Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrózka od serca

Powrózyc komus z kart??

Polecane posty

Gość latteee
12.08.94 Czy on jeszcze mysli o mnie?? (igor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja i sasza
06.03.86 i 13.04.66 czy sie pobierzemy i bedziemy miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
ladyeees widze dosc mocna wiez miedzy wami lecz widze tez strach przed zaangazowaniem sie mocniej w to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaKapturek
adelka ..... Widze w twoim otoczeniu wiele sparwa papierkowych...lecz nie potrafie ci odpowiedziec czy wiaze sie to z rozwodem...jednak moze byc cos innego. Po ponownym rozlozeniu kart widze mezczyzne który bedzie sie staral o twoje uczucia byc moze bedzie o inny mezczyzna niz twoj obecny maz gdyz nie znam daty ur twego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
jagia w najblizszym czasie nie bedzie za wiele zmian...jesli chodzi o dzieci wskazuja karty cyfre 2 wiec stwierdzam iz pokazuje 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NibySama
Życie mi się poukładało ale miałam po schodach... Mam na imię Ewelina, mam 25 lat. Jestem mężatką od 3 lat, razem jestesmy ze sobą od 5lat. nie mamy dziecka choć bardzo chcemy. 1984 rok, panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
kawwwkaaaaaa ciezko mi dawac takie odpowiedzi poniewaz wiem jak one dzialaja ... niestety ta jest negatywna.Niestety to nie ten facet. "TEN" czeka jeszcze na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska3381
24.10.1980 czy stworze z kims zwiazek w najblizszym czasie i czy wyjde za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the purple flower
7.6.1988. Czy uda i się w tym roku znaleść prace? Jeśli tak to jaka to będzie praca (chociaż mniej więcej)? Jak sobie w niej poradze? A jak nie znajde w tym roku to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagia
hmm to prawda ponieważ mam 2 dzieci:)) pytanie moje brzmi : czy moje małżeństwo przetrwa?? czy mój mąż mnie zdradza?? bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 2.10.79
wrozko a widzisz czas trwania tego związku, gdzie będzie przyczyna,że nam sie nie uda, z mojej czy jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliskaxyz
echhh... jeśli znajdziesz chwilę, to ja też poproszę o wróżbę... ja: 14.07.1979 i on: 24.09.1980 czy on mnie kocha? czy będziemy razem...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
ania i hubert Wasz zwiazek to silne uczucie bijace z obu stron.karty wskazuja na to iz bedziecie mieli 3 dzieci. Jednak te dzieci beda chciane nie z przypadku.Karty nie pokazuja zadnej innej kobiety takze o wiernosc Huberta nie masz sie co obawiac.Jednak z tym szczesciem nie zawsze bedziecie je odczówac ,lecz jednak bedziecie szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
ulla4241 nic nie wskazuje na to by uczucie was złaczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaa
mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnialas, jestem na liscie przed Ania i Hubertem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i hubert
Wrózko dziekuje!!!bardzo sie ciesze.jesli jeszcze bedziesz miala czas napisz mi jakiej plci widzisz dzieci!czy znajde prace w tym roku? czy bede zadowolona z pracy? Z gory dziekuje!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
latteee jest z inna kobieta lecz czasem wraca myslami do chwil spedzonych z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
jak mnie postzrega facet ur 16-05-1986 cos czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaaaaa
11.04.1983 czy sie jeszcze cos wydarzy miedzy mna a B.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
Patrycja i sasza Nie jest to latwy zwiazek dzieli was duza roznica wieku... dzieci niestety nie widze lecz nie widze by ten zwiazek mial sie skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonaraaaa
czemu mnie pominelas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunnnka27.
joanna 1982.06.08 czy wroce z mezem i dzieckiem do polski czy jeszcze dluga droga przedemna czy beda jakies problemy bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
06061989 Tak.Gdy ujrzy dziecko bedzie chcial miec je nadal przy sobie pokocha je w pierwszej chwili. bedziecie razem i szczesliwi bedziecie mieli razem dwojke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pleas
prosz o wrozbe ja 27 06 1983 on 28 09 1980 co widzisz? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja i sasza
Fakt ze zwiazek jest trudny z powodu wielu trudnych decyzji do podjecia, wiem ze mnie kocha lecz sie waha czy nie zniszczy mi zycia... Ja bym z niego zycie oddala, jestesmy juz dlugo razem. JEsli widzisz cos wiecej prosze napisz, czy ten ziazek ma szanse przetrwac, czy mamay szanse na szczescie? Czy on mnie nigdy nie zdradzi?Bardzo ci dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
NibySama Tak. bedziecie miec dziecko choc nie moge zobaczyc w jakim czasie ono sie narodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sashaaaaa
wrozko a jak dlugo bede musiala czekac na NIEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×