Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość W tym tak szczególnym dniu
Szczery, przyjmij życzenia z okazji dnia chłopaka, żeby twe roszczenia się zmaterializowały, nie tylko dziś ale od dziś codziennie :-) Szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pomarańcza, ubiegłaś mnie :D miałam napisać to samo :-) Szczery, kretyńskie to jest to, że swoimi końskimi, goopawymi dowcipami próbujesz zaimponować ..... nawet nie wiem komu .... bo one nawet mi nie imponują -co z żalem muszę przyznać, bo myslałam, że stać Cię na więcej. Cóż mogę dodać, żeby Twoje marzenia i nadzieje, zawarte w w. napisanym przez Ciebie poście .....spełniły się i to z nawiązką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tym tak szczególnym dniu
Ustosunkowałam się jedynie do wpisu który obnażył dysproporcję w oczekiwaniach kobiet i mężczyzn - wnioskuję dalej, nie wiem czy słusznie, że marzenia i pragnienia autora są podobne do tych które ma większość z nas, zatem szczerze życzę ich spełnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście składam Ci życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Tłumacza :D bo jako facet dzięki wspomnianemu już kretyńskiemu /określenie przytoczone przez zs./ dowcipowi się niestety nie popisałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pewien czas sadzilem, ze jak zwyczajnie cie zignoruje, to przynajmniej nie bedzie sie ten problem u ciebie poglebial, jednak mylilem sie najwyrazniej, wciaz sie poglebia, zaprzeczasz juz teraz nawet swoim zaprzeczeniom, zapetlilas sie na amen i naprawde nie potrafie znalezc sposobu na to, by jeszcze kiedykolwiek inaczej na ciebie spojrzec niz na kosmitke, ktora z calych sil pragnie wpasowac sie w jakiekolwiek towarzystwo i jak to piszesz klikac - chyba dla samego klikania a twoj post na topiku zielonej - toz to kompletna zenada "Ja też nie mam nic przeciwko żartom, ale denerwuje mnie zjawisko wykluczania dla samego wykluczania, tak jak izolowanie dla samego izolowania i tłumaczenie tego czyjąś namolnością -w końcu celem takich forum jest klikanie, czyli udzielanie się, zabieranie głosu " kobieto, one, ja, czy ktokolwiek inny nie izoluja cie dla samego izolowania, zwyczajnie z toba sie nie da rozmawiac, pleciesz od rzeczy i masz takie rozchwianie emocjonalne, ze trudno mi sobie wyobrazic jak sama ze soba wytrzymujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza, to tak trudno pisać pod swoim czarnym nickiem? :D ja mimo, że obrywam często, to jednak mam odwagę to robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS ... jak wieczorem znajdę czas, to Ci wkleję Twoj klikanie na grzecznym wraz z określeniem jakiego użyto, żeby Cię scharakteryzować, więc weź pod uwagę, czy na opinii kogoś takiego jak Ty ....akurat może mi zależeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery z ta kretynka to przewaliles na maxa 😡 zaczynasz przyjmowac postawe wron ? wez sie do kupy - bo rozlazisz sie jak strara koszula :O albo jak przemila ike ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tym tak szczególnym dniu
ja gościnnie, uwierz, nie mam ambicji by przesiadywać na kafe, zaś autor, choć widzę zalazł Ci za skórę, swego czasu pomógł szczere rozwikłać mój problem - zaglądnęłam z życzeniami :-) pozostanę anonimowa, bo nie na rozpoznawalności mi zależy :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS ... jak wieczorem znajdę czas, to Ci wkleję Twoj klikanie na grzecznym wraz z określeniem jakiego użyto, żeby Cię scharakteryzować, więc weź pod uwagę, czy na opinii kogoś takiego jak Ty ....akurat może mi zależeć zastanow sie nadziejo nad jednym jedynym pytaniem, bo to pytanie choc oczywiscie jest dla ciebie niewygodne, to jest kluczowe: kto szuka z kim kontaktu? ja z toba czy ty ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piszę, bo czasami tak, jak Ty.... zwyczajnie się śmieję z niektórych wpisów :D, co zresztą i Ty notorycznie robisz -bo o tym tez kiedyś wspominałeś :D P.S. Mam tylko jedną radę: nie