymaniu...bo gdybyś nie wiedziała pazerna istoto gdyby jego żona nie pracowała to Twój były miałby jeszcze jedną osobę na utrzymaniu i alimenty na waszą córkę byłby niższe (jego zarobki byłby odpowiednio podzielone na utrzymanie wiekszej ilosci osob) takze mozesz jej być wdzięczna ze ma dobra prace i ze chce pracowac bo za przeproszeniem gowno bys dostała.... po drugie być moze sie nie orientujesz ale w polskich firmach obowiazuje tajemnica poufnosci dotyczaca zarobków.....co to oznacza? a no to,że nad Twoim informatorem wisi widmo dyscyplinarnego zwolnienia...a wiesz dlaczego? bo kazdy pracownik ma w umowie klauzulę dotyczącą poufności informacji dotyczacych zarobków czyli NIE WOLNO UJAWNIAĆ TAKICH INFORMACJI ANI WSPÓŁPRACOWNIKOM ANI TYM BARDZIEJ OSOBOM TRZECIM....a jak wniesiesz tak idiotyczny pozew o podwyzszenie alimentów(ze twojemu mezowi polepszyla sie sytuacja finansowa bo jego obecna zona dostała podwyzke) to nie dosc ze sie skompromitujesz totalnie w sadzie to na dodatek zyskasz wroga....nikt nie bedzie sie przyjaznił z osobą przez ktora dostał dyscypinarke bo wyjdzie kto ujawnił Tobie te informacje.... i tak jesteś strasznie pazerną suką a wiesz dlaczego? bo żona twojego ex dostała 700zł brutto podwyzki z czego Ty chcesz dostać 400zł netto alimentów na córke....a wiec dzieciorobie zasrany który nie potrafi zarobić ani na siebie ani na bachora ktorego zrobił uwazasz ze kobieta która nie stała nad Tobą z batem i nie kazała nóg rozchylać jak miałaś chcice ma na Twojego bachora płacić 400zł ze swoich ciezko zarobionych pieniedzy a sobie zostawić około 150zł? nosz kurwa wspaniałomyslna jesteś ze pozwalasz obcej kobiecie robić na twojego bachora..... rada dla ciebie zrob sobie kolejnego bachora bo tylko to dzieciorobie leniwy umiesz....tylko wybierajac kandydata przed ktorym rozlozysz nogi pamietaj o tym zeby sprawdzić czy jego zona dobrze zarabia.... normalnie żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
w panstwowym przedszkolu mowi sie po polsku a chcialam zeby od malego uczyla sie angielskiego a nie po 2 godz w tyg. to zdecydowanie za malo. ja zaczelam nauke dopiero na studiach, mature z rosyjskiego zdawalm i do tej pory nie umiem mowic z tak zwana klucha w buzi. chce by ona od malego sobie to wyrobila. niechce by jak inne dzieci dukla. Rozdzielczosc ja chroni ale wtedy jakby on alimentow nie spacal to komornik jej zarobkow by zajac nie mogl, i tylko wtedy ja chroni. ich miesieczne dochody nie sa tym "objete" bo to ich miesieczny dochod. nie rozumiesz dalej tego? mi kiedys prawnik to tlumaczyl. pozatym skoro by byla taka mozliwosc to by juz 2 lata temu spisali ta rozdzielczosc i nie musialaby ujawniac dochodow, wiec czemu tego nie zronili? tylko musiala wylozyc wszystko od a do z? czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
moje dziecko uczeszcza do anglo jezycznego przedszkola gdzie miesiac kosztuje 1290zł wiec prosze nie porownuj tego do jakichs lekcji angielskiego za 2000tys za 10miesiecy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambicje mamusi
na dzieciaka przelane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli sędzia przyzna
ci wyższe alimenty to ja wypierdalam z tego kraju. (kierunek Mongolia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izo musisz zdac sobie sprawe,ze z wielu rzeczy mozesz zrezygnowac i tak moze argumentowac Twoj byly maz w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
ambicje mamusi? wierz mi ze chcialabym miec takie warunki jak nasza coreczka ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykla prowokacja a autorka
slabego masz prawnika skoro nie wie ze rodzielnosc moga podpisac nawet zaraz jesli maja ochote. polskie prawo zmienia sie jak pogoda i chyba tego nie ogarniasz. jego obecna zona jest chronion prawem przed taka sytuacja bo kazdy wie, ze nie ma zadnego obowiazku lozyc na czyjes dziecko. jesli jest ci tak ciezko to moze mala zamieszka u tatusia, w koncu tez jest rodzicem i pewnie da sobie rade. to jest tylko twoj wybor ze posylasz dziecko do takiego przedszkola a nie inngo i sad o tym doskonale wie. radze przemyslec swoja decyzje dwa razy zanim wyskoczysz do sadu z pozwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatne studia
filologiczne są znacznie tańsze od przedszkola do którego twój dzieciak chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×