Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola9333

Mam 16 lat i planujemy z chłopakiem dziecko.

Polecane posty

Gość sfcxesdf sc
jasne ze bylam zakochana jak mialm 13 lat ale moi wybrancy tez mieli po 13 lat, bo ci co mieli 17-18 nie zwracali na 13letnie dziewczyny uwagi, no chyba ze jacys pedofile...ja nie spotkalam zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonnnka
kto powiedział ze ten chłop uczciwie zarabia, moze handluje prochami albo jest paserem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee dlaczego ma byc zle
Dziwi mnie,ze wszyscy kracza na zapas, nie znajac ani dziewczyny, jej chlopaka, ani ich sytuacji. (pomijam,ze moze byc prowo, ale powiedzmy,ze nie). Łatwiej jest skonczyc liceum z dzieckiem, studia tez, niz utrzymac sie w dobrej racy po urodzeniu dziecka. Wyszalec sie mozna takze jesli sie ma25- 30 lat- jaki to problem. Jedyne, co jest wazne, to fakt,ze bedzie akurat z tym facetem zwiazana przez dziecko do konca zycia, a przy jej malym doswiadczeniu moze sobie nie zdawac sprawy, ze to jeszce nie ten. Ale to tez roznie bywa. Kazdy wiek tu ma swoje plusy i minusy. Ja rodzilam b.pozno, bo tak zdecydowalam i jest ok. Ale gdybym napisala, ze to jedyny dobry wiek, zaraz by mnie baby zagryzly, ze Down, ze bede wygladac jak jego babcia, ze komplikacje itd. Kazdy ma swoje zycie i najlpiej powinien wiedzic, jak je przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob co chcesz autorko ale pamietaj zeby potem miec pretensje tylko i wylacznie do siebie bo to Ty ewentualnie zwalisz sobie zycie nie my.my mozemy jedynie doradzic. Twierdzisz ze jestes odpowiedzialna a nie jestes.nie potrafisz nawet wysluchac tego co chca Ci powiedziec inni ,LUDZIE KTORZY SA OD cIEBIE STARSI.mam wrazenie ze chec posiadania dziecka to tylko Twoje takie widzimisie.ale pamietaj ze dziecko to nie zabawka i jak Ci sieznudzi po pewnym czasie to nie odstawisz go na polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
Ja też nie trafiłam na żadnego pedofila:) Z seksem na mnie czekał 3 lata, ale myślimy o dziecku. Jak idziemy sobie na spacer to on pierwszy odwraca głowę za maluszkiem jakimś, albo spogląda z tajniaka do wózka:D i się uśmiecha. Zupełnie jak ja. Ma przyjaciółkę, której dziecko wprost lgnie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci śmieci
Twój chłopak w wieku 18 lat zaczął się spotykać z Tobą, wtedy 13 latką. A to znaczy, że najwyraźniej coś z nim nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
ee dlaczego ma byc zle - dziekuję serdecznie za zrozumienie i życzę dużo szczęścia:) sekretarko - mam siostrzeńca CODZIENNIE w domu od 4 lat. Mój chłopak też często się z nim bawi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadowona
Wiesz kiedy bylamw twoim wieku rowniez mialamw spanialego chlopaka akurat byl w wieku twojego wiec sytacja niemal ze idntyczna bylam bardzo zakochana po uszy wrecz, on niby tez... ktoregos dnia mysalalam ze wpadlismy nawet sie cieszylam bow sumie rowniez niby mielsibysmy perspektywy zeby je wychowac a ja tak jak ty mam wspanialy kontakt z dzicmi i je ubostwioam wrecz bo tez mam silny instyntk macierzynski nawet do tej pory W mojej glowie bylo milion mysli na minute planowalam sobie po cichutku ze gdy skoncz 18 lat zareczymy sie i bedzie jakw bajce. Wracajac do tej wpadki okazalo sie jdnak ze nie jestemw ciazy ( Dzieku Bogu patrzac z perspektywy czasu) mimo to dalej trwalismy w jakze przepikenym zwiazku ( jak sie okazalo tylko dla mnie niesty) po 3 latach zwiazku zostawil mnie poprostu ot tak a ja naiwna myslalam ze poznalam ksiecia z bajki jak sie okazalo nie byl mnie wart :/ nie moglam podniesc sie po tym rozstaniu jednak jakos dalam rade poznalam innego chlopaka bylismy razem ponad rok jednak to nie bylo juz to samo ta sama milosc te same uczucia co kiedys malo tego uderzyl mnie pierwszy raz spotkalam sie z czyms takim zostawilam go bo wiedzialam ze nie jest mnie wart ze ni dam soba pomiatac.Jak widzisz zycie sie bardzo szybko zmienia.. Teraz mam 19 lat id na tudia pol roku temu poznalam fantastycznego chlopaka wynjamujemy razem stancje a kiedys nawet o tym nie mysalalam ze moje zycie takie sie moze potoczyc ze tyle mozliwosci jest przedmna.Chce ci pokazac na moim przykladzie ze nie warto sie spieszyc skoncz szkole 18 lat jesli dalej bedziecie razem nic was nie zbawi t pare lat atylko umocni wasz zwiazek zrobcie to ;) CHCIALABYM ZEBY TE WSZYSTKIE POWYZEJ KOBIETY KTORE "TWARDO" NEGUJA TWOJE ZACHOANIE NIE MOWILY TEGO DO CIEBIE W SPOSOB OBRAZLIWY CZY INNY LECZ POPROSTU SPOKOJNIE CI WYTLUMACZYLY PEWNIE KWESTIE CZY TAK NIE LEPIEJ DROGIE PANIE? PRZERAZA MNIE ZE KAZDY W NASZYM SPOLECZENSTWIE JEST POPROSTU CHAMSKI DO GRANIC MOZLIWOSCI TAK MACIE RACJE ALE NIE LEPIEJ WYTLUMACZYC TOW INNY SPOKOJNIEJSZY SPOSOB? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee dlaczego ma byc zle
