Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

bedzie dobrze kochana, teraz to nie on jest najwazniejszy tylko ty i malenstwo, sam pokazal jaka jest swinia i to on powinien miec teraz wyrzuty sumienia i nie warto zawracac sobie nim glowy jezeli taki jest. Wiem ze teraz zadne slowa pocieszenia nic nie dadza, ale nie mozesz teraz myslec tylko o sobie. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle o mnie i o dziecku, bo ono jest dla mnie najwazniejsze. Ale nie moge przebolec takiej ludzkiej zlosliwosci, glupoty. Dostaje od niego teraz wiadomosc, ze wlasnie siedzi z nia i jest mu dobrze. Nie wiem co ma na celu takie zachowanie. Nie jest godzien byc ojciem mojego dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak z innej beczki...poszlam dzisiaj zrobic cos z wlosami, a dokladnie polozyc farbe i..fryzjerka wygnala mnie mowiac do zobaczenia za kilka tygodni.Zadzwonilam wiec do lekarza i otrzymalam odpowiedz ze w pierwszym trzymestrze absolutnie zadnych zabiegow, farbowan itp.upiekszac sie mozna pozniej, a wiec czekam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbirka85 - zapomnij o nim jak najszybciej, tak jak napisałaś nie jest godzien zostać ojcem Twojego dziecka, myśl teraz o sobie i maleństwu. Zerwij z nim całkowicie kontakt, nie czytaj jego smsów, ani też żadnych innych wiadomości, a jak zajdzie taka konieczność, to nawet zmień numer telefonu. Zachowanie jego i tej dziewczyny jest co najmniej niedojrzałe. Uściski od cioteczek i głowa do góry. Tutaj znajdziesz wsparcie wiem, że boli, będzie bolało jeszcze jakiś czas, ale myśl teraz o sobie i maleństwu, które jak już będzie na świecie wynagrodzi Ci to wielką prawdziwą miłością :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbirko, podpisuję się pod tym co napisała Everlast wszystkimi moimi kończynami!!!! podli i złośliwi ludzie, chcą Cię jeszcze pognębić, słów brak na taki element... nie czytaj tych smsów i nie odbieraj telefonów, po co masz się dołować. Jesteśmy z Tobą❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :D Margott83-->pęcherzyk widać dopiero od 4 tygodnia, od poczęcia. Tak powiedział mi gin, u którego robiłam pierwsze usg Kurcze....ja mam USG i zdjęcie pęcherzyka ok. 2,5 tygodniowego od zapłodnienia i 4,5 tyg wg @, więc jakoś szybko było widać..... Imbirka--> takich "ludzi" to tylko $%^&*#@@())*^&$^$^ , jesteś silna, dasz radę, na pewno bedzie ciężko, ale masz motywacje, te maleństwo w środku, więc dacie rade! :D Byłam w piątek u innego lekarza, trochę się uspokoiłam, zrobiono mi kolejne USG, krwiak owszem jest, ale w tej chwili o ile się nie rozrośnie nie zagraża fasolce, trzeba być dobrej myśli że się wchłonie, zresztą 20-ego mam do gin, to bedzie wiadomo co i jak. Lekarka chciała dac mi zwolnienie, ale leżenie w moim przypadku nie jest konieczne, więc chodzę do pracy normalnie (już widze tę radość szefa, ze na 2 tyg. nusi kogoś znaleść na moje zastępstwo :() Na razie luteina, nospa i czekamy aż sę wredny krwiak wchłonie. Co do nerwów to tak mnie mój *&(%$^^(&#@ że ryczę przez niego od piątku ( a płacz ostatnio wychodzi mi rewelacyjnie! :() Wczoraj spaliłam prawie ramke fajek przez niego....brak słów :( Niby ja wyolbrzymiam...ale z jego strony te lakoniczne odpowiedzi typu "tak,niech bedzie, jasne, itd" doprowadzają mnie do furii :( Dzisiaj dzień trolla w szlafroku, nigdzie nie wychodze żeby nie straszyć społeczeństwa...pożaliłam się już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie odnośnie Waszych fasolek....wg @ w czwartek byłam w 7,5 tyg. ciąży, wg wielkości dzieciaczka w 8,4 tyg. Możliwe żeby fasolka była aż tak wyrośnięta? Czy może jednak poczęcie miało miejsce przed ostatnią @? Tak się zaabsorbowałam tym krwiakiem, że nie zapytałam lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo wam wspolczuje, ja na szczescie nie kloce sie ze swoim, wrecz przeciwnie caly czas mnie przeprasza o nic. Ja Ci Aniu nie pomoge, bo sama nie wiem ile ma moj, bo zapomnialam sie zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbirka aż przykro sie czyta te licelane zachowanie twojego ex, podpisuje sie pod dziewczynami, czym prędzej zmien nr telefonu, utnij kontakt, jescze wróci jak tamta się go naje:O, brak słów:O, ania nie pal!!!nononono:P, a chłop on nie czai sytuacji, potrzebuje czasu by zaskoczyc, ze wszystkim:D faceci sa z marsa nie wiedziałąs, wszystko bedzie