Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Dziewczynki nie wytrzymałam do poniedziałku i zrobiłam dzis test wyszły 2 kreski, jestem taka szczęśliwa juz chyba moge wpisać się do dolnej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziś zrobiłam drugi test i są są są 2 kreski wyraźne i dla mnie najpiękniejsze:D:D mój małż juz tak się cieszy i wydurniamy się od rana ,że będzie żuzlowcem itp :) On juz by chciał wszytskim powiedzieć ,ale nie ma mowy mnie też korci jak nie wiem co,ale powiem tylko mojej przyjaciółce chyba bo nie wytrzymam ,a mamom naszym po lekarzu za 2 tyg :D nie wiem jak wytrzymam bo dzis przychodzą wszyscy do nas na impreze ....... aaaaaa i jak tu ukryc ,że się nie pije hmm musze coś wymyslic Oliwiajulka gratuluje!!! popatrz jakie mamy obie dziś radosne poranki hihi ide zażyc folik i mam takie witaminy dla kobiet w ciąży ,kiedyś kupiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza?? wiecie co mi się dzieje od godziny -mam takimetaliczny posmak na języku i nie wiem czym sie tego pozbyc, nie do zniesiania to jest blee jakbymmetalu zezarła z tone :p moze to brak witaminy jakieś czy co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula_22 - serdecznie gratuluję :)! A z alkoholem... zawsze możesz powiedzieć, że dziś nie masz jakoś ochoty, albo coś innego musisz wymyślić ;) Kupne grzybki marynowane niestety nie przypadły mi do gustu, ale za to dziś kupiłam ogórki kiszone i zrobiłam sobie przepyszną kanapeczkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Oliwiajulka - serdecznie Ci gratuluje! Bardzo się ciesze. Oby i mi się udało. Ja dziś rano zrobiłam test ale sama nie wiem co o nim myśleć. Na początku w sumie nic nie wyszło. Może była ta druga kreseczka ale naprawde cień cienia albo to była moja wyobraźnia :) ale spojrzałam na ten test po ok. 30 min i pojaiwła się druga kreska już widoczna, dużo jaśniejsza niż kontrolna ale widoczna I sama nie wiem co o tym myśleć. Powtórze test może jeszcze jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie staram się nie nakręcać bo z tymi testami to różnie bywa. Zobacze co jutro rano wyjdzie. Dziś jest mój 30 dc i planowo jutro powinna być @ więc test robiłam przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyki mimo poronienia, cały czas zaglądam co u Was. Robaczek86 jestes w ciązy gratuluje!;)ja robiłam tydzien po okresie test i wyszła mi blada kreska, myślałam że to siła sugestii, bo nikt jej oprocz mnie nie widział;) a po 30min byla juz widoczna, tetsy odczytuje sie jednak o 5 min max, ale poszłam na bete i mimo ż e prawie nie bylo kreski widac, bete mialam 228, wiec GRATUJACJE! ja musze teraz odczekac, pewnie sporo,narazie mam krwawienie, gin nie kazał mi isc do szpitala, bo znow beda chcieli lyzeczkowac, a przeciez kilka miesiecy temu juz to przechodzilam Trzymam kciuki za Was i piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magwys! A pytałaś lekarza jaka mogła być przyczyna tego poronienia? Skoro tak się zdarzyło już 3 raz, to może warto byłoby poszukać przyczyny zanim spróbujesz kolejny raz? Przebadać się, ewentualnie podleczyć? Moja kuzynka kilkakrotnie poroniła i w końcu okazało się, że miała jakiś problem z tarczycą, podleczyła się i ma synka... Czasem też może chodzić o toksoplazmozę. A może jeszcze o coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm teraz to już sama nie wiem... dziś rano powtórzyłam test i nic nie wyszło. Dziś jest termin spodziewanej @ więc jeśli nie przyjdzie dzisiaj ani jutro to pójde we wtorek na bete. Ale i tak mam wrażenie że na czerwiec 2010 się już nie załapie :( i @ przyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie!!! Ależ grono staraczek się powiększyło :) Witam serdecznie wszystkie nowe ja i te bywalczynie :) Ja powracam po kilku dniach bez dostępu do komputera (przeprowadzka). Muszę nadrobić zaległości i przeczytać co tam u każdej z Was słychać. U mnie póki co czas oczekiwania - koło 21.10 powinna przyjść @ ale oczywiście mam wielką nadzieję, że się wcale nie pojawi... Tymczasem jak każdego miesiąca przed @ łudzę się, że mam mdłości, pobolewa mnie brzuch i piersi baaa nawet już brzuch mi urósł :P Trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki gratulacje Pysiula_22_ sobota to był dla nas szczęśliwy dzień naprawdę a na kiedy masz spodziewany ter porodu pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i te mamusie starające abyśmy były wszystkie szczęśliwe a ja powiedziałam juz mojej rodzince i wszyscy razem z nami sie strasznie ciesza mogłam jeszcze poczekać ale ja jestem strasznie niecierpliwa i nie wytrzymałam a byliśmy u moich rodziców dzis to im powiedzieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 slonko21(?)..............................1.............. ...........16.06. Fantasia1983(?)........................2................ ...........19.06. Istniejaca Nadzieja (20) ..................4........................22.06.2010 oliwiajulka(32)..............................1.....................29.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiken co u ciebie