obrażaj ludzi, bo to właśnie świadczy o Twoim rozchwianiu /to raz/, a dwa, że może Ci się trafić ktoś, komu się będzie chciało wyciągać i wklejać niektóre Twoje wpisy z przeszłości i odda Ci z nawiązką :D, to tyle jak zwykle zyczę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwól zs, że odezwę się tu skoro już tak sobie rozmawiacie nadziejo właśnie o to dokładnie chodzi o to, o czym napisał ci ZS po za tym nikt przy zdrowych zmysłach nie zechce rozmawiać z tobą jeśli przychodzisz do kogoś i fałszywie piszesz słodkie teksty a potem idziesz na inny top i wypisujesz istne dyrdymały o osobach , którym minutę wcześniej słodziłaś powtarzam nikt przy zdrowych zmysłach na to nie pójdzie spokojnie zostań u zielonej- laska ma naprawdę niewątpliwie wielką fantazję i jest jej już chyba wszystko jedno- więc się jej przydasz za ewentualne skutki moich słów z góry cię ZS przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie od dziś wiadomo
że radzi się innym to do czego samemu nie udaje się zastosować ;-) także evrybody luuuuzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto szuka z kim kontaktu? ja z toba czy ty ze mna? Przyjmij do wiadomości /chociaż widzę, że będzie to dla Ciebie trudne z powodu rozbujałego ego/, że: 1. są tutaj oprócz Ciebie - inne osoby, które lubię czytać 2. nikt nie powinien używać słów typu .... wczesniej zacyt. przez Ciebie, mało tego, propagujesz hasła, niemal całe posty obrażające kobietę i myślę, że dobrze się będę czuła z faktem, że w tym momencie zaprotesuję koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike :) jak latwo wyprowadzic cie z rownowagi :) zapominasz o motywacji wlasnych czynow - na moje oko "zdrowe zmysly" to ty znasz tylko ze slyszenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że czujesz się urażona
naprawdę szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona chciałabyś , co?? stan twojej równowagi można wywnioskować z pisanych dziś na twoim topie pierdoletów niech każdy sobie zobaczy sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, skoro dyrektor PR sie wypisal, to pozostaje jedynie podziekowac za podnoszenie topu bo na wiadro zimnej wody dla kosmitek liczyc juz nie mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka" - ZS, jakie to prawdziwe :) Dlatego zawsze pamiętam o tym, żeby mieć wady :) Kobieta walczy z tymi wadami i dzięki temu dopóki je mam jestem zabezpieczony przed menelem z gitarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, jeszcze raz przeczytaj to, co sama napisałaś -bo to o Tobie. P.S. Kosmici są jednak bardziej opanowani. I na pewno troszeczkę bym sie zastanowiła, czy posłuchać rady, której mi udziela nick, który wyzywa ludzi od kretynek, a drugi od..... wiadomo czego, bo sama przepraszała. Kończę wypowiedź, bo nie chcę się zniżać do pewnego, niskiego poziomu, jaki niektórzy wyzwiskami tutaj prezentują. Dzięki Zielona, sama dam radę, chociaż nie lubię przemocy, w żadnej formie ale czasami trzeba :-) :-)pewnie i tak mnie zakrzyczą, ale co tam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze raz: "Ja też nie mam nic przeciwko żartom, ale denerwuje mnie zjawisko wykluczania dla samego wykluczania, tak jak izolowanie dla samego izolowania i tłumaczenie tego czyjąś namolnością -w końcu celem takich forum jest klikanie, czyli udzielanie się, zabieranie głosu " do jakiego stopnia namolniactwa trzeba dojsc, zeby napisac powyzsze slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:33 [zgłoś do usunięcia] mi mała (mi_mala@poczta.fm) zielona, o czym jest ten temat? o szukaniu kiecki przez poprawnego starego kawalera czy sa jeszcze jakies cele pochodne? Hahahha.... dobre :-) Patrz się i ucz Zawsze Szczery jak można się dobrze bawić, wesoło i bez brzydkich wyrazów, szkoda, tylko, że kosmitki muszą Cie tego uczyć :D Mi mała -dzisiaj wszystko się zaczęło od jednego, niewybrednego kawału Pana ZS. i dalej jakoś się samo toczy :-) z moją drobną pomocą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×