Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

jesli ktos ma potrzebe i nie boi sie nazywania rzeczy po imieniu to chetnie pomoge, naturalnie nie mam szklanej kuli ani innych akcesoriow wiec prosze odpowiadac szczerze na pytania, bo w przeciwnym razie szkode wyrzadza sobie szukajacy pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim konkretnie zakresie mozesz pomóc? Bo słyszac jakies wynurzenia na które nie jestes przygotowany mozesz sam sobie wyrządzic szkodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzebuje rady...czy iść do pracy, chociaz mam ogromnego-meg kaca giganta? Czy zadzwonić i wymyślić jakąś bajeczke? Booooszeee alkohol jest zły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie boi sie nazywania rzeczy po imieniu " moja sofa "Beata" za 500 zł z Jysk-a trochę sie sianem sypła po bokach ,co zrobić ? pomóżcie :P ZS mało masz topików ? na przekazanie swoich rad ... to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadają mi włosy
zawsze bujna czupryna, długie lśniące włosy a od pewnego czasu mocno mi wypadają:( jaka może być tego przyczyna? Dobrze się odżywiam, jem dodatkowe witaminy i nadal mi wypadają😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pytanie: jak wyrwać serce ike? /jest jak najbardziej na miejscu?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, jest jak najbardziej na miejscu, tylko drobna uwaga, nalezy byc swiadomym, przy zadawaniu pytan, jak swiadcza o pytajacym dane pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmieniasz sie na drobne
szczery wypalasz sie.. jedziesz po rowni pochylej.. niestety w dol. komiczne, wroc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ wąski ten zakres usług :( a ja myslałam, ze pomozesz mi w relacjach pomiędzy mną a moim odkurzaczem - nie chce odpalic. A nowy, ładny, taki śliczny ma kolor, niebieski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrwac, to wyrwać jak się wyrywa laski na dysce proste nie zajarzyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew powszechnym opiniom, ze kazdy czlowiek jest inny, wiekszosc doskwierajacych nam w zyciu problemow mozna wpisac w pewien schemat akcji i reakcji oraz emocji temu towarzyszacych naturalnie, wiele osob nie tyle szuka rady ile pocieszenia, w tym poczucia, ze ktos inny ma podobny problem - to tez jest klasyczny mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skorzystam... Byłam z partnerem 6 lat w związku. Odszedł do innej kobiety (2 lata wczesniej również odszedł do tej samej kobiety, a ja po pół roku pozwoliłam mu wrócić :( ...)po rozstaniu pisał mi jeszcze sms-y o treści : przepraszam, żałuję itp. Ja nic nie odpisywałam... po ok. miesiącu od rozstania wyszedł z inicjatywą spotkania się, jak się zgodziłam, bo byłam ciekawa co ma mi do powiedzenia, to on odpowiedział: wiesz, jednak lepiej bedzie jak się nie spotkamy, jak to wszystko przemysle to na pewno sie do ciebie odezwe... Potrafisz wyjaśnić mi jego zachowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie koles chcial zwyczajnie sie dowartosciowac, sprawdzic czy nadal ci na nim zalezy, poglaskac swoje ego i sprawdzic czy kolo zapasowe wciaz ma powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dzwonił pod byle pretekstem, odwiedza mnie na n-k. mojej przyjaciółce mówi,że był durniem,że mnie zostawił... Przecież takie zachowanie jest chore :( przez to nie daje mi o sobie zapomnieć :( Mineło 3 miesiące od rozstania, a nie ma dnia bym o nim nie myślała.. Dlaczego nie jest konsekwentny? podją decyzję o rozstaniu i powinien całkowicie urwać ze mną kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie jest konsekwentny? niestety, to nie jest dobre pytanie dobre pytanie - dlaczego ty nie jestes konsekwentna? wiesz juz przeciez, ze zostawil cie dwa razy, czekasz na 3ci raz? popelniasz bardzo czesty blad wielu kobiet, zastanawiasz sie nad jego zachowaniem a kompletnie zapominasz o swoim on zwyczajnie manipuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem jest w tobie koleżanko nie w nim gdyby ci nie zależało- miałabyś w głębokim poważaniu to co on robi, a czego nie:) jego nie zmienisz zacznij od siebie:) sorry zs za wcięcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, nie jestem konsekwentna.. Jak odszedł 2 razy, zrobił by to i 3 raz.. Sama wpakowałabym się na minę.. Wiem,że czas działa "leczniczo", ale ile można jeszcze czekać?:( ja codziennie o nim myśle.. może doradzisz jakie podjąć kroki,żeby dać sobie z nim spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może doradzisz jakie podjąć kroki,żeby dać sobie z nim spokój? na to nie ma zlotej metody, choc oczywiscie jest pare uniwersalnych sposobow: - pasja - praca - znajomi - inna milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dać się w końcu zranić tak, że go znienawidzisz jak inne sposoby zawiodą wiem wiem zs, już idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×