Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek6

Czy nie spia jakies kobiety ktore maja kłopot ze spaniem?

Polecane posty

jakoś tak to dziwnie jest, że jak się coś ma to się tego niekoniecznie potrzebuje. A jak się nie ma, to Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ze spaniem to mam roznie ,ale dzieki bo sam sie dziwie ze tyle juz wytrzymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
devialar- budownictwo? super!:D zawsze mi się marzyło, że będę kierowniczką budowy, chodziła w spódnicy po budowie i zarządzała jakimś projektem :D i tylko mówiła" tu krzywo, proszę poprawić" :D haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
a ja wlasnie sciemniam ze pracuje... faktycznie budownictwo- ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
Songo7 w ochronie powiadasz????? ja tez:-) zabawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola dobra jest ta czekolada milka pycha ,ja jem czasem 3 tabliczki na raz bo naprawde lubie ,a co do kierowania budowa to duza odp i za ludzi ,sprzet i materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Pana ochroniarza z akademika ;* wiem, śmieszne studia, na ogół jak mówię, to ludzie robią wielkie oczy, bo kobieta. Ale mi się to strasznie podoba. W końcu znalazłam coś dla siebie. Bo koleżanki ze studiów to raczej męża szukają niż pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, niech robią wielkie oczy :D oryginalne!:D nietypowe:D lepiej zaliczać się do jednostek niż do mas :P a co do czekolady....ja też mogłabym i jeść 3 tabliczki naraz, ale niestety..nie mogę aż tylee ;) Nocne z was pracusie :) ale ja już uciekam, może do zobaczenia jutro? kto wie ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
wcale nie mysle ze sciemnasz .... praca jak praca ktos to musi robic devialar bardzo fajny kierunek, nie jakies tam zarzadzanie, pedagogika tylko faktycznie cos z pasja zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzę pojutrze ;) jutro wieczorem idę do kina z przyjaciółką na oszukać przeznaczenie już się nie mogę doczekać :P a że seans jest na 22 to wrócę póżno, może jakieś piwko po drodze? ;) no, teraz to już naprawdę uciekam i życzę dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego ze mowiłas o czekoladzie to chetnie ciebie poczestuje czekolada ,i dziewczyny też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
kolorowych snow wesola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
Songo7 wiemy juz ze lubisz czekolade, prace tez bo oddales sie jej w zupelnosci co jeszcze lubisz co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola milego ogladańia filmu i wrazen mysle ze nam zapodasz recenzje z niego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
to bez znaczenia czy ja chce czy ja nie chce cos o tobie wiedziec po prostu sie nudze wiec mozna byloby pogadac o czyms. szkoly juz przerobilismy, prace tez ...byla tez czekolada:-) co teraz ??? moze rodzaj kawki, papierosow, pifffka, winka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
ty faktycznie na erotycznym....dopiero teraz zwrocilam uwage hihihihhi:-) a to jakas roznica????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik
palisz:-) pifffko lubie... za winkiem nie przepadam ale jak trzeba to trzeba:-) a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma to roznicy ,bo dzisiaj mam wolne , a ze ną erotycznym to nic chociaz i tak wiem ze jestes ubrana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dopiero teraz zauważyłam.. hoho ale myślę, bez znaczenia. kawa? tylko latte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×