Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGUSgdynia

problem po odstawieniu pigulek !

Polecane posty

Brałam tabletki antykoncepcyjne przez ostatnie pół roku... odstawiłam je i już po pół miesiąca mam problem z przetłuszczającą się skórą głowy ;( Kiedy brałam tabletki to mogłam je myć spokojnie co 2-3 dni a teraz... muszę myć je codziennie! Jestem załamana! Żeby było śmieszniej do jakoś cera mi się nie świeci ;/ Też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka231
mysle ze to problem przejsciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ja po odstawieniu tabletek mialam same problemy (a przez 3 lata brania zero skótków ubocznych), więc w sumie ciesz się, ze masz tylko to. Oby to był jedyny skutek uboczny tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegosos
przestancie. pigulki niektorym ratują wygląd lub zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
a czy ja mówię, ze nie? Sama brałam 3 lata i było ok. Ale teraz już wiem, ze nigdy tego swiństwa nie wezmę z własnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka-83o
mi nie dość, że się przetłuszczały to jeszcze wypadały garścmiami, zaczęłam mieć problemy z cerą, wilczy apetyt i ...bezsenność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
No, szkoda, ze człowiek madry po czasie :( ale mam nadzieje, ze najgorsze już za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja je przestałam brać bo co chwilę pojawiały sie stany zapalne ... no i wcale nie mialam ochoty na sex . rzeczywiście to świństwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam yasmin, pozniej yasminelle. razem ponad rok. rok temu odstawilam i wszystko bylo ok przez pol roku, pozniej zaczal sie koszmar, ktory trwa do tej pory.....najpierw przetluszczajace sie wlosy, pozniej dodatkowo zaczely mi wypadac, straszne problemy z cera, ktorych nie mialam przedtem, okres totalnie mi sie rozchwial, w ciagu pol roku mialam 2 miesieczna przerwe a tak poza tym to w kazdym miesiacu dostawalam go z kilkudniowym opoznieniem...zrobilam badania poziomu hormonow i tarczycy, wszystko ok, moj gin chcial mi przepisac kolejne pigulki, z\mienilam lekarza bo juz mam dosc tego swinstwa, wiem, ze razcej juz pigulek brac nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja brałam Microgynon 21 prze ok 4 lata-w tym czasie nie miałam zadnych problemów,wszystko było ok,najbardziej byłam zadowolona z tego ,że zamiast miesiaczki 7 dniowej obfitej i bolesnej (przed tabletkami tak było) miałam takie małe krwawienia w sumie plamienia 3 dniowe i niebolesne.2 miesiące temu odstawiłam tabletki ponieważ z mężem chcemy mieć dzidziusia.a jak długo potrwaja te starania to się okaże.słyszałam że po tabletakch moga być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×