Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ojoj...

Susan Boyle - wielki szok!!!

Polecane posty

ehhh nikt nie chce zobaczyć :( A myślałam, że ktoś podzieli mój zachwyt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP
JA JUŻ TO DAWNO widzialam. Pieknie spiewa, choc nie wygrala. Zaraz wrzuce inny link- faceta z mam talent,ktory wygral!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP
Co myslicie o NIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP
Dodam,ze ten facet wczesniej pracowal w sklepie sprzedajac komorki, a teraz... porownuja go z Pavarottim... Zarabia miliony i dalej jest skromnym,fantastycznym spiewakiem:) Warto marzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rezczywiście facet ma talent, ale Susan była największym zaskoczeniem... ten występ zwalił mnie z nóg. Ten facet wygrał chyba w jakiejś wcześniejszej edycji, ona była w 3ciej i przegrała w finale z jakąś grupą taneczną, moim zdaniem niesłusznie. Pozatym jest królową youtube'a - najwięcej wyświetleń w ciągu tygodnia w całej jego historii. Już w pierwszym dniu ponad milion wyświetleń orginalnego filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP
Tez swietny chociaz pewnie nie wygra, bo ludzie go zle potraktuja za wyglad. chlopak fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP
Świetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssee
AP AP babka była super:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie susan boyle wymiata
na wszystkich frontach, byla najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP
Jak myslisz- jak ta babka to zrobila? hahahha, bo ja ze znajomymi juz dojsc nie mozemy,kazdy ma inne zdanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrudnilabym ja w musicalu
susan na 6!!! no ale..jak to w show..nie spała z nikim i kariery nie ma... ot caly showbiznesss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna susan
ma mily glos..moglaby podkladac glosy do bajek.. tyle ich produkuje sie.. sliczy glos...czysty klarowny... ta cala klarkson...niech sie chowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, że robi karierę, wzięli sie za nią, wygląda teraz inaczej, dostała mnóstwo propozycji z wytwórni filmowych i muzycznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP
WOW! Pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie i tak nastrojowo, od początku sie bardzo angazowała w to co śpiewa i do tego ten silny i barwny głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanie debiutanckim albumem piosenkarki przerosło najśmielsze oczekiwania. Jej płyta ukaże się dopiero 24 listopada, a już znalazła się na tworzonej przez klientów Amazon.com liście najbardziej oczekiwanych przez nich premier. Tysiące fanów złożyło już za pośrednictwem księgarni przedpremierowe zamówienia na album, a płyta Susan Boyle wyprzedziła w rankingu nawet najnowszy krążek Whitney Houston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP AP AP AP
Mam nadzieję,że media jej nie zniszczą jak niektórych piosenkarzy/ piosenkarki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×