Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

A w którym odcinku pamiętasz?:) Na początku mi się bardzo podobało, teraz jedynie doceniam grę aktorską, bo naśladują idealnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"karma zawsze wraca" x karma nie zawsze wraca Mamy Twoje słowo przeciw mojemu i nikt nikomu niczego nie jest w stanie udowodnić. To prawdopodobnie kwestia wiary i autosugestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"karma nie zawsze wraca Mamy Twoje słowo przeciw mojemu i nikt nikomu niczego nie jest w stanie udowodnić. To prawdopodobnie kwestia wiary i autosugestii " x To nie kwestia wiary tylko czasu:) Oraz czasami błędnych założeń, że np. jeśli ja kogoś zdradzam, to mnie ktoś zdradzi. To nie tak działa, bo za zdradę mogę np. stracić pracę albo ukradną mi samochód:) Suka, zwana karmą jest bardzo kreatywna:) I działa w obie strony, czyli jeśli coś stracisz to zyskasz coś innego (np. zdrada-wolność) Chyba trochę zawędrowałem w kierunku efektownego kisielu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziwnie odnoszę wrażenie, że w przeciwieństwie do pierwszej odsłony po_rady, bariera wejścia jest odstraszająca. Powstaje pytanie, czy społeczeństwo zidiociało i wychodzi z założenia, że poszczególne jednostki należy tylko masować i poklepywać po plecach, bo szczera opinia może je zabić, czy też zaczęło sobie radzić we własnym zakresie. Sądząc po większości topików obawiam się, że mamy do czynienia z pierwszą opcją:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zawsze szczery żyje, czy może coś się stało? - wypadek motocyklowy? amnezja? amputacja kończyn górnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×