Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

gryfno--ja naciągam delikatnie podczas kąpieli ,jedną ręką leję wodą a drugą naciągam ,mi tak powiedziała położna i teściowa która wychowała trzech synów ,podobno przy pierwszym tego nie robiła i skończyło się operacją ,ale też dużo osób mówi żeby nie naciągać a jak skończy roczek to lekarz naciągnie raz a porządnie ale to na pewno musi być ból:O co do rozstępów to mnie na brzuchu ominęły i przyznam się szczerze smarowałam się systematycznie do piątego miesiąca a później jak mi się przypomniało ...:) za to na udach mam wielkie białe bleee karina--- chyba też wypróbuję z tym wieszakiem bo coś długo muszę ostatnio czekać aż małemu się odbije ...tylko nie mam pomysłu gdzie go umieścić wczoraj mój mały terrorysta wybuchał płaczem na widok babci (mojej teściowej hehe) nie wiem czy druga babcia go zbuntowała czy co ?? wieczorem też był marudny i nie wiedzieliśmy co z nim zrobić aż wpadliśmy na pomysł żeby dać mu gryzaka i szok dziecka nie ma...co prawda sam nie potrafi jeszcze go przytrzymać ale porobiłam budowle z pieluchy żeby mu nie wypadał i było git:D chyba trochę za wcześnie żeby mu zęby rosły dopiero w piątek skończy trzy miesiące... izi--jak tam wesele? ja też byłam w sobotę i wróciłam do domu o 22 tak było super:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola157
cześć majówki Kiedys do Was pisałam ale bez odzewu (zapewne trafiłam w zły moment i nikogo na forum nie było).Mam do Was Drogie Panie pytanie które może wydawać się głupie. A mianowicie, mój synek kończy jutro 12 tygodni,od samego początku jest na butli (podczas porodu próbowali wyciągnąć go kleszczami i rozcięli mu górną wargę a mały i tak nie chciał wyjśc i na cc sie skończyło po 22h),nie żebym narzekała ale kapiemy go około 21,bytla 150ml i śpi do 5 rano. I tu mam pytanie czy powinnam go wybudzać na jedzenie czy nie? O 5 je nastepne 150ml i spi do 9. Przybiera na masie prawidlowo bo ma juz 6200 i dopajam go herbatkami. Na poczatku jadl co 3 h w tym w nocy tez ale teraz to juz sama nie wiem czy mam sie cieszyc ze przesypia cala noc czy martwic ze dziecko moze byc glodne. bardzo prosze o odpowiedz. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik
Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . WWW.LUMPIK.COM.PL . . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . WWW.LUMPIK.COM.PL . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . .. WWW.LUMPIK.COM.PL . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola - cieszv sie, ze dziecko ci przesypia noce!!!! gdy dzeciak jest głodny, to płacze - z pewnoscia da ci znac o swym małym głodzie:) nie przegapisz tego. a skoro przybiera prawidłowo, to tymbardziej nie masz sie o co martwic:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola157
Dzięki gryfnofrela za opd ;) Tak to juz jest że mój skarb grzeczny jak aniołek a głupia mama sie martwi tym. Czytam Wasze forum regularnie i bardzo pomocne sa Wasze uwagi:) Mały usypia sam,na rękach go nie noszę, gaworzy jak ,,stary'' i nieświadomie woła ma ma jak jest głodny, nie wspomnę o kapieli która uwielbia a i tak zawsze mam 100 pytan do. Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwe aby juz 3miesiecznemy szkrabowi zaczynaly wychodzić ząbki? Mały pcha wszystko do buzi i slini się okropnie + rzadkie kupki sie zaczęły. Sory że tak zanudzam ale to moje 1 dziecko i nie mam sie kogo poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik
Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . WWW.LUMPIK.COM.PL . . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . WWW.LUMPIK.COM.PL . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . .. WWW.LUMPIK.COM.PL . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellloł :D Ja tak na szybko odpowiem... Gryfnofrela apropo pisiora to ja juz kiedys pisalam ze moj maly juz mial infekcje na pisiorze a to dlatego ze mu wlasnie nie naciagalam i nie czyscilam i troche syfu sie zebralo :O musialam pozniej mu robic oklady z rumianku, stosowac masc no i badanie moczu mial.. teraz juz ok ale przy kapieli albo po naciagam ta skorke i przemywam nasaczonym woda gazikiem, tam zawsze cos sie zbierze do umycia, w kazdym razie i polozna i pediatra zalecily mi naciaganie i czyszczenie.. pepucha ma głebokiego jak pieczara, ja mu dlugo po odpadnieciu robilam octeniseptem na patyku bo tam sie maź zbierała teraz juz tylko mega brud sie zbiera a wygrzebac to ciezko :D a ja sie upieram ze 3 przeciekaja :D dzis znow po nocnej kupie wszystko do prania, a zakladam je juz ciasno jak moge, wysoko na plecy, wyciagam te boczki i dupa zawsze cos wyleci gora albo bokami :D takze jak opatentuje pomysl na papmpersy nowe to raczej beda w fasonie rampersa bo jeszcze nogawki musza byc ;) to bedzie "pampers na mega sranie" :) Co do zasypiania, mysle ze przy cycu jest to ulatwione troche, bo w polowie przypadkow zasypia przy cycu, marudzi?? a masz cycka :D a tak powaznie to na spanie nocne zawsze kladlam go do lozeczka innej opcji nie bylo, tylko ze po kapaniu jest cycek, no i zwykle tu juz przysnie troche, oczywiscie po wielu