Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza 31 gorz

zona ex meza dostala podwyzke,chce wniesc o podwyrzke alimentow.poradzcie

Polecane posty

Gość iza 31 gorz
brzydula wiem o tym, ale skoro ich zarobkii moje pozwalaja na jej rozwoj to bedzie z tego korzystac. Oni rozniez moga zrezygnowac z wielu rzeczy, moge ciurkiem wymienic te rzeczy w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od poczatku
jaka Ty durna jesteś nie rozdzielczosc tylko ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA... rozdzielcza to moze byc deska w samochodzie.... zamiast tyle kasy wydawac zeby bachora posyłac do anglojezycznego przedszkola lepiej byś sama na lekcje jezyka polskiego sie zapisała bo ze swoim poziomem polskiego dziecka nie nauczysz... swoją drogą jesli Twoje dziecko sie wdało w Ciebie to te 1290zł jest kasa wywalona w błoto...Ty nawet po polsku nie umiesz pisać...o czytaniu ze zrozumieniem to już nie wspomne.... i jeszcze jedno PRYWATNE PRZEDSZKOLA w Polsce kosztują około 500zł....wiec juz nie wymyslaj ze placisz miesiecznie 1300zł......nawet jesli jest ono anglojezyczne....a jak Cie nie stac to prosta rada nie wydawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni na te rzeczy
zarabiają. a ty sępisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykla prowokacja a autorka
nie oni moga zrezygnowac tylko jesli juz to on. nie wiem dlaczego nie mozesz pojac, ze to nie jest dziecko jego nowej zony i ona nie ma zadnego obowiazku na nie placic, co wiecej oddala ci wielka przysluge, ze ma piatki dzieci z twoim ex bo wtedy dostalabys dwie stowki i nie spelnila chorych ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dobrze że w tej
sprawie kafeteriusze trzeźwo myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje że jego
obecna żona zajdzie w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
zacznijmy od poczatku ojojojj naprawde :D strasne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od poczatku
NIE ONI KREYTNKO....JAK JUŻ KTOŚ MA Z CZEGOŚ ZREZYGNOWAC TO ON-TWÓJ EX ALE JESLI JEGO ZAROBKI NIE WZROSŁY TO GÓWNO WIECEJ DOSTANIESZ.....SAD NIE BEDZIE BRAL POD UWAGE ZAROBKOW JEGO OBECNEJ ZONY BO TO NIE ONA JEST PAZERNYM I LENIWYM DZIECIOROBEM KTORY CHCE WYŁUDZIĆ PIENIADZE!!!!!!! BACHOR JEST TWÓJ I TWOJEGO EX NIE JEJ I TO NA TOBIE I NA TWOIM EX SPOCZYWA OBOWIAZEK UTRZYMANIA BACHORA NIE NA OBECNEJ ZONIE TWOJEGO EX....ZROZUM TO CHODZĄCA TĘPOTO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
ja rozniez mam taka nadzieje ze beda mieli dziecko. chce by moja coreczka miala przyrodnie rodzenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tego nie zrozumie
niektórzy rodzą się z taką mentalnością z cyklu "należy mi sie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgnhmju
ambicje mamusi? wierz mi ze chcialabym miec takie warunki jak nasza coreczka ma! no wlasnie kretynko, widac ze oprocz pisowni jeszcze czytanie ze zrozumieniem szwankuje ty nie mialas takich warunkow wiec teraz szalejesz i swoje niespelnione ambicje przelewasz na dziecko, zaden normalny rodzic tak nie katuje dzieci dodatkowymi zajeciami jak ty, tylko wlasnie takie wsioki belkoczace, same niedouczone wiec zapiauja dziecko na wszystko, niewazne dobre czy nie, wazne ze drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wtedy mniej kasy dostaniesz
i zaś będziesz szukała sposobu jak tu wyłudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
