Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Hej dziewczyny! Jestem majówką 2009 i wszystkim Wam gratuluję i dużoo zdrówka dla Was i dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki ja też mam termin na maj ale mam problemy :( odklejenie na 5 cm :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już, baaaaa lekarz cudowny, niebo a ziemia i też na NFZ, jest ordynatorem oddziału gdzie zamierzam rodzić. Z usg wynika że to dopiero 7 tydzień, widać pęcherzyk i zarodek, ale mały, mam powtórkę za 2 tyg. będzie coś wiadomo, więc nie wpisuje się do tabelki, bo ten kalkulator cos do d... jest:) jak usłyszał na czym polega moja praca dał mi zwolnienie, mam się porządnie zrelaksować i odpocząć. Od razu skierowanie na wyniki, tamten w życiu by mi nie dał na toxo. Głupiego zaświadczenia nie chciał wypisać, bo jest za wcześnie i gdzie tu ochrona od poczęcia? Teraz mam lekarza, który mnie wysłucha, jak się czuję, a nie takiego co traktuje mnie jak inkubator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale żeście napisały nie mam teraz czasu czytac bo zaraz jade na wizytce u gina :):) odezwe się jak wróce :) buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina1980
OlaCK - tak kowalski pracuje na kościuszki ja chodze do Handerek oni przyjmują w tym samym gabinecie na paderewskiego :))) szkoda że usg nie robią na miejscu:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia trzymam kciuki:)) manika i tak ma byc!!! ja tez kiedys chodziłam do dr który uwazał ze ciaza to nie choroba i jak cie muli czy cos innego to wyrzygaj sie na środku pracy, i zmieniłam na takiego co chorobowe czy zabronienie wystawia od razu a nie po wielu nerwach ech:O, bo nietkorzy nie mają pasji do zawodu:O seventy czekamy na rezultaty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1911--> Fajnie ze jest jeszcze ktoś z Białego :D Mogę wiedzieć gdzie rodziłaś synka? W sumie to jeszcze dużo czasu, ale już zastanawiam się nad wyborem szpitala,na razie Parkowa prowadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1911 nie to nie ja zakładałam ten topik ale podobał mi sie nicki i ściągnęłam :P:P no ja juz po wizycie :|) moja dzidzia ma juz całe 6 mm (co za kolos:P ) lekarz stwierdził że bedzie jednak pozniejszy termin bo do zaplodnienia musiało dojsc troche pozniej niz w polowie cyklu i wg pomiarów dziś mam 5 tydzien + 2 dni. Ale lekarz twierdzi że narazie wszystko jest ok i rozwija sie prawidłowo za 2 tyg mam kolejna wizyte i powinno juz byc widac serduszko. Tu wpisze Wam wykaz badan które dostałam: morfologia mocz ogólny cukier w surowicy grupa krwi plus przeciwciala hiv toxo cytomegalia rozyczka hcv wr chlamydia cos tam :p Już dostałam dziś zdjecie i widać na nim fajnie całe moje 6mm szczescia |:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke: nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ...25 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......24.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina wyglada na to ze mamy ten sam termin :) ale by bylo fajnie jakbysmy wyladowaly na porodowce w tym samym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina1980 - Kowalski robi usg na miejscu, ma swoj aparat, pierwszy raz tez trafilam do tej co ty, ale zrezygnowalam po tym jak mnie potraktowala na usg, nic mi nie powiedziala i ogolnie mnie olala, chcialam odrazu isc do Kowalskiego, ale niestety byla ona wiec juz zostalam bo bardzo chcialam sie dowiedziec czy jestem w ciazy bo jednak testy to tesy, a ona wlasnie nie miala usg i nic sie nie dowiedzialam, ale teraz w piatek bylam u Kowalskiego ma usg swoje, zrobil mi badanie, usg, tyle ze zaplacilam 120 zł, ale warto, swietny koles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seventy fajnie że fasolka rośnie jak należy. To HIV jest obowiązkowy? Ciekawe czy mój lekarz (w sumie nie wiem czy jeszcze mój, bo nie byłam nigdy u niego) zleci mi te same badania. Ciężko jest być w ciąży będąc "nowym" w mieście, nie wiadomo kto jest dobrym lekarzem, którego wybrać...eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy - a te 6mm to razem z pęcherzykiem masz, czy sam zarodek?? Relacja od gina jest tak, że pokazałam test z krwi i jak gin zobaczył moją betę powyżej 19 tysięcy to powiedział "przy takim poziomie to już na pewno powinno być widać i może nawet serce bić" No to ucieszona wskakuję na fotel, pierw badanie normalne, wszystko ok