probach zagadywania mnie, ale wtedy mowie do niego juz szeptem ze jemy i spimy ;) no i jak tak przysnie to poprzytulam go jeszcze troche w pozycji siedzacej co mu sie czasem odbije jeszcze no i odkladam do wyrka zawsze na boku i wtedy z reguly juz spi.. ale sa takie dni ze nie chce zasnac przy cycu, jak go odkladam takiego niespiacego to sa dwie opcje czasem wystarczy go poglaskac po glowce i zasnie w koncu, a czasem zaczyna stekac, plakac no to go wyciagam, uspokajam, czasem wciskam smoka no a jak to nie dziala to znow cyc i tak do skutku :D W nocy z reguly ma jedno karmienie jak go kupa obudzi to 2 po ktorych zasypia szybko, wlasciwie je na spiocha, a jak budzi sie kolo 7 to go karmie i biore juz do lozka na brzuch i wtedy spi jeszcze z 2-3 godziny, na pewno nie przespi tyle w innych pozycjach.. w dzien usyppiam go na naszym łozu na brzuchu, zasypia w kilka sekund tak mu dobrze w tej pozycji, ukladalabym tak na noc, ale boje sie jeszcze, poczekam az bedzie starszy, w wozku nie spi, ewentualnie na spacerach choc czesciej ma teraz otwarte oczy a bujaczka to tak jak Gryfnofreli nienawidzi, wibracje to w ogole go nie ruszaja, zabawki wkurzaja, zawsze jakis taki przygnebiony na tym bujaku siedzi albo zaczyna krzyczec zeby ktos go wzial :O klepanie rytmiczne po plecach dzialalo jak go nosilam w pozycji na ramieniu po karmieniu, ale teraz juz nie dziala, bo jak go biore na ramie to on glowa wysoko i oglada swiat, takze obyczaje dzieci tez sie zmieniaja z wiekiem :D Izi jak tam po weselu?? :D Kojo babcio klozetowa gratulacje dla Dara z tytulu regularnej kupy :D leje z tego podsuwania pieluchy wszystkim :D ja tez podsuwam obsrane spiochy kwestionujac tym samym niezawodnosc pampków :D Pije trampki moj ledwie otworzy oczy i zobaczy jakis znajomy ryjok to zaczyna gadac, moze tak nawijac naprawde dlugo i wyglada jakby byl przekonany ze mowi cos zrozumialego, ta mimika i w ogole polewke mam z niego, oczywiscie gadam do niego w jego jezyku tez co by sie nie czul niezrozumiany ;) potrafi tez prowadzic monologi np do swojej ulubionej lampy lub do ksiazeczek :D smieje mu sie to rylo non stop, ale w glos to kiedys tam mu sie udalo a teraz ostatnio nie za bardzo :) Karina tez nie znosze jak ktos sie wtraca, szczegolnie obcy, a z mlodym od najwczesniejszych dni popieprzam po galeriach handlowych ze az milo.. swoja droga niezly masz patent na usypianie malego :) i na odbicie tez hehehehe ;) Mieloona moj ta pierwsza pobudke tez ostatnio ma roznie, nigdy nie wiem kiedy sie spodziewac 1,2,3,4,5 wszystkie wchodza w rachube, ale nastepna zwykle juz zawsze jest o 7 wiec przynajmniej to jedno sie nie zmienia... co do gotowania spiochow to ja juz sobie odpuszam teraz tylko od razu daje pod kran z goraca woda i piore plame mydlem, a potem normalnie piore wszystkie ciuszki razem, bo tak to bym pewnie musiala segregowac kolory a mi sie nie chce, wiec piore wszycho na 40 ewentualnie 60 stopni :) Rozstepy mnie akurat oszczedzily bo nie mam ani jednego ani na cycach ani na brzuchu, smarowalam Fissanem, ale mi lekarz, wtedy co jeszcze w ciazy bylam i mi zakazal smarowac i masowac brzuch a ja protestowalam ze bede miala rozstepy, powiedzial ze to nie zalezy od smarowania tylko od ilosci jakiegos kortyzolu we krwi i ze jak maja byc rozstepy to i tak beda i wtedy mi juz powiedzial ze nie bede miala bo to widac po skorze, wiec pewnie mial racje, w kazdym razie tluszcz mnie za to nie oszczedzil bo ciagle zalega i na kazdym zdjeciu wygladam rzygliwie bym powiedziala, poza tym niestety znow mi sie cera troche pogorszyla, nie jest to taka masakra jak przed ciaza ale pryszczole znow sie pojawiaja :O czy to sie kiedys skonczy :O Gryfnofrela na szczescie chodze na basen gdzie nie trzeba miec czepka bo bym w zyciu nie wyszla bo tez ja w czepku z pryszczami na ryju, widok powalajacy i jeszcze ten wystajacy, latajacy jak galareta brzuch uuuu jeee dodam ze stroje mam tylko dwuczesciowe, a juz zaczelam chodzic na ten basen wiec zaciskam zeby i szybko sie zanurzam co by nikt nie ogladal.. Olcia moze tu bardziej sciemnila ta Twoja przyjaciolka a nie maz, bo on w koncu byl tam gdzie mial byc, a ona ewidentnie sklamala :) Ann zrobilas juz ten test?? Jola ja bym raczej blogoslawila to ze on spi tak dlugo :D jakby byl glodny to by sie obudzil :) Pije trampki moj tez wpadl w szal gryzienia, najbardziej lubi swoje paluchy, na nowo odkryl smoka bo jeszcze niedawno go wkurzal, a teraz czasem jak dam to nupla ze az milo, jak mu wciskam cos do raczek to tez od razu do buzi bierze, chyba taki okres :) dobra spierdalam bo mialam duzo nie pisac, a zajac sie czyms innym... narson!