Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba fajny chlopak

Moja partnerka...

Polecane posty

Gość chyba fajny chlopak

Robiła mi loda,dość nieudolnie ale nie chciałem jej ranić bo ją kocham.Widziałem że się stara ale siłą rzeczy mi opadł.Chciałem postawić go sobie sam ręką to ona się rozpłakała ;( Nie wiedziałem jak się zachować,powiedziała że dawno nie było jej już tak przykro.Kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthththrhtrhrhrrh
rzuć ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dksjfhkdshf
Kurcze, ciężka sprawa. Starała się w każdym razie . Trzeba ją jakoś pocieszyć, musisz spokojnie powiedzieć żeby się tym nie przejmowała. Nie wszystko zawsze wychodzi. A nauczy się wszystkiego z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajny chlopak
Starałem się ją pocieszyć ale nic to nie dało.Mówiła że kłamie,szkoda tylko że nie kłamałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionaaaa
Kobiety tak mają, na pewno Ty czułbyś się też kiepsko jeśli tobie nie wyszłyby pieszczoty i ona sama by się rozpalała... prawda? po prostu była zażenowana tym że cię to nie podnieca i że nie potrafi Cię pobudzi... minie jej z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nią i pokaż jej jak ma cie stymulować a ty nie skupiaj się nad tym co ona robi a na odbieraniu przyjemności z jej stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajny chlopak
No bo jej to naprawdę nie wychodzi....daje jej milion wskazówek jak ma robić żeby się nie musiała domyślać ale bez efektów.A ona do tej pory się nie poddawała i dążyła do tego,ja sam nigdy nie wychodziłem z inicjatywą.Moim zdanie to nie koniec świata i nie powód do płaczu,ale co zrobić żeby ONA to zrozumiała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
wiesz, minie troszkę czasu nim ona zrozumie że to nie jest aż taki wielki problem.... daj jej czas, może narazie przestańcie się w ten sposób pieścic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona czuje się zagrożona bo ciebie kocha i obawia się żeby nie stracić ciebie Sa typy kobiet które nie potrafią być "dziwkami" (wychowanie ,zasady moralne,wstyd itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
nie wiem czy zrozumiałam , czy to że laska potrafi zaspokajaĆ mężczyznę tzn że to już zachowanie typowej dziw*** ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
ja rozumiem że w cudzysłowie, ale tak jakoś to dziwnie brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego to napisałem w cudzysłowiu i miało być sarkastycznie.Jestem daleki do takiej selekcji kobiet ale nasze społeczeństwo niestety jest jeszcze bardzo pruderyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajny chlopak
Napisała mi sms że ''chyba się nie dograliśmy...".Kurwa jak mam to rozumieć.Oszaleję ;/ dodam że razem jesteśmy 4 miesiące,sexu jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu to właśnie u niej występuje blokada którą nie może przezwyciężyć mimo jego rad dlatego się rozpłakała bo to świadczy o jej bezradności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
jakiś tam facet - cieszę się że chociaż ktoś nie dzieli dziewczyn pod tym względem :) Fajny chłopakuuu - z czym sie nie dogadaliście o co jej kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
daj jej spokój z lodami i tyle, znajdź inną formę piszczot... niech dziewczyna nie myśli że jest beznadziejna, minie czas a sama zrozumie że nie było powodu do fochów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajny chlopak
Dzwoniłem,gadaliśmy chwilkę bo ona jest gdzieś tam u rodziny,zapewniłem ją o tym że kocham i jest najważniejsza,a lód to sprawa drugorzędna.Powiedziałem że doceniam jej starania i nie mogę znieść jej łez,że to ze mną prędzej coś nie tak niż z nią.I wiecie co?Udało się ją przekonać :) Już kamień spadł mi z serca,ale chyba przedobrzyłem bo na koniec powiedziała że dziś wieczorem udowodni mi że wszystko ze mną ok.I co do cholery mam jej powiedzieć "nie wiesz nie chcę żebyś mi robiła loda".Ona sobie nie poradzi ze świadomością że tego nie umie :( Zawsze jakieś problemy z tymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezgsrfgtxjfk
kobieta co nie potrafi zrobic loda to nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
może skup się nie na tym co zrobi, tylko fantazjuj i myśl o czymś innym :P ezgsrfgtxjfk a to że dziewczyna loda nie potrafi zrobic to nie znaczy że jest debilką, faceci też nie potrafią minet robi i co? nikT ich nie obraża! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi4444
mam 35 lat, ok 30 kobiet za sobą i jedno malzenstwo. mam do ciebie prosbe : rzuc ją. bedziesz brnac w zwiazek gdzie kobieta nie jest w stanie ci zrobic laski idealnej dla ciebie? bez sensu...zaczniesz ja ranic uczucia, czas marnowac. nie ma sensu. nie ma dopasowania. trzeba to uciac. no chyba - ze chcesz zyc bez laseczki w co nie wierze!!!!! dobrze radze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajny chlopak
No nawet jakbym fantazjował o czymś innym,to czuję dyskomfort bo a to za mocno a to za lekko,nie umie trafić w złoty środek.Jak mam jej powiedzieć że nie chcę tego od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdzwiwionej
zdzwiona zle ci radzi - jak masz fantazjowac jak ona zle robi laske zebys jej nie robil przykrosci - chlipie! opamietaj sie! to jest wlasnie to co najgorsze. zaczniesz sie oszukiwac. potem zaczniesz szukac innej. zostaw ja. chcesz laski - ona nie ma talentu - to urwij temat. chyba ze chcesz sie wyrzec tych pieszczot w co nie wierze. sa kobiety ktorym to nie wychodzi - niestety - i kazdy bierze taka babe jaka mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajny chlopak
oi4444-miłość chyba ważniejsza,może Ty o tym nie wiesz biorąc pod uwagę liczbę partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak jak w książce zrobić orala i mamy odlot Obie strony muszą nauczyć się do odbierania i stymulacji genitali ustami żeby kończy się orgazmami a do tego trzeba czasu ,przekonania i doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaaaa
jezu Faceci!! ogarnijcie sie!! Robienie loda to sztuka, tego sie trzeba nauczyc? Co wy wiecio o robieniu lodow? probowaliście kiedys??? wsadzx se w pape ok 17 cm marchewke i ssij i liż non stop!!!! ciekawe czy wam sie spodoba!! cholera jasna TROCHE WYROZUMIALOSCI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii212
nie ma sensu kontynuwoac zwiazku z kobieta ktora nie daje satysfakcji. nie szukaj substytuwow. nie wyrzekaj sie siebie. bo bedziesz zyl w klamstwie. sa kobiety co robia super loda i wsrod takich szukaj swojej przyszlej. dobrze r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi4444444445
milosc jest wazna ale NIE WYGRA jak nie bedzie dobrego seksu. chyba ze seks dla ciebie to margines zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×