Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

panie dyrektorze, nie dosc, ze nie prowadzi pan akwizycji nowych klientow, to jeszcze widze, ze przechodzi pan obojetnie wobec oskarzen kierowanych w strone wysokiej klasy asystentek poradni :-) przy okazji, tak, mozna zglaszac problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie tam tak bylo, jednakze jak mowilem, chodzilo o zarzuty wobec nich, a nie pochwalanie nas, zarzucono im pragnienie akceptacji, a to wierutne klamstwo, bo asystentki z samej natury tego stanowiska maja taka akceptacje na starcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS - ale po co mam ustosunkowywać się w jakikolwiek sposób do twierdzeń, które są bzdurne z założenia?:) Mogłem tylko do tego fragmentu, gdzie było o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co mam ustosunkowywać się w jakikolwiek sposób do twierdzeń, które są bzdurne z założenia? mam dzis kolejny spadek formy, wiec odpuszcze stosowny komentarz :-) powiedzmy, ze dla zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego, ze jak latwo sie przekonac, osoby obawiaja sie uslyszec prawde i wola sie plawic w uludzie i projekcjach, zmuszeni bedziemy kreowac dyskusje na podstawie pojawiajacych sie problemow w innych miejscach w obecnych czasach nalezy elastycznie reagowac na zmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie przy tej okazji, czy na pierwszy ogien podac cos kontrowersyjnego, czy moze bardziej stonowanego, aczkolwiek wymagajacego wysilenia szarakow jakies sugestie wspolniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na początek coś lekkiego - jak bardzo trzeba mieć zaniżoną samoocenę aby podszyć się pod czyjść nick?:) I jaki poziom prezentuja osoby mówiące o karierze na kafeterii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bardzo trzeba mieć zaniżoną samoocenę aby podszyć się pod czyjść nick? wydaje mi sie, ze nie musi to oznaczac zanizonej samooceny, dopuszczam jeszcze pare innych motywow dzialania, bo jak wiadomo nic z powietrza sie nie bierze i kazde dzialanie ma swoje przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykladowe motywy: - kompletna niedojrzalosc - zlosliwosci - zwyczajna ochota zabawienia sie z czystej zyczliwosci dla podszywanego - chec wypromowania podszywanego nicku przez podszywajacego sie vide zyczliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem bez formy, jeszcze raz: przykladowe motywy: - kompletna niedojrzalosc - zlosliwosc - zwyczajna ochota zabawienia sie - chec wypromowania podszywanego nicku przez podszywajacego sie vide zyczliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wydaje mi sie, ze nie musi to oznaczac zanizonej samooceny, dopuszczam jeszcze pare innych motywow dzialania, bo jak wiadomo nic z powietrza sie nie bierze i kazde dzialanie ma swoje przyczyny" - masz na myśli że akcja wywołuje reakcję? Dla mnie to raczej brak wyobraźni - bo może samemu trudno wymyśleć coś ciekawego, poza tym może coś na kształt zazdrości, no jeśli ktoś uważa, że kafeteria to miejsce robienia kariery to wiele tłumaczy... I tu własnie jest miejsce na tą niską samoocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, co masz na mysli i nie neguje, ze taka moze byc faktyczna przyczyna tego typu zachowan, ba, mozliwe, ze to najczestsza przyczyna, jednak w celu pobudzenia uspionych szarakow pokusilem sie o przedstawienie innych mozliwych scenariuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, celowym byloby przeanalizowanie konkretnego przypadku, mam na mysli wywiad z danym podszywaczem, ktory mialby okazje nie tylko do obrony ale i do przekazanie niewatpliwej oryginalnosci, jaka za jego podszywaniem sie kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozemy pogadać o podrabianiu i xerowaniu Wezmy np takie Mało- stanowczego usiłujacego wszem i wobec strugać inteligenta . Przykład na innym topiku ,próbowałem namówic go na wytłumaczenie czemu nie pisze sie więc na poczatku