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy, dziki za porady co do kremow. poprosze moja mam, zeby mi przywiozla z Pl ktorys z nich. Co do rozstepow to rzeczywiscie te olejki duperelki nic nie pomagaja. to tylko marketing. Ja codziennie sie smarowalam i masakra wyszla mi na brzuchu, a moja przyjaciolka, co 3 tyg. temu urodzila i zadnych specyfikow nie uzywala, nic kompletnie nie ma. poza tym musze sie pochwalic: wczoraj wieczorem moj Dziku po raz pierwszy zrobil wielkie HAHA!!! :) fakt smiech byl krotki, ale totalnie rozbrajajacy. czekam teraz na wiecej. i juz mu tak nie przeszkadza lezenie na brzuchu. ufff... Witamy dagusiak z powrotem. Jezeli karmisz piersia, to to wystarczy w zupelnosci do 5-6 miesiaca. ja jeszcze tez nic nie podaje. koncze,Maly sie budzi papapa calusow 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizus dziś mi prawie osiedle burza zmiotła, a mój syn nawet nie mruknął. tzn. obudził sie na żarcie jak zwykle i było mu wsio rybka, że matka go karmi przy świeczce :P Tym razem przygody z kupa po szyje w ciemnosciach nie było, ale był za to szczoch i tu dołączam do teamu 3 PRZECIEKAJĄ! Uh! ja juz nie wiem jak te cholerne pampki zakładać, żeby Daro, który ma paździochy w dupie i całą noc się kręci, obudził sie z suchym dupskiem. Wrr:? Wczoraj debiutowaliśmy z kaszką ryzowa. Nie wiem czy zjadł cokolwiek, bo litrami spływała po brodzie, no ale dziś wciągamy ja znowy. niech się chłopina uczy jeśc łyżeczką:) oczywiście musze mieć dwie, bo jedną Daro mi wyrwał i wymachiwał. Przy okazji dostałam tez kopa w cyca. Ała. Ok. Spadam, bo pociśnieta została kupka. jak w zegarku co 2 dni ;) A tak w ogóle to ile bym dała za wybudzanie dziecka do jedzenia...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co już mi wszystko jedno k@wa niech się dzieje co chce testu jeszcze nie robiłam będe żyć w błogiej nieświadomości w razie czego heh ale poważnie to nie wiem czy jest sens robienia testu bo jak byłam w ciąży z Bartkiem to robiłam test 2 razy i wychodziło że nie jestem i nie mam zaufania do nich a szansa na kolejną ciąże jest bardzo duża bo całą ciąże miałam zakaz na seks więc jak tylko już mogłam to masakra aż się iskry sypały i sypią do tej pory hehehe :) :) gryfnofrela ja naciągam pisiorka a raczej skórke na nim jestem tego zdania że przeciesz od zawsze matki naciągały i było git tylko teraz ktoś sobie wymyślił że nie moja kuzynka nie naciągała to mały musiał iść na zabieg bo mu się tam ta skóra tak zrosła i ropą podeszła mój młody dziś maruuuuuuuuuuuuuuuuuuudny że cholera chce mnie wziąć i mało je nie wiem co mu jest może po prostu z upału mu się nie chce jeść bo u nas gorąc niemiłosierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Dagusiak zapomnialam napisac witamy po przerwie heheheh ja pamietam Cie jeszcze :) choc juz jak przez mgle tyle sie wydarzylo ;) Z tym wprowadzaniem to tak ze dzieci na butli moga duzo wczesniej a na cycku tak chyba po 5-6 miesiacu.. ja karmie cycem i na razie nie ogarniam tego tematu wprowadzania nowych pokarmów, jak bedzie trzeba to ogarne, moja kumpela juz weki robi wszystko full nature, zeby sloiczkow nie kupowac, a ja pewnie bede dawac sloiki i tyle :D choc przy niej to sie czuje znow jak wyrodna matka :D Pije trampki nie czuwam do pierwszej kupy w nocy heheheh :D ale klade sie kolo polnocy, a ze ostatnio miewam klopoty z zasnieciem i zajmuje mi to troche czasu, a kupa przychodzila tak jakos o 00:30 to sila rzeczy slysze najpierw stękanie, potem mega piardy, potem mokre piardy, pozniej juz mlody jest obudzony i zadowolony bo nie ma jak polezec w cieplej kupce, z reszta jemu tam nie przeszkadza ciepla czy zimna :D tylko mamie sie serce kroi i biore go na przewijak a wtedy to juz nie jest tak zadowolony no i finalnie konczy sie cyckiem :D hehehe co do glosnosci kup to w ogole on robi glosne ale jak byl maly to bylo widac jak sie robi czerwony i prezy i wysila a teraz wali na luzaku, ani sie nie zarumieni :D jutro szczepienie... i kurwa nadal nie wiem czy szczepic na pneumokoki i rotawiry, w sumie na rotawiry to ostatni gwizdek.. pomozcie mi bo ja mam joba z tymi szczepieniami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes --ja szczepiłam na rota , na te inne cuda jeszcze się zastanawiam bo troche czasu zostało ja dzisiaj też byłam z małym na szczepieniu ,jak do tej pory spoko ale znowu nie będę spać całą noc tylko biegać z termometrem... wiecie moje dziecko jest jakieś przerośnięte aż położne były w szoku że ona dopiero 3 miesiące a wygląda na pół roczku,waży już 7 kg :D masakra mam nadzieję że noworodki nie mają nadwagi??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn niemowlaki ,marzy mi się chyba noworodek:O:D:O:D an88--łączę się z Tobą w bólu ,mnie też czeka robienie testu ale zwlekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki!!!!! wrócilismy z wojaży w sobotę, moje kochane maleństwo udupiło 12,5h w foteliku normalnie jest zawsze protest song przy wkładaniu, oczywiście z 3 przerwami na papusianie i leżenie na siedzeniach by rozprostowac plecki, starszy spał wiec co go tam stary wyjadacz podróżnik a Floriana to pierwsza meeega długa podróż, u dał radę z uśmiechem na dzióbie, bo 5 h nie spał, nio dobra kimnął na 10min 2 razy śpi jak Daro ostatnio Kojoneczki po 20 i wyspany:):):):), wczoraj dochodziłam do ładu i składu z torbami jeszcze sterta prania, dobrze że sasiad podlewał kwiatki to poprzecierał szlaki w chacie bo pełno pajęczyn po tych 4tyg nieobecności:) masiakra jakaś nas nie ma to hulaj dusza impreza:D:D:D:Dpająki:P blehh:D:D:D starszy