Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Trochę racji masz, i to pomimo, że nie wiesz, o czym właśnie pomyślałam czytając Twoją opinię :) No ale co ja poradzę, że rozum podarowany przez Bozię czasem okazuje się całkiem przydatny?? ;) A powiesz mi, ZS, czy mężczyzna woli dochodzić do celu (jaki by nie był) z przeszkodami, które jednocześnie dostarczają stresu, ale może wtedy bardziej ceni osiągnięcia, czy też w miarę prosto i na luzie, co oznacza duzo czasu na cieszenie się życiem? (trochę naciągane to pytanie, ale za to w formie testu wyboru, czyli możesz wybrać odpowiedź a lub b)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co, mam rzucić swojego, a potem przyjść po poradę, jak to odkręcić? Uznałam, że na bezrybiu lepsze takie dylematy niż żadne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam dylemat przecież od paru dni - ten, czy mam mieć dobre serce dla niego, czy tak raczej ze sporym umiarem. Powyższe pytanie w formie testu wyboru tao taka jakby wariacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mniej więcej tak, że ja MIEWAM ten dylemat, a raczej miewałam, kiedy życie wymaga od niego pracoholizmu i czasu niet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej po to żeby uzyskać oczekiwaną odpowiedź lub reakcję i dlatego twoje uczestnictwo w tym topiku jest skazane na porazke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz wynika, że ludzie nie umieją myśleć szkoda, przeniosę się w takim razie na topik odpowiedni dla mojego poziomu oraz umiejętności posługiwania się rozumem przeczytaj jeszcze raz co napisalas i przetlumacz - co tak naprawde chcialas powiedziec, bo pamietam, ze chcesz sie szkolic w zakresie komunikacji miedzyludzkiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×