Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowocynamonowo

Zamienniki do drukarki.

Polecane posty

Gość gość
tez hp omijam z daleka, kiedys miałem ich urzadzneie to padło po 2 latach a tylko oryginały były kupowane, terazmam brothera i drukuję na zamiennikach actis, urzadzenie ma prawie 3 lata, nic nie zasycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiel
Do brothera tańsze są zamienniki jetworlda, na dobretonery.pl popatrz tam są nawet po 10-15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzonder
No ja też kupuję zamienniki na Dobretonery.pl i ceny wahają się od 10 do 16zł więc myslę, ze calkiem spoko opcja. Szczegolnie ze dzialaja bez zadnych zarzutow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmit
Dobretonery.pl ma zamienniki w tej cenie na pewno do brothera czy canona, nie wiem jak z innymi markami drukarek, to zależy bo każda drukarka ma inne tusze, ale tak generalnie to te jetworld są bardzo tanimi zamiennikami tuszy, chyba, że DT sprzedaje po prostu tak tanio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
actis są całkiem niezłe, drukuję na nich papiery do dou i jakość jest zadowalająca, nie są drogie i jak za taką cenę to nie mam zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję zamienniki do drukarek tylko od www.czarnynabialym.pl. Są świetnej jakości, starczają na długo i wydruk jest perfekcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckrunsout
Kup sobie asarto, a jak nie wiesz gdzie to zadzwoń do nich to cie pokierują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toltal
Zakupy online sa bardzo fajne ale ja czasem wolę jednak dotknąć produkt przed zakupem. wszelkie ulotki lepiej mi się czyta analogowo niż cyfrowo. Ogólnei rzecz biorąc wolę sobie wyjść do empiku po asarto niż zamawiać w necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaidan
ja kupuję to co mam i tam gdzie mam. Z zamiennikami mam o tyle dobrze, że empik w którym mogę kupić asarto mam dosłownie 2 minuty od drzwi (a mieszkam na 4 piętrze). Co do samych zamienników, tak jak ludzie wyżej polecam asarto, dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garres
Ja nie wyobrażam sobie nie korzystania z zamienników. Też na przykład podam asarto bo ostatnio je kupiłem. tańsze o około 50% od oryginałó. A wydruk? O polowę więcej stron. Dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feninn
Nie kupujcie tylko tych tanich za kilka zł z allegro bo to podróbki, albo przeterminowane tusze/tonery. Już się naciąłem na coś takiego raz. Mam teraz brothera to kupuje póki co zamienniki z dobretonery.pl , dość dużo drukuje to wymiana materiałów eksploatacyjnych jest częsta więc koszt dla mnie akurat ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiano24
Zgadzam się co do allegro-większość to syf. Dobretonery.pl najlepiej, tam są wiarygodne i sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinn26
Ja używam jetworld, zamienniki tuszy. Przeważnie zamawiam z dobretonery.pl , czasem znajdę też na allegro je, ale tam to się obawiam już zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teero
ja kupuję w sferisie i jak dla mnie są w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja używam, i jestem zadowolona. Nie mam z nimi żadnych problemów, ale oczywiście ważne jest to, gdzie kupujesz. Ja u sprawdzonego źródła http://czarnynabialym.pl/ gdzie doradzają mi jaki wybrać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal901
te ze sklepu dobretonery.pl spelniaja moje wszystkie oczekiwania i jeszcze lepiej bo jak zamawiam dzis to jutro dostaje juz paczke blyskawiczna wysylka co jest dla mnie mega plusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek69
Zamawiam na sferis.pl actisy i działają one przyzwoicie. Cena rozsądna więc wszystko raczej na pus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makopo
Używam w ostatnim czasie tonerów DT (producent DobreTonery.pl) i dają radę wcale nie gorzej od oryginalnych, a są połowę tańsze, więc kupowanie zamienników to zdecydowanie lepszy interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezik288
a do jakiego modelu? my w pracy mamy HP P1102 i używamy zamienników od tego producenta dobretonery.pl o których wcześniej pisali. Podaj jaki masz model drukarki to coś doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulin
Dobretonery ma dość dobre zamienniki do HP, używałem jeszcze jak miałem laserowego HP, teraz mam atramentówkę brothera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez bardzo długi czas stosowałem wyłącznie oryginalne tonery do drukarek. Straszono mnie, że jeśli będę używał innych to rozwalę sprzęt, ale to nieprawda i od kilku lat kupuję zamienniki, które nie ustępują w niczym oryginałom i są tańsze. Polecam zamienniki od http://czarnynabialym.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość under00d3
Ojejku. Wydaje mi sie, ze bardzo fajne zamienniki widzialem na drukujesz24. Ja osobiscie tez u nich kupuje , ale ja tylko oryginalne tusze :) Wole byc pewny produktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysieńkaPancerna
Moim zdaniem lepsze są zamienniki, można bez problemu trafić na takie podobnej jakości, a ceno jest o wiele niższa. Niestety producenci oryginalnych tuszów strasznie przeginają, jeszcze trochę i tusz będzie droższy od drukarki. http://www.bezbarwny.pl/informatyka-i-komputery/doskonale-tusze-oferowane-na-sprzedaz-w-siedlcach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Jeśli szukasz dobrych tuszów do drukarki w przystępnych cenach zajrzyj sobie na http://inkhouse.pl/tusze,do-brother,nr-227.html Oferta jest bardzo rozbudowana na tusze świetnej jakości. Sama chyba będę tam zamawiać bo ostatnio moja drukarka jest używana cały czas i co chwilę muszę zamawiać tusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często oryginalne tusze kosztuje tyle co nowa drukarka :) W takim wypadku zamienniki najbardziej sa opłacalne, bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirena
Zdecydowanie zamienniki:) jak korzystam z zamienników activejet i zamawiam je na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parola
wirena Zgadzam się z Tobą w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×