Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

uczucia? Hmmm..... no nie wiem..... zastanowię się nad tym ....;-) jak to, gdzie się szlajał: mył nogi u ike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam, podglądaczko :) sprawa jest prosta: wczoraj dostałam od Szefa ZS angaż na Bodyguarda niejakiego MS ;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajzel? A gdzie podziękowania za podnoszenie intensywne topiku? :D aa..... i dzięki za angaż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, pracuję nad tym :) Jednocześnie podnosić i zachować ład i porządek nie jest łatwo :) Ja sam jestem swoim bodyguardem... I nie tylko swoim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wczesniej wspominalem, okazuje sie, ze na namolniaka tego pokroju co odwiedzajacy ten topik jedynym skutecznym sposobem jest glosne okazywanie zainteresowania czyms innym, co naturalnie rowne jest kompletnemu ignorowaniu przedmiotowego namolniaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Ja sam jestem swoim bodyguardem... I nie tylko swoim' Hahaha a skarpetki zmieniłeś w końcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sukienka ok. czas śmiania mi się wyczerpuje.... niech ktoś wreszcie przyjdzie po poradę, bo robi się już bardzo nudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hahaha a skarpetki zmieniłeś w końcu?" - po co? :) ZS, jak Ty utrudniasz...:) A już myślałem, że włączona opcja gadania głupot zostanie niezauważona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS myślałeś myślałeś a o zmianie skarpetek to już nie pomyślałeś. Ale z tego co widzę, nie jest to dla Ciebie sprawa priorytetowa. Ubolewam nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS myślałeś myślałeś a o zmianie skarpetek to już nie pomyślałeś. Ale z tego co widzę, nie jest to dla Ciebie sprawa priorytetowa. Ubolewam nad tym" - Pomyślałem, ale nie stwierdizłem takiej potrzeby:) Teraz lepiej zakłada mi się sandałki, nóżka się elegancko wślizguje:) ZS - a kto powiedziała, że łątwo to przyjemnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Teraz lepiej zakłada mi się sandałki, nóżka się elegancko wślizguje' Jak tak to nie mam więcej pytań - komfort najważniejszy. Widzę nawet jedną zaletę tej sytuacji. Jak się kiedyś przypadkiem miniemy na ulicy to przynajmniej nie będę miała problemu z rozpoznaniem Twojej osoby. Jak nie po sandałach to po jedynym w swoim rodzaju 'aromacie' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako, ze kompletnie nie mam dzis weny do zartow chcialbym zaproponowac temat, moze ktos bedzie mial ochote sie wypowiedziec: postawa roszczeniowa - z czego sie bierze, w jakich warunkach narasta, jak sobie z nia radzic oczywiscie jesli ktos ma ochote zglosic problem to zapraszam (niekoniecznie typu - jak zrobic swinstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"postawa roszczeniowa - z czego sie bierze, w jakich warunkach narasta, jak sobie z nia radzic" - co prawda dla mnie to trochę ciężki temat, ale dołożę swoje tradycyjne 3 grosze :) Bierze się z wychowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza teza - z wychowania zgadzam sie, tez upatrywalbym genezy takiej postawy w wychowaniu a co twoje 3 grosze mowia odnosnie narastania i walki/ neutralizowania takiej postawy? odnosze wrazenie, ze w obecnych czasach taka postawa jest znacznie bardziej powszechna niz jeszcze 10 lat temu, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to temat bardzo ciekawy, ale na elaborat :-( a ja się spieszę do pracy :-( jak wrócę, to chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co twoje 3 grosze mowia odnosnie narastania i walki/ neutralizowania takiej postawy? odnosze wrazenie, ze w obecnych czasach taka postawa jest znacznie bardziej powszechna niz jeszcze 10 lat temu, dlaczego?" - 10 lat temu wyścig szczurów był trochę mniejszy. To się przekłada na wychowanie. Jak walczyć? Wyznaczać jasne granice i być konsekwentnym. Proste, nie? W teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie schematami i powołujecie się na obiegować i modną ostatnio opinię, stąd zbieżność .... :-) das is alles :D P.S. Spróbujcie opracować jakąś własną teorię na t.temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
Postawa roszczeniowa czesto jest spotykana wsrod klientow opieki spolecznej:) Nie ma to nic wspolnego z "wyscigiem szczurow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×