Lola,dziekuję. A mysle tak własnie, bo mam córke, juz starszą i szczerze mówiac DLA MNIE (a niekoniecznie dla niej) , jako matki i ew babci teoretycznie najlatwiej by bylo, gdyby dziecko miala jeszcze w szkole, w koncu nauka w LO byla o wiele prostsza niz jej pózniejsze ambicje zawodowe i naukowe, ktore naprawde zal przerwac. No i ja bym miala wiecej sil ,zeby pomóc. Jedyny , jak juz pisalam , choc niemaly problem, to decyzja, czy chlopak jest TEN i czy ona potrafi bez zalu w tym momencie odłozyc na pare lat "szaleństwa". Ale też nie kazda nastolatka szalenstwa lubi, gdy czlowiek starszy tym wiecej ma przed soba prawdziwych atrakcji i czesto naprawdę bardzo trudno z nich zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko to nie zabawka wiem cos o tym bo jestem w ciazy piszesz tylko ze zabawa zabawa a to sa nie przespane noce, wiele zmartwien ale takze duze szczescie o ktore trzeba dbac 24h na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
shadowona - chcemy poczekać jeszcze z rok.. żeby być w 100% pewnym.. ale dziękuję serdecznie za takie rozpisanie się;) ee dlaczego ma byc zle - ja jestem raczej spokojną osobą i niezbyt ciągnie mnie na dyskoteki czy jakieś większe szaleństwa.. Poczekamy jeszcze przypuśćmy ten rok i jeśli nic się nie zmieni to będziemy chcieli mieć to dziecko:) Serdecznie dziękuję jeszcze raz i życzę wszystkiego najlepszego:) dzika morela - pisałam również o przebieraniu, kąpaniu, zmienianiu pieluch. Wydaje mi się, że jestem przygotowana na to, ale patrząc też np. na 25latkę co weekend bawiącą się w innym klubie, która wpadnie to wydaje mi się, że mogłabym więcej temu dziecku dać niż właśnie taka starsza, a mniej odpowiedzialna. Tutaj może chodzi mi bardziej o takie hm plastiki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty lolaaaa
Jak chcesz wychować dziecko, skoro nawet na zadane pytanie nie umiesz odpowiedzieć. A pytanie brzmiało: Czy pytałaś mamusi co ona o tym sądzi i czy zechce utrzymywać ciebie, twojego dzieciaka i twojego chłopaka? Bo że z niego jakiś nieodpowiedzialny palant, to widać z twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
Mama jeszcze nie wie o tym, bo dopiero zaczęliśmy niedawno myśleć o dziecku i jak coś to mamy jeszcze rok żeby jej powiedzieć. Pisałam kilka razy, że nie będzie nas mama utrzymywała, tylko może jakoś pomagała trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
dzika morela - Wiem, zdaję sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jesli myslisz ze po nie przespanej nocy pojdziesz do szkoly na np 7 godzin potem znowu do domu opieka nad dzieckiem potem znowu brak snu - dziewczyno nie dasz rady jestes za mloda poczekaj chociaz do 18 albo 19 zdaj chociaz mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
Będę raczej chciała mieć zajęcia indywidualne, żeby nie zostawiać dziecka samego przynajmniej przez pierwsze kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadac już po tym waszym posle ze jestescie dziecmi ale twoje zycie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
Wiesz, co ja jednak myślę, że nie będzie większych problemów. Moja koleżanka jest w ciąży i nawet pytali ją czy chce mieć indywidualne, czy woli chodzić do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa..i jak wszystkie zaczniecie zachodzic w ciaze to na pewno beda was pytac czy chcecie uczyc sie w domu ja mysle ze stracisz rok a moze i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
Boże święty.. ile jeszcze razy mam mówić, że poczekamy jeszcze minimum rok? Jeśli z rok to urodziłabym jakoś pod koniec roku szkolnego. Zatem 2 miesiące ponad i tak bym miała wolne, a później by się zobaczyło, czy byłaby możliwość zajęć indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jesli chodzi o dziecko w wieku 16 lat to chyba troche za wczesnie. Ja mam 23 lata. i jestem w 4 miesiacu ciazy co i tak twierdze ze jest to za wczesnie. Z moim facetem jestem juz 9 lat i chyba bym sie zalamala ja bybm zaszla w wieku 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
Jak zajdę w ciążę powiedzmy za ten rok to będę miała skończone 17 a jak urodzę to 18. Chciałabym się poświęcić dziecku i jak już będzie większe trochę to poszłabym do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×