zdania ,po czym podałem mu poprawne zdanie z tym ze wyrazem na poczatku zdania . Bidula mi wytłumaczył że cytuje "tak po prostu jest" i to na tyle jego argumentów . Po czym po krótkiej chwili prosiłem znowu o wytłumaczenie jak sie jada zdania z tym spojniekiem ,to bidula znowu sie czyms zasłoniła . Boli mnie to ze nei umie sie przyznac do błędu co na marginesie przyznanie sie do błedu jest raczej zaleta niż wadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych Twoich obstawiam dwa pierwsze, podszywy, które chcą się zabawić często są inteligentne no i mają poczucie humoru, to tutaj to jakaś popierdółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery jak bardzo trzeba mieć zaniżoną samoocenę aby podszyć się pod czyjść nick? jak dla mnie to zwyczajne kretynstwo... nie ma co sie zastanawiac i szukac motywow takiego postepowania.. ot co... i moze dodałabym do tego pernamentny brak zajecia... nuda plus kretynizm to jak widac mieszanka wybuchowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróbko czemu taki niski poziom prezentują tutejsi czarno nikowcy"? rozumiem , że ową opinię wygłosiłeś na podstawie jakiś poważnych obiektywnych badań?? Oparta jest o jakąś wyjątkowo tajemniczą analizę ekspertów? odpowiem ci na inny zarzut- robienia tzw kariery na kafe otóż osoby, które żyją w zgodzie ze sobą i nie posiadają miliona kompleksów -lubią mieć jedną tożsamość bo rozdwojenie jaźni i setki alternatywnych osobowości nie są im do niczego potrzebne kariera na kafe jest bzdurą samą w sobie i tylko ktoś tak zakompleksiony jak ty może o czymś takim pomyśleć to na tyle i proszę nie mylić mnie w żadnym wypadku z asystentkami tego topiku:) nie stanę w jednym rzędzie z jakąś tam predatorką nawet za cenę bycia najmniej akceptowaną osobą i na tym topie i na całej kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 100% pewien ze MS bardzo chciał by byc tobą no ale niestety , inteligencji nie mozna podrobić . szanuje cie ZS za niektóre wypowiedzi , ale nie mogę zdzierżyć podróbek na kaffe , dlatego na znak protestu załozylem ten profil i prosze nie doszukuj sie w tym niczego wiecej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do tego obserwują wypowiedzi, nie sądzę aby przegapiły coś o zdaniach złożonych:) W zasadzie dochodzę do wniosku, ze to niedojrzałość - wtedy właśnie niektórym się wydaje że pozjadali wszystkie rozumy, nie widzą swojej śmieszności gdy wygłaszają radykalne poglądy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie zastanawiac i szukac motywow takiego postepowania.. ot co... nie wymadrzaj sie teraz, wczesniej nie chcialas podac nawet atrapy problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkuj się dalej alter ego :P Mój autobus czeka:) Nie zamierzam Cię usuwać bo to nie ja będe miał ewentualne kłopoty z identyfikacją a przy okazji srawdzę Twoją wytrwałość. Pilnuj mnie, żeby zawsze byc w pobliżu:) 🖐️ Tak przy okazji - dałeś mi możliwość zwalania moich głupich wypowiedzi na Ciebie:) Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 100% pewien ze MS bardzo chciał by byc tobą no ale niestety , inteligencji nie mozna podrobić . szanuje cie ZS za niektóre wypowiedzi , ale nie mogę zdzierżyć podróbek na kaffe , dlatego na znak protestu załozylem ten profil i prosze nie doszukuj sie w tym niczego wiecej pozdro z racji tego, ze ten post zabrzmial powaznie, to i powaznie na niego odpowiem 1. jestem na 100% pewien, ze dyrektor PR doskonale czuje sie w swojej skorze, czy to realnie czy na kafe, bo moim zdaniem w tym przypadku (wybacz ms) to jedno i to samo 2. zgadzam sie, inteligencji nie mozna podrobic, dlatego twoje dzialania z gory skazane sa na porazke 3. nie mozesz zdzierzyc i na znak protestu robisz to samo? to bardzo ciekawy przypadek psychologiczny, jesli chcesz mozemy dluzej o tym porozmawiac 4. w porzadku, nie bede sie w tym doszukiwal niczego wiecej ponad to co napisalem pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×