Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowocynamonowo

Zamienniki do drukarki.

Polecane posty

Ja podeszłam kiedys do salonu sferis i tam mi fajnie dobrali, doradzili i teraz juz sobie zamawiam i jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParryHotter
Tak jak napisał Kentar, ważne to wybrać mądrze. Nie wiem jak inne firmy, ale Asarto na pewno ma gwarancję na swoje produkty, do tego opieka nad sprzętem w razie awarii z ich winy. Profesjonalne podejście do klienta to dla mnie podstawa wyboru, nie tylko zamienników do drukarek ale wielu innych sprzętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OrkaZMajorki
Nie wiem jak to jest, ale samo pudełko asarto jest dużo lepsze niż actisów. Numery seryjne, oznaczenia, instrukcje - wszystko to składa sie na maks pozytywny odbiór produktu. Ale abstrahując od tego to sama jakość sprzętu jest naprawdę dobra a to się ostatecznie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjanek12
jeśli będziesz kupować dobrej jakości zamienniki to nie powinno nic się stać z drukarką, od lat zamawiam te same w sferisie i wszystki mi działa bez zarzutu, a oszczędność naprawdę spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania615
dokładnie optjanek, dlatego też uważam, że w zamienniki Asarto warto zainwestować możesz zostawić drukarkę bez użytku na parę tygodni na tych zamiennikach, a głowica nie zaschnie, w przypadku słabych jakościowo tuszy głowica drukująca nadaje się do czyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, dobry zamiennik drukarki nie uszkdozi, dlatego lepiej kupować te sprawdonyc producentów, kiedyś kupowałem active jety teraz tego samego producenta actisy i nic złego z drukarką się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naivi
zamienniki to tylko asarto, lepszej jakości na rynku nie znalazłem do tego mają bardzo przyjaznych konsultantów na infolinii i niezwykle pomocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje czasami active jety albo actisy i też z drukarką się nic nie dzieje. I nawet wytrzymują troche drukowań. W sferisie mają dobre ceny na nie albo na allegro oficjalny sklep active jeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajanka2
Active jety nie są żadnym zagrożeniem dla drukarki :) Ja je uwielbiam, idealnie drukują a o to przecież chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian555
Ja przerzuciłem się kilka miesięcy temu na zamienniki od producenta DobreTonery.pl :) Są w przystępnych cenach a nie odbiegają jakością od activejetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattes
Słyszałem właśnie o tych zamiennikach, mój brat takich używa, osobiście nie znałem wcześniej tej marki, ale on sobie bardzo chwali. Używam HP a dobretonery.pl akurat ma do niego dużo zamienników to może niedługo gdy się toner skończy kupię jeden na próbę skoro tak ostatnio się je chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enri26
Tak, kupuj śmiało. Kupowałem te tusze też od dobretonery.pl , tanie i wydajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje active jety bez problemu znajduję praktycznie wszędzie, ale zazwyczaj przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienniki do drukarek kupuję w sklepie www.czarnynabialym.pl, są świetnej jakości i starczają na naprawdę długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tonery actis też znajdziesz bez problemu, na pewno dużo tańśze będą od oryginałów a jakość wedłg mnie wcalenie gorsza niż oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Streamer
Moim zdaniem najbezpieczniejsze są zamienniki Asarto. Głównie przekonali mnie gwarancją, że stosowanie ich produktów nie narusza warunków gwarancji prawnych producenta drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaba1
ja używam zamienników z Asarto bo mają najlepszą jakość na rynku i obejmują gwarancją urządzenia korzystające z ich zamienników, co jest dla mnie bardzo istotnym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EzioFirenze
Gwarancja której udziela Asarto jest rzeczywiście super opcją. Korzystam już dość długo z ich produktów i jeszcze ani razu mi nawet drukarka nie zapiszczała, że coś nie tak. A tusze starczają na długo. Bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnwall
Ja nie wiem jak można kupować oryginały. Przecież to się mija z celem. Dobre zamienniki są wydajneijsze niż oryginały, jakościowo nie odbiegają a do tego cena jest niższa. Po co wyrzucać pieniądze w błoto? Sam korzystam od dłuższego czasu z Asarto i nie wyobrażam sobie przesiadania się na ponad 2x droższe oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logistyczny
Nie wiem czy 2x, bo sprawdzając koszt wydruku strony wychodzi często drożej. Wydruk jednej strony na moim tuszu asarto kosztuje około 1gr, na oryginale ponad 3gr. Różnica jest ogromna, szczególnie przy wielu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaj
Zamienniki tuszy używam marki jetworld wyłącznie. Są dostępne do kupienia np w dobretonery.pl Do mojego brothera dcjp-j105 kupuje je za kilkanaście zł a starczają na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRaS25
Dokładnie, jetworld jedne z tańszych a jakością nie odbiegają od oryginałów. Kiedyś od dobretonery.pl kupowałem też dobre zamienniki firmy peach do canona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamko
Peach kupuję też do canona, jak na zamiennik tuszu to bardzo wydajny i tani, dobretonery sprzedaje przynajmniej tanio, nie wiem jak inne sklepy. Widziałem też ten zamiennik w sklepie komputerowym w moim mieście to cena prawie dwa razy wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje acitsy jak dotąd mnie nie zawiodły, a już drukuję na nich kilka lat, słyszeliśce o tej akcji hp z blokowaniem zamienników? słabo zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo3
HP od dawna to robi chyba, nie przepadam za tą marką, wolę brothera albo canona, zawsze za kilkanaście zł zamienniki mogę do nich kupić od dobretonery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamko
Ja mam brothera dcpj105 i za 16zł zawsze ten zamiennik kupuję http://dobretonery.pl/tusz-black-brother-lc-529bk-zamiennik-lc529xlbk-58-ml-p-18392.html i wystarcza na bardzo długo :) Chłopak mi doradził te drukarkę bo zna się na tego rodzaju sprzęcie bardziej niż ja i bardzo dobrze na tym wyszłam bo drukuję w miarę często, dużo notatek na studia itd i tanie tusze wtedy są zbawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten manewr hp to raczej im nie przysporzy klientów, wprost przeciwnie każdy kto będzie chciał kupić drukarkę to się zastanowi czy waeto się w to pakować skoro taki problem z zamiennikami, a ceny oryginaów wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexiej
Ja wolę omijam HP z daleka od pewnego czasu, chodź miałem kiedyś drukarkę laserową HP, ale teraz używam Canona i zamienniki tonerów mam nawet tańsze niż wcześniej, a używam od producenta DobreTonery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×