dziś pierwszy dzień w przedszkolu a młodszy że mu za cicho w chacie do południa przebrzęczał, nie umiał zasnąc wogóle przestawia się o robi problemy z zasypianiem w wyrku no jednak już go nie pamięta a spac w głębokim turystycznym jest różnica, chyba idzie nam ząbek jest biały punkt do góry na dziąśełkach w środę mamy oprzegląd typ ważenie mierzenie, bo szczepionki wzięliśmy już przed wyjazdem , więc dr mi powie czy to tio o czym myślę:):), wogóle posadziłam tą moją żmijkę na wadze łazienkowej i pokazała mi 7,200 aż jestem ciekawa co bym mi spadł co prawda zrobił się ostatnio jakiś cienki ale ostatnio gdy miał 2,5mca gdy go szczepilismy to ważył 7,5kg, nio jest ostatnio ruchliwszy, matko schodzi mi z bujaka robi mostek i siup giry na ziemi dupa w połowie, przypinac się boję bo jak raz tylko starszego przypięłam to jak mi turtlesa wywinął tylko się dupą odwróciłam a ten na kafle zakryty tym bujakiem bo był przypięty, i wara rozwalona my zawał:O:O:O , wiec nie przypinam trudno bujak będzie do karmienia, i się pochwalę Florian zaliczył dwa przewroty na brzuszek:P:P:P:P tak mi śmiga moja żmijka, nie usiedzi, i jakiś spust mu się włączył potym Nan1 wcześniej jadł ale nie był taki głodny jak teraz, chociaż dziś:P:P:P matka się zagapiła dziecko nie woła już 3,5h i zyrc nie daje:D:D:D:D:D ciele ze mnie, jakaś dziś przydupiona jak autobus chodzę, wsio mnie wkurzaaa i żrę zasyam żarcie jak odkurzacz KOjoneczka nie mogę z was:):D:D:D:D:D, my używamy pampków 4, trójkii to jak figi dla mamusi;):P:P:P:P:P:P Olcia też byłabym zła, zresztą ostanio jakaś zazdrosnawa jestem, :P:P:P wnocy Florian wstaje różnie, czasem dociągnie do 4, a po podróży że tak jadł, nio nie chciał wiecej ale ja wiedziałam że to za mało dla niego, obudził mi się już o 24,30 potem o 5:), z czasem jedzenia jesteśmy nieonormowalni z resztą ze starszym też tak było, jakaś obsuwa , zależało od papusiania w nocy,:) Gryfno jak niecztściłam siusiaka starszemu i było git, teraz też nie poleruję, chcociaż ostatnio był tak okupsztany tam w dziurce że musiałam mu poświecic:P:P uwagę i zostałam osiurana:D:D:D:D:D:D Karina dobrze zrozumiałam wieszasz młodego naścianie:D:D:D:D:D:D:D wy macie problemy ze skórą ja tfu tfu brzusio git , gorzej będzie z cyckami jak przestanę karmic będą jak sflaczałe balony po spuszczonym powietrzu, brrrr teraz są jędrniutkie F :P:P:P:P ja bardzię ubolewam nad swoimi włosami maaaaaaasaaaaaakrrrraaaaaaaaa!!!!!!! wyłażą na potęgę, szkodą mi obciąc co se ułożę z 4 włosów a tak zarzucę z lewej na prawą:P:P:P, i żrę wsio, i witaminki, dupinki, łehhhhh i taka jakaś dziś jestem do dupyyyyyy nara!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:) kirsten - mój też dziś zaliczył swoją pierwszą przewrotkę na brzuch:D:D jaka radość:D:D nie wiem w sumie czyja większa, moja czy jego hehe. zaraz potem próbował to samo zrobić z drugiego boku ale już mu nie wyszło:) ciesze się, że mistrzunio taki aktywny synek ale denerwuje mnie zarazem to, że cholera, on nie potrafi leżeć!! on gdy jest w pozimie, to ma głowe noon stooop pochyloną do przodu, bo chce wstawać. robi się przy tym czerwony jak burak, przestaje oddychać, nogi trzyma w górze i tak cały czas. gdy "leży" na macie, to te wszystkie lwy i przyjaciele służą jako podnośnik i daaawaaaaj! nasz zbędny zakup postaci leżczka-bujaczka wcale go nie kręci, bo na nim z kolei, identyko jak florian, podnosi pupkę, prostuje nogi i znowu chce wstawać. cholera jasna, ja go nie kumam. gdyby mi ktoś tak dał se poleżeć, pobawić się stopami, powkładać ręce do buzi, bylabym w siódmy niebie. a on? od mojej kumpeli synek, który skończył 6miesiecy też jest udany. taka sama maruda i beksa jak mój, tylko, że mój to niespiący żarłok a jej to śpiący niejadek. on to chwilkę possie, od raz kimka;) ile ona się musi namęczyć, żeby wypił cokolwiek hehe. pociągnie mleko trzy razy i odpada. gdy z kolei niczego nie ssie - nie śpi:) każdy ma swojego fioła jak widać:) ona mi dziś nagadała i będę szczepi na rotawirusy. na pneumo jeszcze nie wiem, ale na rota na bank. agnes - nam kupa z trójek ni wylatuje, bo po prostu mało sra:) w ciągu dnia, daje mu jeszcze dwójki, bo kupe nam ich zostało. a twój pomysł na "pampers na mega sranie" przydałby się mojemu mężowi - jego jak pociśnie, musi srać od razu, bo potem chodzi przygnębiony:D no i oczywiście sra mega sraki hehe. no a ja z racji roztępów na bebechu, strojów dwuczęściowych raczej nie uświadczę.. pozostaje pianka:D aaaa i ja też czuje si jak wyrodna, bo kupuje słoiczki. nie wiem kiedy miałabym to robić, obierac, gotować, blenderować.. karina - a ten hak, na którym wieszasz małego, jest drewniany czy aluminium?;) pomyśl nad takowym hehe dzięki dziołszki za odp ws. peniora. jak naciągam mu co drugi dzień podczas kąpieli, teraz będę to robiła codziennie. pamiętam właśnie, ze agnes miała problemy z fujarą kuby.. pije trampki - mój gardzi gryzakiem:D w sumie czym on nie gardzi? he. a czytałam i pytałam lekarza, że to wcale nie jest wcześnie na ząbki - pierwsze zęby, wyrastają na dole właśnie w 3-4-5mies . moze si jednak zdarzyc tak, ze dziąsła