zacznijmy od poczatku bahora :) bez komentarza :D zazdrosna o moja coreczke czy jak? moze bezdzietna albo taka co dzieci miec nie moze co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja swoje w sadzie przeszlam wiec wiem co mowie musialam sie tlumaczyc dlaczego doplacalam do swiatloutwardzalnych plomb-korzystalam z dentysty NFZ wykazalam i udokumentowalam miesieczne wydatki 1400zl(leki 200-300zl),basen=angielski 400zl,ksiazki,zywnosc,odziez nie mowie o wycieczkach szkolnych wnioskowalam 550zl alimentow zapytano mnie czy ja chce sie tez z nich utrzymywac:O na buty by mi nie starczylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
ja niedouczona? nie ptrzywiazuje wagi do tego czy pisze poprawnie czy nie. pisze szybko a dla was nie bede sie starac, bo kto chce to zroumie. apropo wyksztalcenia to jstem pania magister z kilkoma dyplomami z jezyka angielskiego. jeszcze jakies pytania apropo mojego wyksztalcenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu sama
nie uczysz dziecka angielskiego???????????/ a tytuł naukowy nic nie znaczy,ważne jest to co potrafisz, jak jesteś. ty jesteś totalnym dnem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chyba prowokacja
bo jak można być aż tak tępym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
brzydula scyzoryk sie w kieszeni otwiera jak czytam to co piszesz a wlasciwie to co ci sedzia mowila. smiech przez lzy doslownie. sedzia mysli, ze dziecko to 200zl za panstwowe oplaty i nic wiecej :O a potem rosna dzieci co jedyna ich rozrywka jest stanie godzinami pod blokiem zero zainteresowan.. kobiety ktore tu pisza rozniez maja problem z pojeciem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od poczatku
naucz sie pisac debilko.... BACHORA PRZEZ CH NIE SAMO H..... o co zazdrosna? o Twoją pazerność? hahahahhaa po raz kolejny zal.pl wiesz jak widze ze sa na tym swiecie takie osoby jak Ty to jestem za aborcją.... poza tym na myśl o tym ze moje dziecko mogłoby wyrosnąc na kogoś takiego jak Ty aż mi sie rzygać chce i sexu też sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewo szczęścia o świcie
racja. trudno pojąć to że chcesz żyć za pieniądze żony twojego ex męża którego w dodatku sama zostawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
rozmawiamy czasem po angieslku, ale nauke jej wole zostawic fachowcom :) nie umiem akcentowac zbyt dobrze niektorych wyrazow niechce by żle łapała ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
zacznijmy od poczatku ojojojjj zbulwersowała nam sie poraz kolejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMIECHU WARTE I JUŻ
akcentować???????????????????????????????????????????? ja pierdole. ponad 1200 zł za przedszkole żeby dziecko dobrze akcentowało w obcym języku. TO NA BANK PROWOKACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY Z CIEBIE
PROWOKATOR . 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEŚ Z GORZOWA
WLK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
w przedszkolu ma zajecia z anglikiem. ja chociaz 50 egzaminow bym zdala z anglikiemsie roznac nie bede. wiec i nauki jej nie bede sie podejmowac tak jak pisalam wole oddac ja fachowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywanie to jego pasja.Dziecko jezdzi na zawody ale w sadzie niekoniecznie to rozumia wiec dostarczylam zaswiadczenie,ze basen ze wzgledu na wade postawy,ktora na marginesie ma w sadzie o wszystko cie zapytaja.Nawet o to dlaczego nie podemiesz lepiej platnej pracy aby zaspokoic dziecku potrzeby nowa rodzina zalozona przez tate dziala na niekorzysc twoja Wszystko zalezy od sedziego No i gdyby zona nie pracowala to tez dziala na niekorzysc jednak jej zarobki nie maja wplywu na alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYLI TWÓJ TYTUŁ
MGR I INNE DYPLOMY SĄ GÓWNO WARTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
DOBRY Z CIEBIE :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×