Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowocynamonowo

Zamienniki do drukarki.

Polecane posty

Gość redman2
Ja nie zamawiam na Allegro, bo kiedyś zamówiłem i jakieś chińskie badziewie mi przyszło co mi drukarkę w dodatku zepsuło i zacząłem szukać innych sprawdzonych źródeł i tak trafiłem na sklep https://dobretonery.pl/ są wiele lat na rynku i mają wiele porządnych zamienników w ofercie zachęcam sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitski
dlatego jak kupowac na allegro to już konkretną markę a nie byle taniej, Active jet nigdy mnie nie zawiodły, a drukuję już na nich parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonila
zamienniki :) korzystam z zamienników activejet , kupuję na wyspie sferis w C.H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
ActiveJety są najlepsze, od samego początku je kupuje a drukarka ani razu nie miała najmniejszej awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaaak
a ja znalazlam strone https://dobretonery.pl/ i z tego co widze sa akurat zamienniki do mojego modelu drukarki jednak nie orientuje sie czym powinnam kierowac sie przy wyborze jest tu ktos kto moze pomoc / doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po modelu drukarki dopasujesz oznaczenie zamiennika. Ze swojej strony polecam ActivJety sferisowe - wydajnościowo prezentują się podobnie jak oryginały, (tonery które nie rozsypują proszku podczas użytkowania) a cenowo często dwa razy tańsze niż oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelak
czy na active jetach można zdjęcia wydrukować? mam spory zbiór na kompie a jakoś mi nie po drodze do wywołania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje zamienniki na electro.pl i mają całkiem spory wybór. Ostatnio kupiłem Printt jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begzan
na active jet drukujesz jak na oryginalnych tuszach, kup sobie papier fotograficzny i drukuj bez obaw, na pewno dadzą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchaczka
My w biurze mamy jakąś drukarkę atramentową z HP, tusze są do niej cholernie drogie, dlatego przerzuciliśmy się na zamienniki. Zamawiamy je z https://dobretonery.pl/ no i póki co jakość wydruku jest taka sama jak na oryginalnych, jedyną różnicę widać w budżecie na koniec miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berutto
Ze sklepu DobreTonery.pl korzystam już dawno i od dawna zamienniki od nich zamawiam. Nigdy nie bylem rozczarowany wszystsmo śmiga jak trzeba a drukowanie na zamiennikach jest bardzo dobrej jakosci i tu sie zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosek

od dawna używam zamienników asarto, jak dla mnie to jedyna słuszna opcja wśród dostępnych produktów bo i przyjemna cenowo i jakość zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2018 o 15:39, Gość kelak napisał:

czy na active jetach można zdjęcia wydrukować? mam spory zbiór na kompie a jakoś mi nie po drodze do wywołania

Oczywiście że można. Ogólnie nie powinno być spadku w wydajności i jakości druku względem tuszy czy tonerów oryginalnych. Są na rynku od dłuższego czasu i raczej nie ma z nimi problemu. Tonery przede wszystkim nie "sypią się" jak to często ma miejsce w najtańszych czy regenerowanych zamiennikach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyn89

Również polecam Asarto. Mam ich zamienniki w domu oraz w firmie. Drukowanie komfortowe, szybkie, jakość druku bardzo dobra. Nie ma co przepłacać za oryginalny toner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniks

unikam hp słabo tolerują zamienniki, wolę brothera bo duzo łatwiej activejety znaleźć do nich, są mało awaryjne, na tuszach zamiennich drukują bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×