dobrze :D, a dzidzia może byc duża juz jak ludziska że np mój młody przy urodzeniu miał 3700, a jego rowieśnica z grupy 2400:), pamietaj że usg to zawsze '+,-10% wielkości dzidzi tak mówił mi mój gin wiec nie bierz za bardzo dosłownie :D niezapominajka nio bo pomijajac szkodliwosc przy tym zamieszaniu hormonalnym mógłby Ci wyjśc jakiś bajeczny kolor:D, ja sobie daruje farbowanie tak mi wyłażą włosy i mam juz tak popalone końcówki że najwyższa pora by sobie spokojnie odrosnęły, mam już dośc tego podcinania, nigdy ich nie zapuszcze, a niektore fryzjerki za bardzo rozpędzają sie ze skracaniem końcówek i póżniej wygladałam jak stara baba, a teraz pochodze se z odrostami, a co, ania ma dni trola, a ja bedę zapuszczona:P muszę kończyc i ratowac kosmetyczke:D, bo ktoś mi sie do kremów przymierza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie, nie wiecie gdzie mozna zrobic wszystkie badanie w jakims laboratorium prywatnym? Dostalam skierowanie i musze gdzies je zrobic najlepiej jakby wszystko dalo sie w jednym miescu, chodzi mi tez o tokspolazmoze, bo nigdzie nie moge znalezc w internecie gdzie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w przychodni gdzie chodzisz do lekarza nie robią badań? albo w innej przychodni w Twoim mieście najlepiej prywatnej bo tam robia wszystkie badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie obzeram dzisiaj...:) jakos nic mi nie smakuje i tak "probuje" wszystkiego.. jak tak pojdzie dalej to w niedlugim czasie latwiej bedzie mnie przeskoczyc niz obejsc. Olcia, czasem laboratorianie umieszczaja na internecie calej listy badan, ktore wykonuja, najlepiej zadzwon i zapytaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zrobisz wszystkie te badania albo w "omedze" na jagiellońskiej budynek cefarmu 2 piętro albo na paderewskiego obok agrocentrum - i tu robią codziennie od 7.00 do 11.00 ale wyniki są na drugi dzień a w omedze tego samego dnia po 15.30. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jestem tu 'nowa', termin mam na 24 maja. To druga ciaza, z pierwszej urodzilam sliczna coreczke, ktora ma juz 16 miesiecy:) O pierwsza ciaze staralismy sie miesiac a ta to tzw. 'wpadka' ale chciana i kochana:) Tez tak jak Wy strasznie sie boje, zeby wszystko bylo ok. Do lekarza ide 8 pazdziernika. Pozdrawiam wszystkie majowki, milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala, po zastanowieniu sie chyba to lepsze niz naturalny porod... no ale moj maz nie pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja synka w grudniu rodzilam naturalnie 1 moj porod bez znieczulenia,bylam w szpitalu kolo 5 i 8:40 urodzilam,nie powiem bylo ciezko ale ten moment jak klada ci maluszka na brzuszku jest bezccenny! ja drugie tez bede rodzic naturalnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki Ja sie jeszcze nie zastanawiałam nad porodem choć szczerze to mnie przeraża jak się słyszy że kobiety rodzą po 20 godzin ,dają jakieś znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIELONE SZKIEŁKO=> Kochana, gratulacje!!! Baaaardzo się cieszę, że zafasolkowałaś! ❤️ Pamiętam, jak rok temu razem liczyłyśmy dni płodne ;-) mój Artus ma już skończone 3 miesiące. Buziaki! Ucałuj też ode mnie dziewczyny ze starego forum czerwiec 2006 🌻 Przy okaZji dużo zdrówka i zdrowych dzidziusiów Życzę wszytskim majóweczkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam, ale odwiedzam Was regularnie:) jakoś ostatnio ciężko mi się zebrać do czegokolwiek, ciągle zmęczona jestem, po pracy padam plackiem przed Tv, a gotowanie to koszmar, bo na nic nie mam ochoty, dziś miała być ryba, ale na samą myśl o zapachu smażonej ryby zwątpiłam, więc biedny mąż znowu zjadł pizze z piekarnika:( a ja..suchary i owoce, bo tylko to mi smakuje to dopiero 6tc, zastanawiam się czy będzie jeszcze gorzej, i kiedy to w koncu przejdzie :o a Wy jak się czujecie? Imbirko, bardzo Ci współczuję :( cięzko mi nawet cokolwiek poradzić, bo ja to chyba bym się totalnie rozkleiła w takiej sytuacji, trzymam kciuki całym sercem za Ciebie i maleństwo, bądź silna. Pomyśl, że największa miłość twojego życia właśnie rośnie w Twoim brzuszku, czyż to nie cudowne? co do porodu to obejrzałam jakiś tydzień temu kilka filmików z porodami na youtube- koszmar!!!! po czym wizje mnie samej w takich mękach nie dały mi spać przez pół nocy, narazie porzucam ten temat, jest dla mnie zbyt