Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

ogladalam fbl i znalazlam cieplą płomieniem

Polecane posty

heh:) a ta w ogole coś pokazać chciałam, notka dziewczyny w moim wieku Witam kochani a ja w szpitalu w ciagu dalszym nie wiadomo kiedy z niego wyjde.Po operacji dobrze W poniedzialek o 13 sie odbyla a dopiero wczoraj wypudzilam sie z narkozy.Bende tu teraz czesciej bo maz przyniusl mi laptopa do szpitala.Jak narazie nie moge chodzic wogule bo co stane na nogi to lece,Ale bende chodzila napewno. pozdrowionka dla wszystkich Kocham Mariusz Kocham Braian rzacz jasna wygląd lachociąga...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem nic
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi? jestem nieżywa po robocie i nie kumam... fbl sobie tylko ogladam ale ta notka mnie rozlozyla-wyglad lachociaga, bledy i imie dziecka- jessu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
🖐️:classic_cool: kciukiem, a teraz po ludzku:D co to jest FBL, o kim ty w ogole piszesz i najlepiej to w ogole daj linka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotoblogi ogladam!!! ssiema 🖐️ ni moge znalezc tego fotobloga teraz.:O znalazlam jakas dziewczyne o wygladzie lachociaga i pokazalm notke:O a przy okazji znalazlam tez cieplaplomieniem bo tamta miala ja w znajomych i bylo zdjecie ktore ciepla ma ww stopce. pijawka-wlasnie odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
aaaaaaha, teraz wszystko rozumiem:classic_cool: kciukiem, rzondzisz:classic_cool: wyczerpujaca twoja praca:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jedna rozumiesz chyba:O co do ppracy- jest masakrycznie:O:O osrzegam! nie kupujcie pomidorów w puszce a ni w kostce!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
co to sa pomidory w kostce???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×