Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba fajny chlopak

Moja partnerka...

Polecane posty

Gość kopiczka
też postaram się wpaść a tym czasem do pracy na chwilę popełznę, muszę dopiąć parę spraw nie mogę się doczekać następnego "spotkania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajny chlopak
Temat się widzę inaczej potoczył :) U mnie chyba ok.Tłumaczyłem,byłem czuły i nic.Niby rozumie,rozumie a jednak nadal dąży do zrobienia loda.Widać chcę mnie przekonać że potrafi,co prawdą nie jest.Chciałem jej zrobić minetkę,czyli tak jak zwykle to nie chciała bo ja ją odrzucam.Argumenty do niej widać nie trafiły,nie odzywaliśmy się do siebie przez godzinę,tzn oglądaliśmy film no ale wiadomo na jedno wychodzi.Uznałem to za ostateczność i nagadałem jej że to nie jej wina tylko moja,że za bardzo mnie podnieca,nie mogę sobie poradzić z emocjami kiedy ona mi TO robi,że musimy poczekać trochę aż poznam ją całą abym mógł cieszyć się z jej roboty ;) A całą poznam dopiero po prawdziwym sexie,więc na razie problem z głowy.Trochę polizała,possała ja dokończyłem rączką,ona była zadowolona i ja też.Tylko to ściemnianie mam na sumieniu,ale siła wyższa.Potem będę się martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
ojjjj brzydko:) ale jeśli jej to pomogło :) czuję jednak, że ona podnieca cię o wiele mniej niż zadeklarowałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to juz od dluzszego czasu ale teraz jestem autorem fajnego temata ktory mnie rajcuje i mosialem odpowiedziec na wszystkie opinie . a co u was ? mielismy sie wymieniac fantazjami, czyz nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. widze ze was niema . to spadam. W razie czego to jestem na temacie o trojkatach . pozdrawiam i czekam tam na was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×