Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaaaaaaaa

e-sklepy

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaa

heej. ;) mozecie polecic mi jakies internetowe sklepy? moga byc tez zagraniczne. pamiętam,ze jest jakiś fajny, chyba amerykański na "a",ale nie pamietam nazwy... prosze o linki. ;) acha, tylko takie w miare fajne (mam 17lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość house big star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprecyzowałaś jakie to mają być konkretnie sklepy, chyba że coś przeoczyłam. Sama mogę polecić sklep z ubraniami i butami sportowymi centersport.pl. Sklep jest sprawdzony, zamawiałam tam buty już dwa razy. A wiem, że często można mieć obawy przed kupowaniem przez internet, bo w sumie nigdy nie wiadomo czy towar będzie taki jak sobie życzyliśmy. Tu jednak nie ma takiego problemu, mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro idziemy tropem ubrań, to również przyszedł mi do głowy sklep z akcesoriami sportowymi, w tym z odzieżą. nazywa się presto, bardzo szybko wysyłają towar, rzecz jasna zgodny z opisem w ofercie. ogólnie rzecz biorąc mogę tylko polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuss25
Hej dziewczyny. Ja osobiście polecam sklep z bucikami www.idealnebuty.pl kupiłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z jakości towaru i obsługi kiedy kupiłam buty za małe bez problemu mogłam je wymienić. Polecam Wam dziewczyny bo na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchomaniak
Jeśli sklepy modowe to zerknij tutaj: www.naia.pl - raczej nie wszystko dla 17 latki, ale mają fajen sukienki na specjalne okazje się moze przydać. intymna.pl - bielizna to zawsze się przydaje :) butyk.pl - tutaj ceny trochę wysokie, ale buty modne ładne i porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziupla.sklep
odzież dla Pań: www.sklep-dziupla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam zakupy w Internecie , najczęściej kupuję biżuterię. Znalazłam już swój zaufany sklep Niebieski-koralik - to on czyni wszystko z miłości do piękna. Tam kupuję wszystkie koraliki, o których marzę. Asortyment stale się powiększa, ostatnio o koraliki z kamieniami półszlachetnymi (największy wybór na rynku) oraz koralikami szklanymi, świecącymi i srebrnymi dla dzieci. Te koraliki dla dzieci są naprawdę rewelacyjne - kolorowe i w różnych kształtach. Świetnie sprawdzają się jako prezent dla małej damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portfelik.pl
Proszę bardzo! Godny polecanie sklep z galanterią skórzaną: http://portfelik.pl/ torebki, portfele, aktówki, torby na laptopa, saszetki, kosmetyczki... spory wybór i przystępne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja stale kupuję coś w internecie, ponieważ zajmuje mi to zdecydowanie mniej czasu. Dlatego też cieszę się, że w najbliższym czasie startuje kupuje.to, nowa platforma social selling działająca w ramach facebooka. Dzięki temu każdy będzie mógł widzieć aukcje swoich znajomych oraz ich komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fogusik
Ja polecam sklep z torebkami www.torbi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja333
no więc dzielę się moim ostatnim odkryciem : www.rajmarek.pl naprawdę jestem bardzo mile zaskoczona, bo coraz więcej polskich sklepów internetowych się stara :) moim ostatnim łowem jest przeogromna torba hobo moow, niesamowita ! :) ładna strona, ładne zdjęcia, ceny ok, szczegółowe opisy i bardzo miła obsługa - bardzo ważne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijska kobieta
Mam dobre doświadczenia ze sklepem http://www.soyelle.pl/ biżu, ozdoby do włosów, ciuchy, rajtki, torebki i inne ciekawe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki styl lubisz. Jeżeli bardziej sportowy czy streetowy to w sklepie tanisport.pl znajdziesz sporo ciekawych ciuchów. Ostatnio bardzo często tam wchodzę, ponieważ można znaleźć spore promocje na markowe ubrania. Jest to na pewno o wiele bardziej opłacalne niż zakupy w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenuję ślimaki
Spróbuj na http://www.soyelle.pl/ tam znajdziesz różne rzeczy dla kobiet i nastolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszyke
No generalnie dobrych sklepów jest całe mnóstwo. Nic w tym dziwnego, bo w końcu coraz więce3j osób woli wydawać pieniądze w necie, mają tam i większy wybór i niższe ceny. Fajne ciuchy i buty ( sportowe- markowe) można znaleźć na tanisport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też szukam fajnego sklepu, nie mam czasu na zakupy w galerii, a chciałam komuś na urodziny kupić jakąś fajną rzecz i modną, także też proszę o jakieś ciekawe linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam, do nowo otwartego sklepu internetowego z ubraniami second-hand tylko w znakomitej jakości i batrdzo dobrych marek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena74
Polecam sklep www.swiatowamoda.eu Tanio, miło i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×