robią się białe a sam cykl ich wyrastania trwa kilka mies - mojej kuzynki córa, od 4 miesicy ma białe dziąsła, ślina kapie na potęgę, totalnie wszystko w gębie cały dzień, a ponad 9 miesięcy a zębów ni ma:) dagusiak - ja też cię pamiętam:) kojo -- mój też ma radochę, gdy karmiony łyżeczką:D gęba cała w kolorze potrawy aktualnie jedzonej:) dziś pochłonął 3/47 słoika jabłko+jagoda - chciał oczywiście więcej, bo to żarłok zacny ale mam styki, bo dziś raz s rzygnął i dwa razy ulał. wszystko po mleku.. no i oczywiśie umówiona na spacer, kumpela czeka na mnie pod blokiem a ja z wymiotem na bluzce i włosach hhe. a że byłam u moich rodziców, to kurde blaszka nie miałam się w co odziać i szlajałam się po osiedlu w jakiejśc maminej koszulce:D p.s. dziołskza, jaką ty masz figurę pociążową!!!!!!!!!!!!!!!!! zazzzdroooośśśśśśśććććććććc:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dawno nic nie pisalam, bo moj maly nie pozwala mi na nic, doslownie! w dzien w ogole nie spi! jak przysnie przy cycku to odlozony do lozeczka budzi sie po kilku minutach i wrzask. sam tez dlugo nie polezy. czy w lozeczku czy na macie. gora 10 minut i krzyk, by ga zabrac. mam tez problem ze spacerami, bo on nie chce lezec w gondoli! drze sie niemilosiernie. ostatnio wozilismy go w foteliku wpietym w stelaz to byl spokojny, bo wszystko widzial. ale siedzial taki skulony, az bylo mi go zal. co robic? przeciez na spacerowke jest za maly, nie potrafi przeciez sam siedziec. dziewczyny, jak to jest z dowodami ubezpieczenia dziecka? ksiazeczek ubezpieczeniowych rodzinnych juz nie wydaja. dzis wzielam z ksiegowosci RMUA ale tam nie ma nic na tezmat tego, ze dziecko mam ubezpieczone. nie wiem juz o co chodzi. jutro mamy druga wizyte u ortopedy. oby znow wszystko bylo ok. do jakiego wieku mozna szczepic na rotawirusy i pneumokoki? my szczepilismy standardowa szczepionka czyli 3 wklucia. czy teraz moge szczepic na rota i pneumo? moj synek jest juz duzy i ciezki. wazy ok 7 kg. mierzony byl 2 tyg temu i mial 71 cm. to kawal dzieciaka. ludzie mysla, ze jest starszy. jedna babka myslala nawet, ze ma juz 7 miesiecy.a on 1 wrzesnia skonczy 4! sluchajcie, czy to normalne, ze moj maly nie budzi sie w nocy na karmienie? nadal karmie tylko piersia i przez ostatni tydzien jak zasnie ok 22 to budzi sie 6-7 rano. czasem slysze ok 4,5 ze rusza sie w lozeczku, ale nie placze wiec ja nie wstaje. a moze powinnam? co radzicie? dobra, koncze. spadam spac.jak zwykle klade sie za pozno a codziennie obiecuje sobie, ze dzis to wczesnej sie poloze. pa aaa jeszcze jedno. ja jeszcze nie dostalam okresu a to juz prawie 4 miechy po cc. nie powiem, ze mi tak zle ale cos dlugo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi nie dostałaś okresu, bo karmisz piersią. Zazwyczaj jest tak jak karmisz, jak przestajesz to okres come back. Co do karmienia w nocy to tylko pozazdroscic. Nie wstawaj i nie rozbudzaj go na karmienie - widocznie najada sie ostatnim posilkiem (pewnie mu dajesz schaboszczaka:p ) i nie potrzebuje jesc w nocy. Moj to roznie wstaje, raz o 3 raz o 4 a innym razem o 5. O piatej sama mu pcham cycka, bo wtedy mam cyce jak donice i wrazenie ze jak Młody nie pociagnie to same pękną. A dodam ze na piersiach mam kilka rozstepow :( brzuszek jest ładny, bez kresek i prawie jak wczesniej - ale zawsze mialam plaski brzuch, wiec mozna bylo sie spodziewac. Za to moje uda i plaska dupa przypominaja dorodnego kalafiorka... U nas kupy leca rano ale zawsze potajniacku, tak ze nawet sie nie skumam ze mamy niespodzianke. Dopiero chyba jak kupa zrobi sie zimna moje dziecko obwieszcza matce przez "yyyy, yyyy, eeee" :p ok spadam, bo trza się wybrac na jakis spacer albo cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wiem co mialam napisac. My mamy inny problem który nazywa sie smok. Dawid bez smoka nie zasnie - otwiera paszcze i sie kreci postekujac, do czasu az otrzyma smoka. Wtedy ostoja spokoju i zasypia. Wszystko byloby pieknie adnie gdyby nie fakt ze on w ogole ie chce tego smoka wypluc! nawet jak zasnie to skubaniec trzyma go mocno w paszczy! jak mu wyciagam na sile to sie przebudza i zonk. W nocy tez jak sie przebudzi kolo 3 to wkladam mu smoka i spi do 4/5, potem tak jak pisalam moje piersi gotow sa wybuchnac wiec daje wtedy jesc. ale co zrobic z tym smokiem? Oduczac terz czy da sobie na wstrzymanie i poczekac jeszcze kilka miesiecy? normalnie jak ma faze aktywnosci to nie potrzebuje smka, tylko do spania. buziak, szef wzywa rykiem "maaaaaa" i eeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Dawno się nie odzywałam, ale niestety przy małej i przy dwulatku to za bardzo nie mam czasu, a jeszcze bratanek na wakacjach ;) Moja niunia już nieźle gaworzy a uśmiechy coś pięknego... Co do @ to po pierwszym dziecku dostałam w czasie karmienia piersią już 3 miesiące po porodzie, a teraz dopiero po 6 tygodniach jak skończyłam karmić więc różnie to bywa... Smoczek z nim nie mam problemu bo Oleńka za bardzo to go nie lubi, zaś synek jak zaciągnął smoka w szpitalu tak ciągnął do półtora roku i miałam problem z odzwyczajeniem go, czasami jeszcze