Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość izulka22

spoźniający sie okres a lekarstwo na drożdzaki

Polecane posty

Gość izulka22

witam :) mam pewien problem. otóz tydzien temu byłam u ginekologa(taka wizyta kontrolna+przepisanie tabletek anty). Ginekolog powiedziala mi, ze zanim bede brac tabsy, powinnam zastosowac taka tabletke o nazwie Clotrimazolum, która usuwa "zanieczyszczenia" z pochwy i wyrównuje jej ph. wzięłam tę tabletke 5 dni temu.tabletek anty na razie nie brałam bo czekałam na okres. 2 dni pozniej kochałam sie ze swoim chłopakiem(tego dnia miał pojawic sie okres). i gdy sie kochalismy to on mial gumke, ale wyszedl ze mnie juz w momencie kiedy bylo po wytrysku. ale gumka nie pekła. za jakies poł godz kochalismy sie znowu(wiadomo-nowa gumka). on wytrysku nie mial, ale wtedy gumka pekła. od 2 dni spoznia mi sie okres i w związku z tym mam pytanie: czy moze to byc"wina" tej tabletki na drożdzaki na przyklad?? albo po takich "zabawach"moze spozniac sie okres? troche sie cykam, ze moge byc w ciązy, ale w koncu on nie mial wytrysku jak mu wtedy gumka pekła.. dodam, ze od wczoraj mam takie jakby upławy koloru lekko żółtego, czy to moze byc zapowiedź okresu? bardzo prosze o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×