Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowany pośrednik

pośrednictwo kredytowe

Polecane posty

Gość marwikos
Spróbuj przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, załatwiałem wszystko online. Porównanie kilkunastu ofert, pokazali konkretnie dlaczego ten bank. Nie próbuj samodzielnie - bardzo łatwo można wtopić rzeczywiście spore pieniądze, więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik skok jaworzno
Witam jestem Kierownikiem SKOK Jaworzno poszukuję do współpracy pośredników kredytowych. Opóźnienia do 30 dni przechodzą bez problemu. opóźnienia 30-90 mogą być sporadycznie , zapraszam do kontaktu pod nr tel 782-995-692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego Pośrednika polecacie? Wczoraj byłam na Targach nieruchomości i dostałam ulotkę fimry Dom Finansowy Horyzont. Ktoś już korzystał i może polecić? Ponoć zwracają kasę za wzięcie u nich kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pośredniczka ze Szczecina
Witam, Szukam pracowników banków chcących podjąć współpracę z pośrednikiem. Szczecin i okolice. tel. 530 890 711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum finansowe
Witam, Szukam pracowników banków chcących podjąć współpracę z brokerem w zakresie kredytów dla Klientów indywidualnych oraz Przedsiębiorstw. woj. śląskie tel. 696750366

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiążę współpracę z Pośrednikiem finansowym z całej Polski. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, firmowych, konsolidacyjnych oraz rolników. W swojej ofercie posiadam takie Banki jak BPH, Getin Bank, Alior Bank,Credit Agricole,Eurobank,City Handlowy,Plus Bank,Smart Bank,WBK,Raiffeisen, Idea Bank, Bank Pocztowy, Fundusz Mikro. Działam na scanach. telefon- 506 577 205 mail- kredytypomoc76@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek99
Witam.Jakiś czas temu skorzystałem z usług pani Agnieszki Forreiter z Żor(woj.śląskie)i zostałem przez nią oszukany.Pani Agnieszka miała mi pomóc uzyskać kredyt hipoteczny,a jedyna na czym jej zależało to na wysokiej prowizji.Mam do płacenia baaaardzo wysoką ratę,a wizji własnego M nie ma.Ta pani jest bardzo niebezpieczna,ponieważ jest pozbawiona jakichkolwiek skrupułów.Firma pani Agnieszki ma nawet kartę długu,można sprawdzić na stronce,dowiaduję się ostatnio,że nie tylko mnie oszukała.Chcę przestrzec przed usługami tej pani.Oczywiście nie wszyscy pośrednicy są jak ta pani.Dziękuję za możliwość wypowiedzi,mam nadzieję,że komuś pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy oddłużeniu firmy dużo mi pomogła agencja finansowa Copik. Oni mają siedzibę w Zabrzu. Może podam od razu numer telefonu bo nie prowadzą żadnej stronki -735 490 024. Udało się pozbyć długu szybciej niż się spodziewałem, a chodziło o dość duże pieniądze. Mają doświadczenie i co najważniejsze skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mobilny doradca finansowy Deutsche Banku z Warszawy podejmie współpracę z pośrednikami finansowymi. - kredyty hipoteczne - kredyty firmowe -kredyty gotówkowe Żaneta Gach tel. 790442245 zaneta.gach@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula771
Świetne warunki ma Probitas Finance . Pewni ich kojarzycie. Nie jest tajemnicą, że tak naprawdę mają najlepsze stawki na rynku. Prowizję dostaje się tego samego dnia co wypłacany jest kredyt, więc jest to bardzo uczciwe. Warto z nimi współpracować. Ich strona to http://www.probitasfinance.pl . Są tam na nich konkretne namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy pośrednikópośredników z woj. Śląskiego. Plus Bank Tel. 790 770 037 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczkę ostatni raz brałem gdzieś na początku roku szkolnego jak dzieciaki trzeba było do szkoły wyszykować. Fajne warunki mi znalazł pośrednik w N-Kredyt, ja bym ich polecał. Biuro mają na Stawki w Wawie, to są okolice Arkadii tak w przybliżeniu. Myślę, że nie przepłaciłem, zwłaszcza jak sobie porównam z tym jak wyglądała spłata u brata gdzie brał pożyczkę w podobnej kwocie do mojej ale firmę znalazł na chybil trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pośrednikiem kredytowym ale korzystałam z takich usług. Pracował dla mnie pan Lewandowski z Galerii Finansowej w Warszawie i wydaje mi się że na brak pracy nie narzekał. Zna sie na tym co robi i chce jak najlepiej dla klienta a to popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek3334
Jeśli chodzi o różne firmy i kredyty to można wspomóc się pośrednictwem finansowym. Oferuje takie firma http://www.dcfconsulting.pl/posrednictwo-finansowe/ która zajmie się dla nas wszystkim, co tylko potrzebne. Mają dobre opinie i potrafią pomóc w wielu trudnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian787
Finance Home http://financeh.pl/ to firma świadcząca usługi związane z kredytami i ubezpieczeniami. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują wysokiej jakości usług oraz indywidualnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe dostarczane przez wiodące instytucje finansowe. Oferujemy kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe etc. Pomożemy przebrnąć Państwu przez wszystkie formalności oraz wynegocjować lepsze warunki kredytowania. Poza ofertą kredytową posiadamy również szeroką gamę ubezpieczeń życiowych, komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję. Nasze usługi są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy do współpracy! ILONA MAKUCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?
W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na pastorosasben@outlook.com

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loan

dzień dobry

Zapraszamy do tej firmy w tej firmie. Pożyczki osobiste i biznesowe udzielamy z oprocentowaniem wynoszącym tylko 3%. Pożyczka z 2.000,00 USD do 5000 000 USD. Jeśli potrzebujesz pożyczki dla swojej firmy, skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby przetworzyć Twoja aplikacja jest w porządku.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila: (danielsilva59491@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

Dzięki.
Pan Daniel Silva ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×