małej potrafi wziąć! Ok muszę uciekać do małej, później w wolnym czasie postaram się nadrobić czytanie bo trochę jestem do tyłu ;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my wczoraj mieliśmy kolejne szczepienia 6w1, rota i pneumokoki - Zuzia popłakała tylko podczas wkłuwania - tuż po wyjęciu igły było ok - dostała cyca i butlę i szczęśliwa :-) Zuzanka 27 sierpnia kończy 3 miesiące a wczoraj ważyła 6600 kg - niestety nie wiem ile ma cm :-( mamy zgodę aby iść na basen po 27 sierpnia:-) inne pokarmy mam wprowadzać dopiero po 5 miesiącu smoczka moja Zuzanka wogóle nie chce :-( z jednej strony dobrze ale z drugiej ... pokarmu mam coraz mniej ale się nie poddaję - dostaje sztuczne ale chciałabym aby przynajmniej ze 2 posiłki dostawała mojego - zobaczymy jak to będzie dzisiaj rano po 2 dniach przerwy poszła mega ale to mega kupa ależ się ucieszyłam :-) pozdrawiam wszystkie serdecznie i spadam na jakiś spacerek u nas w Warszawie dzisiaj pochmurno ale przynajmniej da się żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki, no to my dzisiaj po szczepieniu. Syn marzenie. Jeszcze sam pupencje wypial na klucie :D. Jak mu doktor wbiła igle, to troche potrwało, zanim sie skapowal, ze wypada troszke poplakac :D. Potem smok w buzie i totalnie zadowolony. Klucie bylo o 9.00. do tej pory no problem z goraczkami, czy jakimis bolami. A tak sie stresowalam...:) Co mnie wkurzylo, to to, ze ona juz od razu zalozyla, ze ja tez chce na pneumokoki i mi mowi, ze nastepnym razem zrobimy pneumokoki. Ja jej na to, ze nie chce tej szczepionki, a ona spojrzala sie na mnie jak na wyrodna matke i zaczela mi mowic, jakie to wazne. tylko mnie nastraszyla, az sie niepewnie w swojej decyzji poczulam. dopiero Luby w domu mnie wsparl, ze dobra decyzje podjelam. Bo chociaz ta szczepionka tu jest przez ubezpieczenie oplacana, nie chce jej. niedlugo beda lekarze namawiac na szcz. przeciw kaszlu i przeziebieniom. dla mnie to tylko dobry biznes dla firm farmaceutycznych. Aaa, Kirsten. Ty pisalas, ze Maly dostaje D-Fluoreen, czy jak to tam. Te tabletki zawieraja fluor, a czytalam, ze to nie jest zbyt zdrowe dla organizmu czlowieka. My dajemy Dzikowi Vigantoletten. on nie zawiera tej substancji. np.: http://pl.wikipedia.org/wiki/Fluor http://artelis.pl/artykuly/18360/fluor-w-wodzie-8211-ciagle-sie-trujemy pisze, bo to dla mnie samej bardzo istotne i zle bym sie czula nie piszac Ci tego. a Jaro zniknely te opuchniecia pod oczami. moze rzeczywiscie go wtedy przewialo... no i mam... mimo, ze dwoma cyckami karmie, to jeden z nich zwisa mi, jak to pieknie kojo napisala, jak uszy jamnika... kurde JEDEN!!! To juz niech mi te dziady zwisaja, ale DWAAA! WRRR... to juz wole byc Quasimodo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No i po szczepieniach :) Mlody byl dzielny poplakal krotko i nawet nie na najwyzszych tonach :) dalam jednak rotawira a z pneumokokami sie wstrzymuje na razie, przynajmniej do czasu jak skonczy 6 miesiecy.. mojej kumpeli ojciec jezdzi karetka na pediatrii i wlasnie wczoraj gadala z ta lekarka co on jezdzi z naprawde duzym doswiadczeniem i powiedziala zeby czekac, no wiec czekam... a rotawira dalam tylko z tego wzgledu ze sama mam z 2 razy w roku ten problem, na nic innego nie choruje tylko te pieprzone grypy zoladkowe, takze jakbym zarazila malego to by nie bylo fajnie :D podobno 50% tej szczepionki wychodzi z kupa wiec musze uwazac hehehe bo jego to wychodzi z impetem co bym sie nie zarazila :D Gryfnofrela pospiesz sie jak cos z tym rotawirem bo juz dzis pielegniarka na mnie dziwnie patrzyla ze to powinnam dac w pierwszej serii szczepien bo seria musi byc ukonczona do 24 tygodnia a najlepiej do 16 :O no ale jeszcze sie wyrobilam na szczescie.. Hehe duze macie te dzieciaczki w wiekszosci :) Chrupek wazy 6250, czyli przytyl w 6 tygodni 1500 chyba tak w normie tak mysle :) dla mnie wyglada w sam raz :D ojej no i lekarka kazala naciagac tego pisora jeszcze bardziej az sie przestraszylam jak to zademonstrowala :D Wi Ty sie ciesz ze tak ladnie Tobie spi :D ile ja bym dala za takie spanie u Kuby :) Tez nie mam jeszcze okresu ale w dupie to mam bo nie tesknie za nim :D Nika mysle ze te smoki sa teraz takie ze jakos negatywnie na nic nie wplywaja wiec raczej sie tym nie przejmuj, wazne ze dziala, kiedys go oduczysz :D Dodka fajnie ze idziecie na basen :) ja juz sie nie moge doczekac jak pojdziemy z Chrupkiem ciekawe jaka bedzie reakcja, pewnie szalu dostanie, ostatnio pierwszy raz kapalam sie z nim w wannie i bardzo mu sie podobalo :) Gryfnofrela chyba moge sobie reke podac z Twoim mezem hehe mam pare takich kupnych historii ale wole nie opowiadac :D w kazdym razie zaliczylam juz chyba wszystkie mozliwe kible w miescie :D niestety czasem musze tez przerywac posilek ;) i najgorsze ze jak nie zrobie od razu i przeczekam to tez mam zly humor i mnie glowa boli :D no ale najczesciej tego nie mozna powstrzymac hehehehe wiec wiadomo po kim Kuba to ma :D Kirsten nie moge z tego ze pampki3 to jak figi dla mamusi :D to masz mala dupke ;) ja to jeden półdupek moze bym zakryla :D Kirsten, Gryfno