stresujący:) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i życzę zdrowo rosnących niuniek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie odważyłam się obejrzeć żadnego filmu, jak tylko pokazywali rozciągnięte krocze, seans się kończył....To nie na moje nerwy :P U mnie początek 9-ego tygodnia, trochę więcej rzeczy jest jadalnych (do tej pory wszystko śmierdziało, więc zostały mi płatki z mlekiem) dzisiaj nawet zjadłam smażone ziemniaczki :D Mniami :D Poza tym mam wielką chęć na śmietnika( pizza, frytki,coś z fast food) może w weekend pozwole sobie na wizyte w KFC (dostaję ślinotoku jak oglądam reklamy :P) Pojawiły się natomiast lekkie poranne mdłości, których wcześniej nie było (szczególnie w autobusie w drodze do pracy :() Oprócz moich humorków da się wytrzymać, nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie nastawiam się na cesarkę (chociaż kiedyś zarzekałam się że tylko pod nóż) zobaczymy jak wszystko się ułoży, jakiej wielkości bedzie dziecko (oby nie poszło w rodziców ja 4,4 mąż 4,5kg) jak sie ułoży itd...Jak bedzie wszystko ok może naturalny z ZZO...mam czas. Lecę na spacer z moją "pierworodną" (sunia) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou:) z wieczora przestańce baby myślec o porodach, powiem tak moj trwał od tych juz mocnych skurczy 5h w tym 2h zoo, przeżyłam, i nie było tak bynajmniej jak pokazują w wielu filmach, c c jeżeli bedzie mus to trudno nigdy nic nie wiadomo co to nasze małe szczeście w brzuszku wymyśli że trzeba bedzie je poganiac, ale na zamówienie nie byłabym taka skora, po naturalnym juz po południu chodziłam normalnie po korytarzu, jesc do wc itd a po cc lezycie plackiem 24h i zdychacie przez tydzien a do mca zrosty itd, gdy miałam kiedys operacje na usuwanie ciaży pozamacicznej , byłam tak samo otwierana jak baby do cc leżałąm z nimi na sali, tylko one jeszcze miały wenflony w brzuchu, nic miłego, ani widziec dzidzi od razu sie nia zajmowac, i kleik na dzien dobry, ale natura sama wybierze, dosc wam naobrzydzałam:P:P:P:P, ania ty nie masz ogladac kroczy bo nie jestes położna to są widoki dla lekarzy oszczedz sobie, sama bym obrzydłą babooo:D:D:D, fajnie masz z tym śmietnikiem:D, bo ja po tym to zgon,:P, mam podwyższoną biribulinę dzis byłam oddac krew do kontroli, cały czas spada, nie dają mi lekarstw, ale jeszcze ostatnio była powyżej normy:O, pomijajac fakt jak ostatnio połąsiłam sie na chipsy to zaliczyłam niezłęgo muła po nich:D i juz nie próbuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwicie sie, ja sama czuje sie jakbym miala grype zoladkowa albo zatrucie, tez wszystko mi smierdzi jedyne co moge jesc to jogurty i serki, niby jestem glodna, bo boli mnie brzuch, ale jak juz zjem to jest jeszcze gorzej, mam nadzieje ze to niedlugo minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) jestem tutaj nowa ale czesto do was zagladam i postanowiłam sie dołaczyc ;) obecnie zaczynam moj 7 tydzien i jak narazie nie jest za ciekawie ;) gdzies tak od 2 tyg chodze cały czas z bolem zoładka... czy cos zjem czy nie caly czas marudze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do tabelki :) nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 Natalya123.......07.05.2010...........Piła..................24 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 manika74.........10.05.2010............Szczecin......... ....35 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 pije trampki......13.05.2010.........Wrocław.......... .....24 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mam do was pytanie kiedy zabieracie swoich wybranków na usg? moj M. srtasznie chcial by isc ze mna. miałam juz robione 2 zeby potwierdzic ciaze a kolejne mam 20 pazdziernika czyli w 10 tyg... myslicie ze moze posłuchac serduszka razem ze mna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do tabelki nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 Natalya123.......07.05.2010...........Piła.............. ....24 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 manika74.........10.05.2010............Szczecin......... ....35 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 pije trampki......13.05.2010.........Wrocław.......... .....24 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 paulus3d.........24.05.2010............UK...................26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×