Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola9333

Mam 16 lat i planujemy z chłopakiem dziecko.

Polecane posty

To nie jest takie proste. Nawet jak dziecko podrosnie to bedzie problem gdzie je zostawic jak bedziesz szla do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
Nie no jasne, okej. Nie wiem czego się spodziewałam pytając tutaj, w końcu jestem dzieckiem nic nie wiedzącym o życiu, nie mam problemów żadnych, nie wiem jak przewijać dziecko, karmić, powinnam iść pograć w gumę, bo Wy to w moim wieku robiłyście. Jestem głupia stawiając rodzinę na najwyższej półce OK:) Mam silny instynkt macierzyński, na który mówicie "głupota", czy też "zachcianka". Nie ma sprawy:) zarzekam się, że to był mój pierwszy i jedyny temat na tym forum o dzieciach. Pozdrawiam i dziękuję tym, co nie 'jechali' po mnie i nie wywyższali się, bo są STARSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
To jaki jest dobry wiek na macierzyństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem? nawet jak skonczysz liceum i zdasz mature. Potem mozesz skonczyc studium zaocznie. 3 lata to nie jest duzo a w tym czasie mozesz zmienic zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzzusek
lola powiedz mi czy macie za sobą pierwszy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola9333
No dobrze, a wyobrażacie sobie np. żeby doda miała dziecko? Ona ma 25 i współczułabym temu dziecku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola9333 Mialam dzieczyne w swojej klasie ze skoly ktora zaszla w wieku 17 lat(nie planowala). Miala problemy zeby skonczyc szkole. A na wymarzone studia nie poszla. Musiala isc do pracy aby utrzymac dziecko bo facet ja zostawil jak maly mial 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfafd
ej lola - gratuluję stworzenia fajnego i śmiesznego tematu, wenę twórczą to ty masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×