Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość desperacja pozna noca
a ja wypalilam paczke fajek, wypilam 6 kaw i nie potrafie napisac nawet pol strony mojej pracy. A musze jeszcze 40! Ja naprawde jestem malo kumpata i tak mi z tym zle, ze nie mozecie sobie nawet wyobrazic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam jednak w sobie coś z idealistki... wydaje mi się, że zwłaszcza na emigracji ludzie, którzy są ze sobą związani powinni stanowić dla siebie wsparcie, pomagać sobie wzajemnie...na pewno nie należy się pogrążać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperacja ... doskonale Cię rozumiem, ale głowa do góry kiedyś musimy napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacja pozna noca
mialo byc nie kumata. Eee nawet nie potrafie skleic porzadnie jednego zdania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge winic tylko samego siebie za glupote.....bo inaczej tego nazwac nie potrafie....:( przed wyjazdem do kraju docelowego 4 lata spedzilismy w kraju europejskim,do ktorego ona wyjechala do pracy a ja dojechalem w 3 miesiace pozniej......no i sie zaczelo,dobry kolega poinformowal mnie ze ona w ciagu tego czasu zyla z facetem 8 lat starszym.....gdy dojechalem zamieszkalismy razem......nie wiedzialem co zrobic ze soba,jechac do brata za ocean czy do Francji do Legii Cudzoziemskiej (nie smiejcie sie,dostalem od nich nawet list zachecajacy)po nastepnych miesiacach motania sie wyszlo ze ona jest w ciazy!! pytanie bylo tylko czy ze mna? zaryzykowalem i wyszla za mnie ale moja samoocena byla na dnie i przez wiele lat nie moglem sie z tego podniesc......alkohol byl przez lata i imprezy..... dzieki temu 1 szego syna widuje teraz raz na pare dni choc mieszka z nami......naogladal sie chlopak,a ja zonie nigdy chyba nie wybaczylem do konca tego co sie stalo..... najlepsze ze ona do dzisiaj trzyma moje listy ,takie po 16 stron kiedy wyjechala do pracy a ja do niej pisalem......heheh....idiota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.Kmicic - jak można komuś powiedzieć "nie dorobiłeś się" ? Ugh, owszem, rozumiem, że czasem brak basenu pod domem przeszkadza, ale czepianie się ukochanej osoby? A ona się dorobiła? Jejku, jakieś to dziwne. depresja - spokojnie, każdy to przechodził :D. Najlepiej na spokojnie pisać po kilka zdań, robić częste przerwy, chyba, że akurat się ma wenę. Tylko trzeba to robić ciągle (pisać) a nie raz w tygodniu sobie przypomnieć :) naznaczona - nie mogę sobie zrobić drinka :( wszystko już wypiłam :D poza tym mam relatywnie wolne połączenie i i tak nie mogłabym uczestniczyć w rozmowie z takim natężeniem, z jakim bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella jesli chodzi o wspieanie się za granicą to zapomnij o tym, mój związek się rozpadł tutaj ale szczerze mówiąc gdybyśmy żyli w Polsce dawno pewnie nie bhylibyśmy ze sobą Kmicic mój drogi jestem w szoku ja nie potrafiłabym zdobyć się na taki krok jak ty -wybaczyć takie rzeczy a potem ciąża WOW, a gdzie w tym wszystkim jesteś ty i twoje uczucia, uwierz mi czasami trzeba być egoistą i podziwiam cię że potrafiłeś się położyć w jednym łóżku po takiej zdradzie (nadal jesteście razem?) zaufać komuś kto tak oszukał. Teraz pokutujesz te decyzje obwiniając się za "nie dorobienie sie" a tak wogule co niby znaczy nie dorobienie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Kochani u mnie impreza już zasypia i tylko ciągle słyszę wyłącz komputer.... właśnie biorę kąpiel z laptopem żeby nikt się nie zorientował, ale chyba zaraz mnie siłą do łóżka zaciągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperacja żeby napisac coś konkretnego i sensownego to trzeba miec wypoczęty umysł ale jak ty tyle kaw wypiłaś to raczej nie zaśniesz skoro i tak spać nie będziesz dawaj na nasze forum tematyka ogólnie o partnerach narzekamy tu na nich i wpsieramy się nawzajem więc jaka jest twoja sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję obiecuję, nigdy w zyciu tak długo zębów nie myłam :) Kmicicu trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też już uciekam -ta robota mnie wykończy, musze odespać ostatni tydzień więc moi drodzy miłych snów i ty Kmiciu nie daj się bądź twardy i mam nadzieję że nie długo pogadamy i będziesz w lepszym nastroju i nie nie jesteś "just shadow of the man..." ściskam cie mocno głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani, widze ze wczoraj dyskusja do poznych godzin nocnych:) ja wczoraj bylam na drinku z kumpela, wiec dzis nadrobie i n pewno bede. kmicic, wspolczuje sytuacji. rozejdz sie z nia moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ja jestem. :D Cześć Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
U mnie też dziś zimno :O I to strasznie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stalam godzine na przystanku , takie korki ze nic nie jechalo:/ i co tam psycho u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zjadłam obiad :) za oknem straszna pogoda, wychodzić się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez deszcz, kmicic czy to prawda ze facet jak kochal naprawde dziewczyne wielka miloscia i byl z nia wiele lat to kazda nastepna bedzie z nia porownywal i juz nigdy nikogo tak nie pokocha? pytam z ciekawosci. bo nam kobietom chyba latwiej wchodzic w nowe zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze wlasnie tak jest,ale zalezy tez od faceta....sa zimne skurczybyki,nostalgiczni,melancholijni i poprostu chlopaki z ferajny ktorzy kochaja ta zwykla miloscia,naturalna.....nie znam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez po bardzo slonecznym wrzesniu nagle sie schlodzilo i wlaczylem ogrzewanie w domu.....czyli tutaj mam tez polska pogode:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×