gratuluje przewrotow na brzuchol, no i wygibasów na bujaku :D Chrupol na razie nauczyl sie odwrotnie z brzucha na plecy, ale z bujaka to mi jeszcze nie schodzi i nie podciaga sie na zwierzakach na macie hehehe to musi byc niezly widok :D Z biezacych spraw znow obudzila go kupa po polnocy.. zaczynam sie przyzwyczajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny piszecie o szcepieniach, ja mam taka małą uwagę dla wszystkich mam z dzieciaczkami z problemami neurologicznymi typu napiecie miesniowe, mój ma obnizone,po pierwszej szcepionce tej z jednym kłuciem przestał robić niektóre rzeczynp. podnosić główkę, łapać wiszące zabawki. Ja na razie nie będe dawać drugiej dawki nie wiem jak to przepchnę w przychodni ale nie chce dalszego pogorszenia sprawy. Nie pisze tego żeby straszyć albo cos takiego ale żałuje że mi tego nikt wcześniej nie powiedział dlatego pisze to na forum. Więszkość dzieciaczków pewnie jest ok, ale są wyjątki, trzeba zwracać uwagę nie tylko na gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szczepionek to ja nie szczepilam ani na rota ani na pneumokoki, jakos nie jestem przekonana do tych nowych szczepionek dlatego tez szczepie normalnie 3 wklucia. Mala wczoraj zjadla mi pol sloika jabluszek z morelami wygladala komicznie bo moj madry maz dal jej lyzeczke a ona do oka sobie wsadzila no i ogolnie byla cala wysmarowana jablkiem. Dzisiaj kupilam jej jabluszka z owocami lesnymi, zobaczymy czy bedzie jej smakowalo Wogole kupy zrobily sie u nas ciemne i takie czlowiecze, wogole juz nie przypominaja musztardy, nie wiem czy to dobrze czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki!!! Wiecie co mnie dzisiaj spotkało???? Moją Oleńę użądliła pszczoła (Czy osa,nie wiem co żądli!!!!)W paluszek. Ale chyba żądła nie zostawila,bo tylko kropelke krwi widzialam. Mał zaczęla krzyczec,a ja nie wiedzialam co sie dzieje az na paluszku zobaczylam,ze siedzi ta wredna pszczola,taka niemraza,bo wkoncu u nas nie jest za cieplo.I wogole sie zastanawiam skad ona sie wziela skoro nie jest cieplo???? Zabiłam sukę,bo jeszcze żyla,zeby wiecej nikogo nie ciapnela. Przestraszylam sie na poczatku bo w sumie nie wiedzilam czy Ola przypadkiem nie jest na to świnstwo uczulona. Paluszek troche jej spuchl,ale juz prawie zeszlo. Wiec raczej niec sie dziac nie powinno.Przemylam jej to i posmarowalam. Mam nadzieje,ze bedzie ok. Nalykalam sie strachu.... A co do smoczków. To moja OLa ciaga go jak szalona. Nad ranem budzi sie jak jej wypada...ale i ja uspokaja,takze narazie nie mam nic przeciwko niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wesele fajne, ale ja niestety nie potrafiłam się bawić. Chciałam Wam napisać, że będę teraz rzadziej się udzielać, muszę trochę wyciszyć się, zebrać myśli itp. Dziękuję Wam bardzo za wsparcie i cały czas proszę módlcie się i trzymajcie kciuki za Patrycję. Mam nadzieję, że jak odezwę się następnym razem będę mieć lepsze wieści. Oczywiście będę Was czytać regularnie, bo być może zdarzy się tak, że będę potrzebować porady:)to napiszę. Mam prośbę, gdyby któraś z Was natknęła się na allegro na czarno-białe zabawki lub jakieś świetlne zabawki to będę wdzięczna za wklejenie linków. Kotik rozpoczęliście już rehabilitację?trzymam kciuki Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi wszystkiego dobrego!!!! trzymamy kciuki:):) Olcia kupy będą jak najbardziej insze i woń tyż bedzie bardziej ludzka:D:D:D;) papierzacza:P:D Gryfno dzięki za koment:P:P:P, tacy jacyś bladzi:P od flesza wyszlismy na tej focie aż przezzroczyści:D:D:D:D, a my tacy w słońcu skąpani:D:D:D:D:D Florian też dzwiga głowke jak szalony a daj go na poduszkę czy w bujaku gdzie ma ja troszkę wyżej o matko i wkurza się że ciężka:D:D:D:D:D a na komodzie nic już nie mogę sobie pukłada za główką jak pampki czy chusteczki bo wyczaił cwaniak i tylko takie zgarniaczki chodzą i łapią wsio co za głową:D:D:D:D i mi mostek robi podczas przewijania bo z tyłu ciekawiej i tylko zagląda:) agnes :);) :P nio bo Florian ma takie dupsko duże że trójki już dawno za małe:D:D:D i lecimy z druga paczką 4:) mielonna ktoś napisał że szkodzi ale jakoś cały naród niemiecki i inne europejskie podają te wit z Fluorem, a potem jest od roczku sam Fluor widocznie za dużo dzieci miało próchnicę, i stwierdzono że zmniejsza ryzyko jej wystąpienia:) tak samo jak wit D w nadmiarze uszkadza na dłuższą metę nerki i wątrobę a kiedyś w polsce nie wiem czy teraz jest w kropelkach i ilu matkom się kropelka więcej kapnęła czy wylewały i dawkowały od nowa??? niektóre dają danonki przed ukończeniem roku dziecku w ten sam sposób przedawkowując wit D3, ale to wychodzi na starośc:) tak samo kiedyś nie podawano wit D w ogóle i nasi dziadkowie jacyś wykrzywieni z jej niedoboru nie są:):):):), na dwoje babkka wróżyła, i za 30 lat zaś pewnie wymyślą nową teorię albo będą witaminy zamiast żarcia:):):):) my mamy zęba:):):):):):):):) ten biały punkcik i ktorym pisałam pomacałam opuszkiem i czuc kant czyli już się przebił i idzie dalej:):):):), Florian mega marud, ma problemy z zaśnieciem, nawet na spacerze marudzi:( co zawsze zasypiał