martwimy sie.... wszystko ok? dzidzius rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
ja niestety ma termin @ na 21.10 i już czuje wszystkie objawy tego, że ta wstręciucha nadejdzie :(:( gratuluje tym co się udało:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoMiNiSiA85 ja też w tym terminie spodziewam się @ ale trzymam kciuki i za siebie i za Ciebie. Oby się nie pojawiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
witam Mamba Wamba a masz już jakies objawy zbliżającej się@?? bo ja już niestety tak jajniki bolą twarz mi wysypało i temp. spada:(:( obym się myliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia ja tez takie objawy mniej więcej jak na @ miałam ,ale się nie pojawiła :D Trzymam kciuki ,żeby u Ciebie też jej nie było 🌼 Teraz co jakiś czas tez mam ciągniecie w jajnikach i cycki mnie bola niemiłosiernie a dziś nawet już swędzą z tego wszytskiego. Ale oprócz tego to czułam się tak dziwnie ,i ta zyła co mi na piersi wyszła i ogólnie takie inne samopoczucie i te smaki na kwaśne cały czas mam. W tym tyg pójde na bete ,robiła może któraś z Was? I do tego lekarza chyba tez jednak pójde ,zobacze jeszcze,może jakbym jutro się umówiła to na piatek byłby termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki i zafasolkowane :D Gratulację dla wszystkich którym wyszły dwie kreseczki... W sobotę robiłam test na betę i dziś po 16 wynik - trochę się denerwuję bo na teście w 33 dc wyszła mi tylko bladziuchna kreseczka i mam już lęki że to pozamaciczna ciąża lub ubzdurałam ją sobie w ogóle i wcale nie jestem a okres mi się nie pojawia bo sobie to wmówiłam... głupota niby ale strasznie chciałabym mieć Groszka i boję się zawieść.. Do lekarza dopiero 23.X i napewno od razu mi usg nie zrobi bo w mojej klinice najpierw umawia się do gina a później ze skierowaniem od niego na USG się idzie zatem pewnie kolejne dni czekania... Jak myślicie czy jak ginekolog zajrzy w podwozie to już coś powie? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jeszcze sama w to nie moge uwierzyć, ale zrobiłam dziś rano test i.... wyszła druga kreska, co prawda słabsza niż kontrolna ale widoczna i od razu po 1 minucie. Normalnie jeszcze w to nie wierze, ale już jestem taka szczęśliwa że szok. Na razie nie chce zapeszać i nie przepisze się do dolnej tabelki, bo chce jutro dla pewności powtórzyć test i może rano pójde na bete. Wczoraj już straciłam nadzieje, ale zastanowił mnie fakt że jak byłam u rodziców strasznie przeszkadzał mi zapach smażonego mielonego, a nigdy czegoś takiego nie miałam. To podobno się zdarza na początku ciąży :) Boże ale byłabym szczęśliwa gdyby się to powtierdziło! Buziaczki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula_22, oliwiajulka i robaczek86 gratuluje wam bardzo mocno!!! ale piękny weekend :) Strasznie dużo nas się zrobiło na czerwiec :) widać ze wrzesień był bardzo owocnym mieisącem dla nas wszystkich:) czyżby coś w powietrzu ;) W piateg byłam na usg... moje maleństwo ma 3,8 mm :) jest to przełom 5/6 tyg. :) Jestem bardzo szczęśliwa i nareszcie w 100% uwierzyłam że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio mam etap niedowierzania że jestem w ciąży... gdyby nie te nieszczęsne piersi i zmęczenie to bym chyba w ogóle nie myślała że maleństwo mi rośnie... zrobiłam dzisiaj wszystkie badania, jutro idę do gina i mam nadzieję że zobaczę maleństwo na usg - powinien mieć już ok. 1-1,5 cm - zacznie się 9 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja o tym pisałam... :) Dopóki nie zobaczę na usg to jakoś tak nie chcę nastawić się że jestem (to samo mój Szanowny), mimo że już odżywiam się jakbym była żeby przypadkiem nie zaszkodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoMiNiSiA85 ciężko mi powiedzieć, bo ja co miesiąc łudzę się, że akurat w tym miesiącu @ nie przyjdzie... Boli mnie brzuch, piersi, jest mi mdło... Roobaczek86 ja nie wytrzymałam i też dziś rano zrobiłam test. Niestety wynik negatywny :( Mam tylko nadzieję, że zrobiłam go za wcześnie - powinnam najwcześniej w środę. Oby @ nie przyszła... Ale bardzo się cieszę, że Wam się udało! Gratulacje :) Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×