Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Ale nas dużo!!! :D A to lektura dla chętnych ;) , ja jeszcze się nie przybrałam, ale zamierzam, bo dużo dobrego słyszałam, szczególnie o zaklinaczce ;) Tu jest w wersji pdf zaklinaczka: http://www.4shared.com/file/59759285/9f58936 9/Jzyk_niemowlt_-_Tracy_Hogg_-_Zaklinaczka_dzieci.html?s=1 A to dla chętnych "U śnij wreszcie" http://vanilka.republika.pl/usnij.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :):) ja dopiero z pracy wrocilam i nadrabiam zaleglosci w czytaniu :) co do smarowania sie czymkolwiek to mi lekarz powiedzial ze najlepsza jest najzwyklejsza oliwka dla dzieci bo tu chodzi tylko o to zeby skora byla nawilzona. Ale zaznaczyl ze w brzuch to lepiej delikatnie wklepywac bo jak sie za czesto masuje to mozna wywolac skurcze a ze jestem po poronieniu takze mam zakaz wogole dotykania brzucha ale tak ciezko mi sie kurcze powstrzymac |:( co do witamin to biore feminatal 800 metafolin do tego osobno kwas foliowy500 bo gin stwierdzil ze po tym poronieniu musze miec wieksza dawke kawsu foliowego no i biore jeszcze duphaston. Co do przeczuc na temat plci to tez czuje ze bedzie dziewczyna |:):) a imiona to dla chlopca Kajetan albo Filip a dla dziewczynki Zosia Natasza lub Lena |:):)Z farbowaniem włosów to mysle ze mozna ale ja chyba narazie sobie daruje bo wole dmuchac na zimne i nie szkodzic niepotrzebnie dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do objawów no to ja mam ból piersi ale zauwazylam ze nasilaja sie one wieczorem,jestem ciagle glodna takze moglabym od korytka nie odchodzic :):) no i spac mi sie tez caly czas chce, czesto do lazienki musze chodzic no i od wczoraj zauwazylam delikatnie mdlosci zwlaszcza rana i gdy jestem glodna Poza tym witam wszystkie nowe mamusie |:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poroniłam w grudniu w zeszlym roku :( niestety tak feralnie sie złożyło że w sama wigilie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy wiec co ty zakladalas topik na grudniowkach dlaczego klamiesz,kurcze czemu sie nie odzywalas,myslalysmy o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mowie serio to nie ja zakladalam tamten topik. jakbym go zalozyla to by oznaczalo ze bede rodzic w grudniu . A ja byłam dopiero w 10 tyg jak poroniłam. Jak chcesz to mozesz popatrzec ze brałam udzial w forum dla lipcowek 2009 bo taki termin mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale nas się nazbierało. Super Dopiero usiadłam przed komputerem więc troche miałam do poczytania:) Ja drugi tydzień smaruję się zwykłą oliwką. Mojej siostrze lekarz powiedział, że to najlepsza metoda. Ona przytyła ponad 20kg a nie miała w ogóle rozstępów. O Vichy też słyszałam sporo dobrego ale cena bardzo się różni od oliwki:) Co do imion to dla chłopca jesteśmy zdecydowani na Olafa:) A jeśli będzie córeczka to na dzień dzisiejszy podoba nam się Laura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka bez kropek - to moja 3 ciaza a w drugiej zajeli mna sie juz znacznie lepiej tzn. mialam badanie ginekologicznie i usg dopochwowe by sprawdzac czy szyjka sie nie skraca. mam nadziejeze i tym razem mna sie dobrze zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie robie nic musze sie przyznac, chyba musze zaczac sie tez smarowac oliwka :P, a krem kupie dopiero ok 4 miesiaca bo wtedy podobno powinno zaczac sie smarowac, moja mama po 4 ciazach nie ma rozstepow wiec mam nadzieje ze mnie tez to ominie, no ale na wszelki wypadek lepiej sie zabezpieczyc :) A co do imiona to czujemy z mezem ze to bedzie dziewczyna i moj luby uparl sie na imie Liliana... [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/] http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/12855.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z "rana" jak Wam sie spi w nocy? ja pol nocy wierce sie, nie moge sobie znalezc miejsca, bo tak mi niedobrze. Nie mam porannych mdlosci, tylko mdlosci prawie non stop. Mam nadzieje, ze niedlugo mi to przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:-) imbirka,poczekja az bedziesz w 7 mies ciazy wtedy to juz w ogole sen przerabany:-) seventy-masz racje,kurcze cos mi sie pokrecilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Wlasnie zbieram sie do pracy. Odnosnie mdlosci - to najczesciej podobno trwaja do konca pierwszego trymestru - czyli jeszcze troche nam zostalo. Choc znam przypadki, ze i przez cala ciaze :( Ja czuje sie ogolnie dosc slabo, a ze w UK nie ma L4 to musze raczej do pracy chodzic.... Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, sprawdziłam ten krem, jest wyprodukowany pod logiem Rossmana. Majówki, byłam wczoraj na usg, wszystko w porządku :) Jestem dokładnie w 6 tyg i 5 dniu ciąży, macica odpowiednia do wieku ciaży :) kamień spadł mi z serca, widziałam moją fasolkę i maleńkie, bijące serduszko, moja kruszynka ma 7mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 27