od tak płacze przez sen, może przez to że pełnia wszystko wyje:P:P;), niewiem w każdym razie wilkołaków nie słyszałam a młody a ni chwili nie poleży nic nie można zrobic chyba sama zawyję do tego Moona:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-a Jola157 Ty nawet kobito nie pytaj czy wybudzac czy nie!:-)Ciesz sie i tylko sie ciesz ze Twoj synus tak ladnie spi!Tak jak dziewczyny pisza na pewno dlaby znac gdyby odezwal sie WIELKI GŁÓD:-) Z tymi kleszczami to niewesolo:-(ale mam nadzieje ze jest ok? Z zębami jest roznie ale slinotok:-)zaczyna sie od 3 msc....i tak bedzie sie slinil i slinil i wpychal raczki do buźki:-) Kobity my jak z malym lezelismy w szpitalu na poczatku bo mial i zoltaczke i bakterie w moczu i zablokowana nerke to mu tak ponaciagaly pitiksa ze szok!Glupie pindy go cewnikowaly az krew mu leciala!jak wspomne tamte chwile to niczym Bin-Ladenka masakre jedną zrobic i po nich! Nie obsuwam pitolka-trudno. Przeszlim na 3-jki i u nas sraka jak powinno byc IN PAMPERS!ale tak jak gryfno w dzionek zakladam mu przymaławe 2-jki bo sporo nam ich zostalo a nie wyrzuce. Moj kierasek ladnie spi!zasypia po 20 a budzi sie 4-5 a ostatnio 5.30 i wtedy mleczko i znow kima do 8 a ostatnio 8.40:-) Agnes3d a ta Twoja kumpela nie zrobilaby mi pare weków??????kurwa ja od 2-och dni za prasowanie nie moge sie zabrac bo jak maly usnie to obiecuje sobie ze deska i zelazko no ale jak usiade to automatycznie komp!!!!!!!!!!!nałog wieczorny????????tak jak moj synek musi usnac z dydkiem tak mamusia z komputerkiem! Moj ostatnio kupe robi po cichu ale mam taki węch ze czuje pismo nosem.a piszecie o Waszym kupkaniu:-)jesli chodzi o mnie hehe wiem malo interesujace ale jak czuje ze sie zaczyna musze pędem w kibel bo jak bede wstrzymywac to masakra!hahha glowa boli i mi sie nogi trzesa:-)a propo jak juz pisze o moich potrzebach fizjologicznych to......ostatnio mamcia moja zakupila trampoline i weszlam na nia i zaczelam skakac,po jakims czasie bam na dupsko i nie moglam sie zatrzymac.mama zaczela sie tak smiac ze ja z jej smiechu po prostu nie moglam i czuje ze chce mi sie sika!!!!!!i co soe okazalo zwieracze po porodzie u mnie nie trzymaja!!!!!!!!i poszczalam sie w majty!!!!!cale jeansy na dupie----jedna wielka plama!!!!!!moj ojciec siedzial,mąz szwagier siorka a ja sikalam jak dziecko w portki!!!!!masakra boje sie o jedno ze jak bede gdzie poza domem i bede miala ogromne parcie na pęcherz to co wtedy??????:-( Kirsten2 ale Twoj maly dzielny wytrzymal tyle w podrozy@super:-) Piszesz ze Twoj maly jak mial 2,5 msc wazyl 7,5 a moj wazyl tydzien temy 660 i chuj glupia lekarka oznajmila ze za duzy!ze ona nie widziala tak duzego dziecka!kretynka! A z tym hakiem to zart ale kto wie moze sie skusze hehe A jesli chodzi o moje cialo!po ciazy jest zwiotczałe!!!!!!!!!!!dupa plaska!!!!!!!cyce zwis!!!!!!!!Jezusicku:-( Gryfno brawo ze Twoj chlopek robi juz przewroty!zawsze cos nowego!tylko teraz pewnie trzeba bedzie uwazac jak lezy na kanapie bo to moment i bęc na podloge!tego sie boje bo ja gapa jestem:-( Moj za 5dni konczy 3 msc i np chwyci kiedy mu wloze grzechotke w lapke i nią potrzasa:-)lezac na brzuchu gdy poloze mu przed nim grzechotke wyciaga lapke po nia i chwyta.zdolniacha:-) O wiele mniej juz placze!moze to prawda ze najgorsze pierwsze 3 msc:-)a potem juz bardziej zaczyna byc kumaty. Wi82 kurka masz problem bo maly absorbujacy.Ile ma teraz?moze przeloz go do spacerowki ustawionej na leżaca i pojezdzij po chacie zobacz jaka reakcja..... Nika jestem w szoku ze Twoj synek tak dlugo w nocy dyda dyda:-)hehe model!Moj troszke podida i potem sam wylatuje mu z buźki wtedy wiem ze ma odjazd-czyli FAZA GLĘBOKA:-) :-) :-) gorzej jak sie potem budzi bo glodny a ja chce mu go zapodac..wrrrrrrr nie wywoluje wilka z lasu Dodka07 Twoja jak moj za dni pare 3msc i co kochana wybierasz sie na basen????fajnie!tez mam taki plan ale co bedziesz łazic na jakies lekcje czy tak sama od??????? Kotik jestem w szoku takiej reakcji!!!!!!!teraz bede szla na nastepne szczepienia i strach:-( daj znac jak dalej!czy wrocilo do normy! Kasiah21 dobrze ze suke zabilas!!!!!!:-)u nas osy czy pszczoly pelno tego wszedzie! Izi66 kochana ja nadal z Toba i Twoja coreczka!!!!!!niech wraca do zdrowia jak najszybciej!!!!!!!!!buziaki no nic spadam nie wiem czy poprasuje a w sumie jutro tez jest dzien:-) baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-K18 - na razie 7 września śmigamy do Zakopanego i tam gdzie będziemy mieszkać jest basen do dyspozycji gości więc na pewno pójdziemy a dodatkowo szukam u mnie w Warszawie fajnego basenu gdzie jest nauka pływania dla maluszków izi66 - trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodka07, jestem z majówek 09 i z Wawy :) Od roku chodzimy z synkiem na basen i mogę z czystym sumieniem polecić Ci naukę pływania delfinki. Jest kilka basenów w ich klubie, nam akurat pasuje na Kasprzaka. Jest cieplutko, woda 32stopnie, przewijaki, krzesełka, szatnia dla rodziców. Od września zaczyna się kolejny karnet. http://naukaplywania.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×