Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość misiakiss

co mam zrobic?

Polecane posty

Gość misiakiss

od pewnego dnia zaczęłam pisac sobie z takim chłopaszkiem,fajnie się pisało,nie powiem i nawet wydawał się inteligentny i powiem Ci,że nawet ładny był na tych zdjęciach,w końcu się spotkaliśmy-pogadaliśmy sobie,pośmialiśmy się,ogólnie było na plus,odwiózł mnie do domu,przy okazji widział mnie z nim mój były chłopak,który potem zdał sobie sprawe,że był idiotą,no normalnie xyz spadł mi z nieba dzownił,gadaliśmy po 2 h,tematy nam się praktycznie nie kończyły,esemesy co sekunda,pisał mi gotowce na polski jak był sprawdzian,chłopak cud,przyjeżdzał wcześniej z gdanska,bo tam studiuje,ostatnio sobie nawet myślałam,że mi przynoisł szczęście,potem powiedział mi,że jego siostra będzie miec wesele,ok zgodziłam się-poszłam,wybawiłam się za wszystkie czasy,na weselu wpadła mu w oko starsza,a jak ja już się zwinęłam do domu to zaczął z nią kręcic na maxa,nie przyznał się po weselu,że cos ich łączy,tydzien po weselu zerwał znajomosc,od tak przestajac sie odzywac,gadalismy jeszcze po weselem,ale juz wieczorem nie odp.na sms-a,po jakimś czasie dowiedziałam się,że jest już tak oficjalnie z tą starsza,chociaz jest od niego starsza o 5 lat xyz koleguje się bardzo dobrze z abc,abc ma 18 w piątek następny,mam iśc na nią skoro wiem,że bedzie xyz? w sumie nie zależy mi na nim,bo wyleczyłam się dośc szybko z tego dziada,tylko po prostu poszłabym i byłabym jak gdybym nigdy nie spotkała xyz,tylko czy to dobry pomysł?on może pomyślec,że mam jakąś nadzieje na powrót,a tu ja właśnie nic od niego nie oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×