szyjka macicy miękka, potem usg....... No i owszem był pęcherzyk i w środku zarodek, ale malutki 3,3 mm. Po wielkości zarodka gin stwierdził, że to ok 5 tygodnia, a z wyników bety wychodzi, że powinno już być dalej... Gin idzie na urlop od 1 października i mam jeszcze do niego przyjechać na dyżur w niedzielę lub w sobotę, do szpitala powiedział "tam jest jeszcze lepszy sprzęt to zrobimy kolejne usg"... Nie wiem co mam o tym myśleć, mimo wszystko założył mi kartę ciąży, napisał jakie badania mam zrobić, ale żeby z nimi poczekać nie robić teraz tylko przed samą wizytą 29 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy hiv jest obowiazkowe ale skoro zaznaczyl na skierowaniu to bedzie trzeba zrobic...jestem ciekawa ile zaplace za te wszystkie badania :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast razem z pecherzykiem te 6 mm sam zarodek ma tyle ile twoj. mi jeszcze nie zalozyl karty ciazy tylko powiedzial ze zrobi to po badaniah i jak juz bedzie widac serduszko bo dla niego to jest podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy a nie dał skierowania? Na grupe,morfologie i mocz powinien dać, nie wiem jak z resztą....pewnie płatne :( (za co ja składki płace?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby to wszystko jest na skierowaniu ale teraz rzadko gdzie sie nie płaci nawet u nas w osrodku zdrowia robia badania tylko za oplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dołączam:) temat dopiero teraz znalazłam, bo ostatnio żyłam w bardziej realnym świecie niż w wirtualnym:) za mąż sobie wyszłam w sobote;) a teraz znowu zaczynam mysleć i cieszyć się ciażą:) u mnie 8 tydzień, nie mogę patrzeć na jedzenie:( od początku ciaży schudłam 4kg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seventy88 - to trochę mi ulżyło, ja miałam mierzony sam zarodek, czyli te pomiar nie jest taki zły? Też dostałam karteczkę z listą badań, ale gin mówił, żeby się z nimi nie spieszyć i zrobić pod koniec października, by wyniki były w miarę świeże na kolejną wizytę, na tej liście nie mam tokspolazmozy, a mam kota, więc chyba sobie zrobię we własnym zakresie. I tak za to wszystko będę płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1101
Witajcie, zwariowalam, wybralam sie na zakupy i ...kupilam kilka rzeczy dla mojego maluszka :) Wiem, ze to wczesnie ale to moja/nasza pierwsza, wyczekiwana dzidzia... Poza tym mam BARDZO duzo enegii , nie mam czasu na odpoczynek, jezdze rowerem, chodze na silownie, basen i takie tam, bo musze gdzies rozladowac jej nadmiar, nosi mnie.. Nadal moje ulubione ogorki konserwowe z kremem orzechowym, jem wiecej, jednak waga stoi w miejscu.. Badania bede robila na poczatku przyszlego miesiaca a po 14tc dodatkowo CVS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tease27
witam wszystkie mamusie:) 🌻 ja mam termin na 16-go maja, czuję się ok, choć czasem dziwnie pobolewa mnie brzuch, bolą piersi i nie mam apetytu, wczoraj nie mogłam usnąć do 3 w nocy..ale to chyba z wrażeń...... tysiąc myśli mam w głowie, tak mało wiem na temat ciązy ja i mąż jestesmy bardzo szczęśliwi ...ale też troszkę wystraszeni, to nasz pierwszy dzidziuś, mieszkamy w UK i stąd też moje obawy jak to będzie z tutejszą opieką lekarską, podobno nie jest za dobra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do tabelki: nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 iwona26............08.05.2010..........Elblag.................26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno..........25 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK....................27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......24.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka aniu bialystok-ja rodzilam na warszawskiej i jestem bardzo zadowolona,nie myslalam nawet o prywatnych klinikach gdyz dla mnie to glupota,moja szwagierka rodzila tam corke,nagle jakies komplikacje i dziecko laduje gdzie? no wlasnie na warszawskiej lub w dsk, wiem ze to wtoje 1 dziecko tak? boisz sie porodu,chcesz aby wszystko bylo ok,ale naparwde nie ma sensu za to placic gdyz dla mnie porod na warszawskiej byl naparwde super kazda kobieta rodzi a po to czlowiek placi skladki itp zeby potem moc korzystac z panstwowej opieki ja naprawde bylam zadowolona super polozne,lekarz,potem sala z jedna kobieta,z lazienka, aniu-nie oplaca sie uwiez mi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×