Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maciek87

dziewczyna nie piszę smsów/ nie odpisuję

Polecane posty

Gość Maciek87

Z dziewczyną jestem już od 1,5 roku. Wszystko fajnie, przyjemnie ale ..... Od paru miesięcy zacząłem jej dawać do zrozumienia, że chciałbym, żeby to ona w końcu napisała mi pierwsza jakiegoś smsa... Nie ma znaczenia czy to jest na dzień dobry czy w trakcie dnia... ale chce wiedzieć co robi albo ma zamiar robić. Nie chce jej ograniczać ale tylko to wiedzieć. Przez pierwszy rok to pisałem ja, można powiedzieć, że walczyłem o nią ale teraz chciałbym po prostu odwzajemnienia. Mówiłem jej to wiele razy ale dalej nie pisze albo zrobi to bardzo rzadko. Widzę po sobie, że wnerwia mnie to już bardziej niż martwi. Czasem jest tak, że jak pójdzie do pubu to potrafi nie odpisywać na smsy albo zrobi to po długim czasie to wtedy całkiem wychodzę z siebie. Było wiele kłótni z tego powodu. Jak ja mam jej przemówić do rozsądku, że to normalna rzecz stały kontakt z inicjatywą obu osób? Czy ja wymagam jakiegoś szczególnego zadania ? Po prostu czuję się czasem olany, chociaż jak jesteśmy razem to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×