witam Was dziewczyny serdecznie ja tez obliczyłam sobie ze termin prawdopodobnie bede miec na 15 maja u lekarza jeszce nie byłam jakos nie mam odwagi ostatnia @ miałam 8 sierpnia i do tej pory nic od poniedziałku mam straszne mdłości masakra ile to jeszcze bedzie trwało zanim coś bede mogła zjesc a wszelkie zapachy nie bede pisac jak na mnie działają łeee przy pierwszej ciąży aż tak nie miałam pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja jeszcze 4 dni i do pracy bo jestem na zwolnieniu ... juz jak o tym myślę to mi sie odechciewa bo moja kochana kierowniczka na pewno bedzie sie mścić ,moze wiecie od którego miesiaca ciaży można isć juz na zwolnienie? to jest dla mnie chyba jedyne wyjście bo dosyc ze mam w pracy dużo stresów to jeszcze pracuje fizycznie . od tygodnia nie przespałam ani jednej całej nocy,ciagle sie budzę i chodzę do toalety:D mam nadzieje ze tak nie bedzie przez cała ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mozesz isc na zwolnienie a dlaczego nie? tylkop pamietaj ze jezeli twoje zwolnienie przekroczy 182 dni to wtedy trzeba skladac do zusu o zasilek rehabilitacyjny jak tak mialam i dostalam bez problemow w poprzedniej ciazy bylam juz na zwolnieniu od 2 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ale zus może sie przyczepić ,bo pamietam jak byłam kiedys na zwolnieniu po wypadku samochodowym to wzywali mnie trzy razy do kontroli i według nich byłam zdrowa i zdolna do pracy ale lekarz prowadzący był innego zdania i dalej mi dawał zwolnienie byłam na nim chyba pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciaza tocos innego ja bym zanosilam papery i na zadna konrole nie wzywali,no bo co oni swteirdza jezeli np masz zagrozona ciaze zauzmy tak jak oni dowioda ze nie masz??? u mnie przyslali decyzje do domu,nie ma czym sie martwic najwazniejszy jest teraz twoj spokoj i malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie bede miała innego wyjscia bo na prawde bede miała nie przyjemności jak wróce do pracy po trzech tygodniach zwolnienia ,niestety mam dosyc poważne problemy z kręgosłupem po wypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oszczedzaj sie kobieto,jeszcze sie napracujesz w zyciu teraz ciaza i wtoje zdrowie najwaznisza jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tak się zastanawiam..kiedy macie zamiar powiedzieć o ciąży rodzicom, rodzeństwu? Na razie wiem tylko ja i mąż ale już mnie korci żeby podzielić się swoim szczęściem z rodzinką, tylko zastanawiam się czy 6 tydzień to jeszcze nie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wie maz i w pracy musialam powiedziec gdyz jestem na wychowawczym od listopada ide do pracy a tu koljna ciaza chcialam byc w porzadku owbec moej kadrowej ktora jest super kobieta a mysle ze w weekend powiem rodzicom i tesciom i calemu swiatu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz wie najbliższa rodzina ,zreszta była ze mna mama i siostra jak robilam test,moj narzeczony tez juz rozgadał całej swojejj rodzince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wie tylko moj partner i moja mama. Nie czuje potrzeby informowania reszty w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja myślalam ze po mojej rodzinie i męża ta wiadomość rozniesie sie błyskawicznie a okazuje sie ze musze mówić każdemu z osobna :) tak to jest drugie dziecko to jaka nowość!!! przy pierwszym było JAK TO TAK BEZ ŚLUBU...A KIEDY WEZMIECIE SLUB...ABO TACY MŁODZI itd a terazto niby sie cieszą ale nie tak jak przy pierwszym :( Ja to mam już wybrane imiona od x czasu dziewczynka zawsze była Emilia a chłopca chcialabym nazwać Kasjan ale mężowi sie nie podoba :( WIEC BEDZIE Olivierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×