Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

aha jeszcze chciałam powiedzieć że od miesiąca średnio 4 razy w tyg ćwiczę skalpel :) póki co efektów za bardzo nie widać, ale tym razem się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Noo trzymam kciuki za wytrwałość :) ja styczeń cwiczyłam, potem bal, okres, słowacja.. i cały luty prawie minął. Ale od marca zas zaczynam skalpelki:) Diete trzymam juz cały czas tzn. regularne i zdrowe posiłki. Jedynie mam problem z opanowaniem sie na słodkości:) Bal był udany, podobało mi sie, bylam pierwszy raz na takiej imprezie. orkiestra zaczynala grac i wszyscy szli tanczyc, stoliki puste - to mi sie podobalo. Słowacja.. achh :) też cudownie było, chodz pogoda trafiła nam sie deszczowo-śnieżna, ale i tak było super. Wyjeździlam sie:) Tam to sa górki, nasze tj ustroń, wisła niech sie chowają :) Pozatym zapisałam dzieci do przedszkola, zobaczymy czy sie dostaną :) Do pracy nie mam gdzie isc, jest tak ciężko z pracą ;/ a ja bym musiała jeszcze mieć taką, zebym mogła dzieci zawiesc i odebrac z przedszkola, wiec póki co posiedze w domu:) A jak tam z Twoja pracą? Udało sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety u nas nabory trwają dość długo więc może w połowie marca będzie coś wiadomo ;) no super taki bal, prawie jak wesele :) no ale do państwowego przedszkola ich zapisywałaś ?? no tak z pracą jak zawsze ciężko, ale może jak już będą chodzić to gdzieś uda Ci się zaczepić chociaż na parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak.. przedszkole publiczne. Nie wiem jak u Was, ale u nas tych publicznych jest sporo. Do dwóch spacerkiem mamy 15 min, autem chwila moment :) Jak sie nie dostaną, wtedy samą Ale wysle na pare godzin do prywatnego, bo ona ma silna potrzebe bycia z dziecmi. Teraz akurat chorujemy.. Szymon 3 dni męczył sie z gorączka, Ala tylko pokaszluje.. ale juz im mija pomału. A co tam u Was? Jak ćwiczenia? Ja po 3 dniach nie jedzenia słodyczy dostałam napadu głodu na słodkie :D achh z dietami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z ćwiczeniami hmmm ;) jeden tydzień lepszy drugi gorszy, no ale staram się ćwiczyć :) ciężko mi ćwiczyć jak M jest w domu, więc jak ma 1 zmianę to rzadko ćwiczę. ja od poniedziałku nie jem słodyczy, w sumie dzisiaj 2 dzień ale póki co jakoś nie mam ochoty ;) no Gabi tez chorowała 2 tyg temu. miała zapalenie oskrzeli ale jakoś szybko minęło, bez żadnych komplikacji i bez antybiotyku się obyło. a tak po za tym u nas bez zmian. praca, dom, praca,dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pełną para sie zmobilizowalam :) Tydzien bez słodyczy, w nagrode w weekend pozwole sobie na jakies dobre ciacho do kawy :) Od przyszłego tygodnia zapisuje sie zas na zajecia fitness:) mam potrzebe wyjscia z domu odetchnąc. Fajnie, ze tak ciepło sie robi :) Ali kupiliśmy rower. Taka szczęśliwa, i w kółko powtarza, że go kocha hehe nawet jak nie moze wyjsc na dwor to dwa kółka po garażu dziennie musi zrobić. Wczesniej jeździła na tym biegowym, teraz ma z pedałami. A my sie rozglądamy za wakacjami - myslimy autem na Chorwacje jechać.. Wy jakies plany tez już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jeszcze nie planuje wakacji, ale w tym roku chcielibyśmy za granice gdzieś samolotem polecieć. raz już byłam w Chorwacji samochodem i powiem Ci że ciężka podróż. My byliśmy sami to też inaczej a jak jeszcze dzieci.. to nie wiem jak usiedzą tyle czasu. dzisiaj moja szwagierka ma cesarkę :) i dwie dziewuszki będą już na świecie :) powiem szczerze że tak się stresuje jak to ja bym miała rodzić i to jeszcze siłami naturalnymi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójne szczęscie :) cos mi na fb przemknęło zdjecie bliźniaczek. Moje dwie koleżanki takie bliskie teraz niedługo tez beda rodzić, wiec sto pytań do mnie i aż powspominałam jak to było heh :) A wczoraj przypadkiem w tv ogladałam porody (polskie). siedzialam i płakałam jak widziałam jak wyciagaja te dzieciaczki. Ala zaciekawiona tez ogladała i stwiedziłam, ze chce siostrzyczke, bo nie lubi sie bawic z Szymonem. Co do wakacji.. to od nas na Chorwacje jedzie sie prawie tyle samo godzin co nad polskie morze. I stwierdzilismy, ze jak dzieci w tamtym roku zniosły podróż, wiec na chorwacje tez nie bedzie tak źle:) Jestesmy na etapie szukania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co tam słychać ?? już miejsce na wakacje znalezione ?? My chyba jednak w tym roku darujemy sobie wyjazd za granice, także pewnie znowu polskie morze :) ale gdzie i co będziemy szukać już bliżej urlopu, w zależności od pogody. A teraz planujemy wyjechać w końcu w góry, tzn 26-29 kwietnia. mam nadzieję że tym razem nam się uda wybrać ;) no to posłuchaj Ali i bierz się za robienie siostrzyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×