Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

"zauwazylem, ze juz na etapie dziecka pojawiaja sie tego rodzaju problemy i dzieci szybko wpadaja na pomysly, co nalezy zrobic by pozbyc sie namolniaka" - z tego można wysnuć wniosek, że namolniakowatość rozwija się w osobniku od małego. Albo od kolan, kto wie?:) Może to w ogóle dziedziczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie namolniak to przyklad osoby zwanej po angielsku anxious, uneasy, a po polsku zdaje się z nerwica jedna lub kilkoma :) Swoja namolnością próbuje rozładować napięcie oraz złe samopoczucie psychiczne, jak również brak pomysłu na spędzenie nadmiaru czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę znikać, ms zabieram obrus ;-) i znikam, oddaję Ci biurko z powrotem /w nietkniętym -prawie ;-) stanie/ całuski tuskusek ms i reszta wspaniałej gromadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oddaję Ci biurko z powrotem /w nietkniętym -prawie stanie/" - Taaa... blat zalany winem, powgniatany od szpilek jak tańczyłyscie na nim /prawie/ nago, ślady jakiegoś dziwnego płynu, półprzezroczysty o konsystencji syropu klonowego... Cholera, zapomniałem, ze jestem na uczuciowym a nie erotycznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u czyjej by nie było, ważne, że jest wesoło :classic_cool: luzik ms :-) jestem przerażona, bo zaczynam lubić wasz topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:10 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery jak bardzo trzeba mieć zaniżoną samoocenę aby podszyć się pod czyjść nick? jak bardzo trzeba byc zdziecinnialy, zeby sie tym przejmowac ? :O szczery , zalamujesz mnie z dnia na dzien coraz bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona, czy zadalas sobie moze trud, zeby sprawdzic czy to moje slowa czy cytat? i kto sie czym przejal? :-) nie? no coz, to nastepnym razem sprawdz, nie wyjdziesz na kosmitke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak bardzo trzeba byc zdziecinnialy, zeby sie tym przejmowac ?" uważasz, że poruszenie jakiegos tematu jest równoznaczne z przejmowaniem się nim? I kto tu jest dziecinny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAU , ale poruszenie nastapilo :D przyznam szczerze - nie spodziewalam sie ;) jezeli to byl cytat - sory - nie czytalam uwaznie - znana jestem z tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusek, spoko :) widzisz, jaka u mnie bieganina, szok przedweekendowy w pracy :D hmmm..... a teraz sobie poczytam ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po krotkiej analizie zachowan obecnych tutaj namolniakow latwo zaobserwowac, ze dzieci znaja ten jeden najbardziej skuteczny sposob - punkt 3 z listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, miło mi, że mogę pomóc w badaniach diagnostycznych, czeegokolwiek by one nie dotyczyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżlei moge zapytać, o co/kogo chodziło z tym zjawiskiem "namolniak"? No chyba, ze o mnie, to wtedy zaraz się szykuję do pokłócenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×